Формування системи вищої освіти в Індії

Педагогіка » Формування системи вищої освіти в Індії

Індія - одна з найбільших за площею і друга після Китаю за населенням країна світу. Кожен шостий житель світу мешкає в Індії. Країна має багатовікову історію. Упродовж багатьох століть у Європі Індію уявляли як багату і розвинену країну. Зараз вона серед найбідніших і слаборозвинених. Половина дорослих індійців все ще неписьменна, третина населення живе нижче і так вкрай низького рівня злиденності, а дві третини його все ще зайняті в аграрному секторі. Причини криються у 200-літньому пануванні англійських колонізаторів, так і в застійних формах до індустріального виробництва та його величезних розмірах. Після проголошення незалежності в 1947 р. Індія зробила значний крок уперед у своєму розвитку.

Площа – 3,2 млн. км². Населення – 1,02 млрд. чоловік. Столиця – Делі. В Індійському океані Індії належать Лаккадівські, Андаманські, та Нікобарські острови. Державний устрій – федеративна республіка. В адміністративному відношенні поділяється на 25 штатів і 7 союзних територій.

Багато людей дотримується думки, що в Індії в основному вчаться тільки азіати, проте це далеко не так. У індійських вищих учбових закладах вчиться немало американців і європейців. система освіти в індії Відразу напрошується справедливе питання - навіщо їм їхати до Індії? Але суть насправді достатньо проста - вся справа в цінах на освіту. Наприклад, в Японії за один семестр в середньому потрібно заплатити $ 25 000 (у Європі навчання в престижних вузах обійдеться приблизно в стільки ж), а в Індії рік навчання обходиться в $ 15 000. До того ж важливим плюсом є низькі ціни за житло, їду і розваги. Ось і виходить суцільна економія - що ж може бути привабливіше для бережливих європейців?

Сучасна система освіти сформувалася в Індії після отримання державою незалежності. Пріоритетною стала мета: удосконалити загальну обов'язкову шкільну освіту, хоча цього повною мірою досягти так і не вдалося. Але в цілому, в Індії відсоток письменності значно виріс. За останнє десятиліття нарешті скоротилася загальна кількість безграмотних (на 31,9 млн. чоловік).

Актуальність: Індія – це країна, що постійно розвивається і тому викликає жвавий інтерес до змін у своїй системі навчання.

Предмет: Дослідження сучасних принципів побудови вищої освіти Індії.

Мета: Сформувати цілісне уявлення студента про систему вищої освіти Індії.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Функції ігрової діяльності
Гра - давнє досягнення культури. Вона існує стільки, скільки існує суспільство. І життя кожної окремої людини також супроводжується грою. У наш час гра стала не тільки самостійним видом діяльності, а ...

Історія розвитку декоративного мистецтва
Сучасний стан розвитку нашого суспільства прикметний зростанням етнічної свідомості народу, посиленням його інтересу до вітчизняної давнини, усвідомленням необхідності збереження традиційного народно ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.educationua.net