Формування системи вищої освіти в Індії

Педагогіка » Формування системи вищої освіти в Індії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Індія - одна з найбільших за площею і друга після Китаю за населенням країна світу. Кожен шостий житель світу мешкає в Індії. Країна має багатовікову історію. Упродовж багатьох століть у Європі Індію уявляли як багату і розвинену країну. Зараз вона серед найбідніших і слаборозвинених. Половина дорослих індійців все ще неписьменна, третина населення живе нижче і так вкрай низького рівня злиденності, а дві третини його все ще зайняті в аграрному секторі. Причини криються у 200-літньому пануванні англійських колонізаторів, так і в застійних формах до індустріального виробництва та його величезних розмірах. Після проголошення незалежності в 1947 р. Індія зробила значний крок уперед у своєму розвитку.

Площа – 3,2 млн. км². Населення – 1,02 млрд. чоловік. Столиця – Делі. В Індійському океані Індії належать Лаккадівські, Андаманські, та Нікобарські острови. Державний устрій – федеративна республіка. В адміністративному відношенні поділяється на 25 штатів і 7 союзних територій.

Багато людей дотримується думки, що в Індії в основному вчаться тільки азіати, проте це далеко не так. У індійських вищих учбових закладах вчиться немало американців і європейців. система освіти в індії Відразу напрошується справедливе питання - навіщо їм їхати до Індії? Але суть насправді достатньо проста - вся справа в цінах на освіту. Наприклад, в Японії за один семестр в середньому потрібно заплатити $ 25 000 (у Європі навчання в престижних вузах обійдеться приблизно в стільки ж), а в Індії рік навчання обходиться в $ 15 000. До того ж важливим плюсом є низькі ціни за житло, їду і розваги. Ось і виходить суцільна економія - що ж може бути привабливіше для бережливих європейців?

Сучасна система освіти сформувалася в Індії після отримання державою незалежності. Пріоритетною стала мета: удосконалити загальну обов'язкову шкільну освіту, хоча цього повною мірою досягти так і не вдалося. Але в цілому, в Індії відсоток письменності значно виріс. За останнє десятиліття нарешті скоротилася загальна кількість безграмотних (на 31,9 млн. чоловік).

Актуальність: Індія – це країна, що постійно розвивається і тому викликає жвавий інтерес до змін у своїй системі навчання.

Предмет: Дослідження сучасних принципів побудови вищої освіти Індії.

Мета: Сформувати цілісне уявлення студента про систему вищої освіти Індії.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Фантастична казка як засіб формування словесної творчості у старших дошкільників
словесна творчість дошкільний У фантастичних казках незвичайність персонажів чи подій пояснюється великим інтересом праслав'ян у чари. Незвичайність є обов’язковим елементом фантастичної казки. Серед ...

Особливості використання наочних, словесних, практичних методів в роботі з проблемними дітьми
Недоліки розвитку пізнавальної діяльності учнів спеціальних освітніх закладів (особливо мислення та мовлення, сенсорно – перцептивна діяльність, увага) не дозволяють використовувати якусь з класифіка ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net