Освіта в Японії

Педагогіка » Освіта в Японії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Японські діти продовжують навчатися груповій поведінці і в молодшій, і в середній школі. Так само клас розділяють на хани (в середньому вони переформовуються раз на 5 місяців) і, коли вчителі або учні оцінюють виконання завдань, говорять про етичні і інші проблеми, вони частіше звертаються до групи, а не до окремих дітей. На думку Дена Бешоара, така система “ допомагає зберегти здоров'я школяра, оскільки в гармонійних групах виключається дискримінація і пов'язані з нею стреси”. 8 Діти широко залучаються до управління класом. Перші класи вибирають з числа наставників (тобан), які міняються щодня і, таким чином, кожна дитина буває їм, що вчаться .

Ще одним аспектом в стратегії соціалізації з боку вчителів початкової школи є формування дитини як цільної особи. На заняттях, присвячених роздуму і самокритиці, які є обов'язковою частиною програми в більшості класів, діти обговорюють, що їм подобається і не подобається в школі, відзначають випадки своєї поганої поведінки, якість виконання індивідуальних і групових задач.

Таким чином, ми бачимо, що вчитель виконує безліч ролей і несе відповідальність не тільки за навчання, але і за дисципліну дітей, за проведення вільного часу що вчаться, за безліч інших задач, які в інших культурах ніяк не пов'язують з Типи вищих освітніх установ а Японії.

Система вищої освіти включає наступні основні чотири види освітніх установ:

університети повного циклу (4 роки);

університети прискореного циклу (2 роки);

професійні коледжі;

технічні інститути.

В університетах повного циклу навчання продовжується 4 роки, проте на медичному і ветеринарному факультетах - 6 років. Після закінчення основного 4-річного курсу навчання в університеті випускник може поступити в магістрат або докторантуру. Термін навчання в магістраті в японських вузах - 2 роки. Докторантура припускає 5 років навчання. Японські вузи мають унікальний в світі інститут "студента-дослідника - кэнкюсэй. Це значить, що студент, що поставив перед собою мету отримання наукового ступеня, має нагоду займатися дослідницькою роботою у вибраній їм конкретній області знань в течію від 6-ти місяців до 1-го академічного року. Існують 3 основні види студентів-дослідників:

студент, який продовжує навчання в іншому університеті за угодою з університетом, де він проходив основний курс;

студент-іноземець, який може бути прийнятий в університет для підготовки до здачі вступних іспитів строком до 2-х літ, але без подальшого продовження свого перебування в Японії; в цьому випадку студент може повернутися додому і через деякий час знов запитати в'їзну візу для вступу до університету.

Університети прискореного циклу. В університетах прискореного циклу термін навчання складає 2 роки, але для охочих отримати спеціальність медичної сестри термін навчання складає 3 роки. Близько 60% студентів університетів прискореного циклу складають дівчата. Вони спеціалізуються на таких напрямах, як економіка, література, іноземні мови, педагогіка, соціальний захист. Останніми роками в Японії особливою популярністю користуються суспільні науки.

Професійні коледжі. Цей вид вищої освіти в Японії орієнтований на тих, хто бажає отримати вузькотехнічну освіту. Термін навчання в цьому випадку не більш 3-х літ.

Технічні інститути. Термін навчання в таких інститутах складає 5 років, і вони дають широку технічну підготовку своїм студентам. Випускники таких інститутів влаштовуються на роботу на фірми і дослідницькі центри, пов'язані з розробкою нової передової технології і ноу-хау. В технічних інститутах готують також фахівців торгового флоту.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Цікаве про педагогіку і навчання:

Оцінка як педагогічна категорія
Контроль та оцінка в будь-якому виді діяльності завжди суттєво безпосередньо впливають на її якість та ефективність, на ставлення людини до виконання обов’язків, на розвиток почуття відповідальності ...

Психологічні особливості молодших школярів і формування навичок і умінь в читанні
У психології розрізняють три періоди у віковому розвитку школярів. Це, по-перше, молодший шкільний вік, приблизно відповідний початковій школі (I—IV класи), тобто від 7 до приблизно 11—12 років. Це, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net