Освіта в Японії

Педагогіка » Освіта в Японії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 7

Короткострокове навчання

Останніми роками Міністерство вищої освіти Японії "Момбусе" стало надавати особливу увагу короткостроковим формам отримання спеціальної освіти для студентів-іноземців. Передбачені терміни перебування в країні при цьому можуть складати від 1-го семестру до 1-го року. Близько 20 приватних університетів Японії надають в даний час можливості для отримання такої освіти. Проте їх кількість швидко росте, у тому числі за рахунок підключення і державних вузів. При цьому держава і приватні фундації виділяють стипендії і інші види матеріальної допомоги на умовах, передбачених для студентів повного циклу навчання.

Короткострокові варіанти отримання освіти в Японії орієнтовані на такі області знань, як японська мова, японська культура, економіка, суспільствознавство. Оскільки програма підготовки по цих напрямах передбачає обмежений часовий відрізок (до 1 року), то вона ведеться на англійській мові в ланцюгах отримання максимуму знань за мінімальний час. У разі доброго знання японської мови студенты-“краткосрочники” можуть відвідувати лекції, читані для японських студентів даного вузу. Гарантом запрошення студентів-короткострочників виступає вуз, що має угоду по прийому студентів-іноземців. Проте у ряді випадків гарантом можуть виступати і викладачі вузу як приватні особи. Студент-краткосрочник, виїжджаючи на стажування до Японії, може не переривати свого навчання у вузах Росії.

Магістрат і аспірантура

Для отримання звання магістра студент повинен закінчити 2-річну освіту, представити магістерську дисертацію і отримати за неї позитивну оцінку, а також здати іспит за фахом. Термін перебування в аспірантурі складає 3 роки, але після 2-річного навчання в магістраті. Аспірант вважається тим, що закінчив аспірантуру, якщо він представить докторську дисертацію з позитивною оцінкою і здасть іспит за фахом.

поняттям “навчання” і розглядається як обов'язок батьків або інших структур. Тому японська держава проводить політику строго відбору випускників вузу при призначенні на посаду вчителя. На відміну від інших країн, для того, щоб стати вчителем державної школи, японський громадянин повинен отримати диплом вчителя і пройти іспити призначення вчителем. Проте, “Японія - єдина з розвинутих країн світу, де зарплата вчителя вище за зарплату урядовців місцевих органів влади. ”9.

Ще однією особливістю освітньої системи в середній ланці є те, що в учбовому плані відсутні систематичні курси хімії, фізики, біології, географії, історії. Замість них вивчаються систематичні курси природознавства і загальних знань (проте, в нових програмах вже передбачається їх диференціація).

Найважливішою особливістю початкової і середньої освіти в Японії є поняття “кокоро”. Для кожного японця “кокоро” означає ідею освіти, яка не зводиться тільки до знань і умінь, а сприяє формуванню характеру людини. На російську мову “кокоро” можна перевести як серце, душити, розум, менталітет, гуманізм. Всі японці переконані, що найважливішою, об'єктивною основою освіти в початковій і середній школах є збагачення дітей “кокоро” і у меншій мірі знаннями і уміннями (на відміну від більш уніфікованої старшої школи, де акцент робиться на передачу необхідних для вступу до вузу академічних знань). В змісті поняття “кокоро” включається наступна проблематика: пошана до людини і тварин, симпатія і великодушність до інших людей, пошук істини, здатність відчувати прекрасне і піднесене, володіти самоконтролем, зберігати природу, вносити внесок в розвиток суспільства. Даний принцип пронизує зміст всіх програм, предметів, рутинне щоденне життя.

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8

Цікаве про педагогіку і навчання:

Аналіз системи задач на рух у початковому курсі математики
Вивчення всіх питань програми з математики пов'язане з розв'язуванням арифметичних задач. З одного боку, вони є важливим засобом формування в учнів математичних понять, запобігаючи формалізму у їх за ...

Музика
Музика-безмежне звукове море Музика – вид мистецтва, що виражає дійсність у художньо-звукових образах. Вона супроводжує людину з давніх-давен і до сьогодні. Особливо багато музики звучить тепер, в ча ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net