Аналіз наукової та педагогічної літератури з питань використання мережі Інтернет у навчальному процесі

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Аналіз наукової та педагогічної літератури з питань використання мережі Інтернет у навчальному процесі

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Унаслідок того що спільна робота учнів різних країн, які вчаться у проектах I*EARN, здійснюється за допомогою електронної пошти та телеконференцій, використання нових комп'ютерних технологій у навчанні стає не модою, а необхідністю. В наш час застосування комп'ютерів у школі часто стає справою престижу. Але при цьому забувають, що спроби вписати ЕОМ у традиційну систему уроків не увінчались успіхом. Потрібна система освіти, при якій основним буде не розвиток технічних навичок користування комп'ютером, а формування інформаційної культури.

Збільшення кількості складної техніки у школах підвищує відповідальність викладачів, збільшує вимоги до їх кваліфікації. Тому виникає найсерйозніша проблема - ставлення вчителя до впровадження новітніх інформаційних технологій. Процес інформатизації освіти буде успішним тільки за умови гуманістичної орієнтації, що враховує інтереси як школи, так і кожного учня. Робота з комп'ютером повинна давати задоволення та радість творчості. Не технологія полегшує або утруднює роботу, а спосіб її застосування.

Дистанційне вчення (ДО) – сукупність технологій, що забезпечують доставку виучуваним основного об'єму матеріалу, що вивчається, інтерактивну взаємодію виучуваних і викладачів в процесі вчення, надання виучуваним можливості самостійної роботи по освоєнню матеріалу, що вивчається, а також в процесі вчення. Сучасне дистанційне вчення будується на використанні наступних основних елементів: середовища передачі інформації (пошта, телебачення, радіо, інформаційні комунікаційні мережі), методів, залежних від технічного середовища обміну інформацією.

В даний час перспективною є інтерактивна взаємодія з учнем за допомогою інформаційних комунікаційних мереж, з яких масово виділяється середовище Інтернету-користувачів. У 2003 році ініціативна група ADL почала розробку стандарту дистанційного інтерактивного вчення SCORM, який передбачає широке вживання Інтернет-технологій. Введення стандартів сприяє як поглибленню вимог до складу дистанційного вчення, так і вимог до програмного забезпечення. В даний час є вітчизняні розробки програмного забезпечення, які досить широкий застосовуються як вітчизняними, так і зарубіжними організаціями, що надають послуги з дистанційного вчення.

Використання технологій дистанційного вчення дозволяє:

1. понизити витрати на проведення вчення (не вимагається витрат на оренду приміщень, поїздок до місця навчання, як що вчаться, так і викладачів і т. п.);

2. проводити вчення великої кількості чоловік;

3. підвищити якість вчення за рахунок вживання сучасних засобів, об'ємних електронних бібліотек і т.д.;

4. створити єдине освітнє середовище (особливо актуально для корпоративного вчення).

Дистанційне вчення займає все велику роль в модернізації освіти, підсумковий контроль при вченні з допомогою ДОТ (дистанційних освітніх технологій) можна проводити як очний, так і дистанційно. Дистанційне вчення, здійснюване за допомогою комп'ютерних телекомунікацій, має наступні форми занять.

Чат-заняття – учбові заняття, здійснювані з використанням чату-технологій. Чат-заняття проводяться синхронно, тобто всі учасники мають одночасний доступ до чату. В рамках багатьох дистанційних учбових закладів діє чат-школа, в якій за допомогою чату-кабінетів організовується діяльність дистанційних педагогів і учнів. Веб-сервера-заняття – дистанційні уроки, конференції, семінари, ділові ігри, лабораторні роботи, практикуми і інші форми учбових занять, що проводяться за допомогою засобів телекомунікацій і інших можливостей «Усесвітньої павутини». Для веб-сервера-занять використовуються спеціалізовані освітні веб-сервер-форуми – форма роботи користувачів по певній темі або проблемі за допомогою записів, що залишаються на одному з сайтів зі встановленою на нім відповідною програмою. Від чату-занять веб-сервер-форуми відрізняються можливістю тривалішої (багатоденною) роботи і асинхронним характером взаємодії учнів і педагогів.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Стан навчання образотворчого мистецтва в дитячому садку і школі
Порівнюючи шкільну і дошкільну програму, можна зробити висновок, що дитячий садок і школа об'єднані єдиними методологічними позиціями сучасної шкільної та дошкільної педагогіки, їх об'єднує розуміння ...

Установи культурно-дозвіллєвого призначення
Дозвілля, або вільний час, як одна зі сторін життя суспільства наповнюється різним змістом. В основі своїй дозвілля має дві функції: з одного боку, відновлення сил людини, що поглинаються різними вид ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net