Освіта в Японії

Педагогіка » Освіта в Японії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Курс шкільного навчання в Японії займає 12 років і половина його доводиться на початкову школу через виняткову складність і трудомісткість вивчення рідної мови. Учні повинні засвоїти 1850 ієрогліфів - мінімум, встановлений міністерством освіти (але навіть для читання книг і газет вимагається знати набагато більше - до 3 тисяч). Половиною цього ієрогліфічного мінімуму потрібно оволодіти вже в молодших класах. До того ж кожний з ієрогліфів має декілька варіантів читання і вимови.

Крім ієрогліфів, в японській мові вживаються дві буквені складові азбуки по 48 знаків кожна, а також латинський алфавіт. Чималих зусиль вимагає і вивчення історії своєї країни. Адже в Японії до цього дня офіційне літочислення ведеться не по європейському календарю, а по роках правління імператорів. Ці назви умовних історичних епох позначаються ієрогліфами, нерідко архаїчними, які також треба заучити. За шість років життєрадісні здоров'яки встигають сильно змінити.

Щодня після занять в звичайній школі діти знов відправляються вчитися, але тепер уже в іншу, необов'язкову школу, але украй необхідну для переходу на наступний ступінь середньої школи і в університет.

Ці школи називаються "дзюку", в перекладі - "школа майстерності", але правильніше б сказати - "школа репетиторства". Там спеціально найняті вчителі ще раз пояснюють дітям те, що вже було сказане в школі вдень, додаючи до цих знань нові, якими можна блиснути на іспиті.

Перші "дзюку" з'явилися в Токіо в XVII столітті. Їх відкривали майстри живопису, традиційної каліграфії, мистецтва володіння мечем. В кожній з них навчалося декілька дворянських хлопців, і заняття проходили спокійно, в споглядальному східному дусі.

Нинішні школи репетиторства позбавлені від перенаселеності державних шкіл (де в одному класі займаються до 40-45 учнів), від казенщини і відчуженості у відносинах між школярами і вчителями. І якщо раніше навчання в "дзюку" було потрібне для вступу лише до найкращих університетів і шкіл, то тепер необхідна і для зарахування в рядові.

В "дзюку" займаються учні від трьох до вісімнадцяти років, їх відвідує одна шоста частина молодших школярів, половина середніх і майже всі старші.

Навіть якщо б місячна оплата відвідин "дзюку" була вищою нинішній - близько 20 тисяч ієн при середній зарплаті 300 тисяч, - то батьки без гомону зносили б і її: тут не прийнято жаліти гроші на навчання дітей, і такий спосіб вкладення капіталу вважається найнадійнішим.

Річний дохід всіх "дзюку" складає немислиму суму в трильйон ієн, зіставну з витратами країни на військові потреби. Подібної системи в світі немає.

Учбовий рік в Японії - самий, напевно, довгий: 240 днів. І не дивлячись на це, викладачі задають на будинок стільки, що старшокласники вимушені сидіти над підручниками ще по 5-6 годин в день. Ухилитися неможливо. Пильні батьки, охоплені маніакальним прагненням визначити своїх дітей в університети, неодмінно престижні, не дозволять чадам піднятися з-за столу, поки вся домашня робота не буде виконана.

Спробувати ввести японських матерів в оману - даремна праця. Вони не гірше за самих школярів знають, що і скільки задано на будинок, і не гірше за вчителів можуть визначити, повністю і чи правильно вирішена задача по фізиці або визубрений параграф з курсу географії. Нинішніх мам недаремно прозвали "кеику мама" - "мама, одержима освітою". Така мама не зупиниться перед тим, щоб піти в школу, коли захворіла дитина, сісти за його парту і дослівно записати пояснення вчителів по всіх предметах. Удома вона примусить дитину вивчити все "напам'ять".

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Проблеми сім‘ї в якій народилася неповносправна дитина
Зовсім інші сподівання має молоде подружжя, коли з нетерпінням очікує на народження своєї дитини, яка має утвердити їх у власних очах і в очах оточуючих у їхній батьківській ролі, скріпити їхню любов ...

Знаково-числова система оцінювання показників ключових процесів ВНЗ
Для кількісного оцінювання показників процесів використовувалась проста і доступна 5‑ти бальна шкала, яка є малоінформативною. У зв» язку з цим пропонується кількісну оцінку за кожним показнико ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net