Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
В умовах розбудови української державності зростає інтерес до проблеми відродження національної культури, прилучення молоді до її духовних скарбів. Одним із завдань освіти в Україні є органічне поєднання її з національною історією та традиціями, збереження та збагачення культури українського народу.
У таких умовах проблема підготовки педагогічних кадрів, накопичення інтелектуального потенціалу країни, набуває винятково важливого значення. Розв’язання цієї проблеми передбачає: введення в практику науково обґрунтованих методик визначення потреби у спеціалістах, розробки професійно-кваліфікаційних характеристик, застосування найновітніших методик формування спеціалістів у вищий школі.
Хореографічне мистецтво – один із самих масових і дійових засобів виховання, який має ефективний вплив на всебічний гармонійний розвиток особистості. Національна культура зорієнтована на відтворення і розвиток матеріальних і духовних цінностей народу та передачу їх молоді. Вона є джерелом національної самосвідомості, світорозуміння, акумулює етичну своєрідність українського народу, формує національний характер.
Хореографічна освіта є відносно самостійною керованою системою цілеспрямованого духовного розвитку особистості за допомогою засвоєння знань та формування умінь і навичок. Вона невід’ємна складова частина системи більш високого порядку – вищої професійної освіти.
Питання народно-сценічної хореографії вивчають балетмейстери-педагоги, мистецтвознавці, керівники колективів художньої самодіяльності.
Аналіз практичної підготовки студентів-хореографів у педагогічних закладах свідчить про нерівномірність оволодіння знаннями, уміннями, навичками. Це пов’язано з індивідуальними фізичними можливостями, рівнем підготовки тощо.
Саме тому темою дослідження ми обрали: "Центри хореографічної освіти сучасної України ".
Мета дослідження – виявити центри формування фахових хореографічних умінь майбутніх учителів засобами танцю.
Відповідно до мети дослідження нами були визначені такі завдання:
1. Здійснити аналіз філософської, педагогічної, психологічної та мистецтвознавчої літератури з проблем педагогічного формування хореографічних умінь у контексті фахової підготовки вчителя-хореографа.
2. Виявити та обґрунтувати педагогічні принципи та особливості професійної підготовки майбутніх хореографів у системі педагогічної освіти.
3. Визначити основні географічні центри підготовки майбутніх вчителів хореографії.
Об’єктом дослідження є сучасна хореографічна освіта майбутніх учителів. Предмет дослідження – хореографічна підготовка у вищих навчальних закладах України.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Етапи розвитку спортивного руху нечуючих України
Завдяки незламному духу нечуючих, їх наполегливості, завдяки терплячим педагогам слабочуючі або глухі досягають значних успіхів в творчій діяльності, зокрема в спорті. До революції 1917 року в Україн ...
Фізичне виховання молоді в контексті суспільних трансформацій
Процеси державотворення призвели до принципових змін в багатьох сферах суспільного життя, що не могло не зачепити і системи ставлень громадян як до процесів перебудови, так І до відповідних сфер житт ...