Освіта в Японії

Педагогіка » Освіта в Японії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Японські сім'ї живуть тісно. Батьки з їх розмовами, телевізор, метушня братів або сестер заважають заучувати напам'ять. Вихід з ситуації був знайдений дивно прагматичний і нелюдяний. Промисловість випустила розбірні дерев'яні ящики в зростання сидячої людини з партою і електричною лампою всередині - отакі наглухо ізольовані від зовнішнього світу одиночні камери. Відмикається тільки зовні: не визубрив - не вийдеш.

В країні крім державних шкіл діє неширока сіть приватних, в яких взагалі немає перевідних іспитів від першого класу до останнього, і батьки, охочі уберегти своїх дітей від стресів і перевантажень, можуть віддавати їх туди. Проте мало хто користується послугами цих шкіл, більшість вважає за краще з малих літ кидати дітей в пучину конкурентної боротьби. Адже в японському суспільстві цінують тільки ділові якості людини, виховані працею, і ніщо інше - ні завірення у відданості загальній справі, ні догоджання начальству, ні телефонний дзвінок міністра - не в силах змінити цей стереотип.

Японські школярі не вчаться, а учать. Саме учать: історичні факти - все підряд по хронологічній таблиці; англійські слова - по словнику, сторінка за сторінкою; назви станцій на головних залізничних магістралях - по розкладу потягів: маршрут за маршрутом. На екзамені з історії Японії необхідно знати хронологію подій, імена імператорів, предводителів повстань. Але не дай Бог висловити власні припущення про причини цього повстання - екзаменатори провалять абітурієнта, їм потрібен старанний, поступливий і обов'язково дисциплінований учень, покірно виконуючий завдання.

Інша справа - блиснути на екзамені з філософії, цитуючи напам'ять праці філософів, наприклад Канта. І не важливо, що ви нічого не розумієте з написаного в "Критиці чистого розуму", головне, що ви без запинки декламуєте: "В метафізичній дедукції апріорне походження категорій взагалі було доведено їх повним збігом із загальними логічними функціями мислення".

В 1985 році проводився опит серед школярів. Виявилося, що 60 відсотків з них ніколи не чистили для себе навіть яблука, не приготували вечерю і не накрили на стіл. Вони зубрять по 10 годин в доба. За найскромнішими підрахунками, 200 тисяч маленьких японців ненавидять школу. 30 тисяч з них навіть відмовляються в неї ходити. Зараз ситуація змінилася не набагато.

Навчання в японській школі - це невпинна праця. Тільки він допоможе краще за конкурентів здати черговий іспит, поступити в більш престижну школу, університет, а звідти - в процвітаючу фірму. Але і університет треба вибирати вже зараз, в школі, визначивши майбутню спеціальність, щоб за десятиріччя встигнути набрати максимальну кількість балів. Проблема головного життєвого вибору лягає на худі хлоп'ячі плечі непосильним вантажем.

Для дівчаток же, на відміну від хлопчиків, дванадцять шкільних років стають протягом років безхмарного щастя. Після уроків, коли хлопчиська сидять по будинках над книжками або займаються в "дзюку", школярки шикуються у модних магазинів, довго засиджуються в кафе і чайних. Головне призначення жінки, вважають тут, - це все-таки не служба, а материнство. Зрозуміло, дівчина повинна попрацювати декілька років в колективі, щоб взнати життя, але тільки до заміжжя.

Для школярок видають спеціальні книги, випускають кінофільми. Головна тема одна - самовіддана любов, мрії, що збулися.

В старших класах для дівчат відводяться набагато менше вакансії, і у них ще менше шансів поступити в престижні університети. Правда, в Японії діє ініціативна група "За справжню жіночу рівноправність в школі", але, схоже, вона зовсім не приречена на успіх, оскільки справа тут в національних традиціях, які в Японії священні. Традиції не підлягають зміні, як не підлягає перекроюванню фасон шкільної форми, який істотно не змінювався вже більше 100 років. Для хлопчиків це чорні мундири, в чомусь схожі з прусськими, для дівчаток - сині матроски.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Закономірності і принципи гуманістичного виховання
Реалізація мети і завдань виховання спричиняє необхідність дотримання наукового підходу до організації виховного процесу, тобто врахування об'єктивних закономірностей його перебігу, взаємодії системи ...

Читання як компонент навчання іноземної мови
Читання – це один із видів мовленнєвої діяльності, що має велике пізнавальне значення і фактично реалізує всі три основні цілі навчання – практичну, виховну і загальноосвітню. Воно застосовується у в ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net