Аналіз наукової та педагогічної літератури з питань використання мережі Інтернет у навчальному процесі

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Аналіз наукової та педагогічної літератури з питань використання мережі Інтернет у навчальному процесі

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Телеконференції – проводяться, як правило, на основі списків розсилки з використанням електронної пошти. Для учбових телеконференцій характерне досягнення освітніх завдань. Також існують форми дистанційного вчення, при якому учбові матеріали висилаються поштою в регіони. У основі такої системи закладений метод вчення, який отримав назву «Природний процес вчення» (Natural Learning Manner). Дистанційне вчення – це демократична проста і вільна система вчення. Вона була винайдена у Великобританії і зараз активно використовується жителями Європи для здобування додаткової освіти. Студент, постійно виконуючи практичні завдання, набуває стійких автоматизованих навиків. Теоретичні знання засвоюються без додаткових зусиль, органічно вплітаючись в тренувальні вправи. Формування теоретичних і практичних навиків досягається в процесі систематичного вивчення матеріалів і прослухування і повторення за диктором вправ на аудіо і відео носіях.

Телеприсутність: існує багато різних способів дистанційного вчення. Наприклад дистанційна присутність за допомогою робота R.Bot 100. Зараз в Москві в одній з шкіл, йде експеримент по такому вигляду дистанційного вчення. Хлопчик інвалід, знаходячись удома за комп'ютером, чує, бачить, розмовляє за допомогою робота. Вчитель ставить йому питання, він відповідає. При цьому і вчитель бачить учня, тому що на роботові знаходиться монітор. При цьому у хлопчика створюється майже повне враження, що він знаходиться в класі разом зі своїми однолітками на уроці. На змінах, він може так само спілкуватися зі своїми однокласниками. Якщо експеримент стане вдалим, він може відкрити дорогу великому проекту по впровадженню такого методу дистанційного вчення по всій Росії. З досвіду інтеграції ДО і інших форм вчення. Як правило, при дистанційному вузівському вченні від студентів не потрібно весь час знаходитися в аудиторії. У більшості програм і курсів учбових закладів, що реалізовують дистанційне вчення, все ж проходять очні заняття вечорами або вихідним. Ці заняття не обов'язкові для відвідин, але, як правило, украй корисні для вироблення в практичних навиків, що вчаться. Також у ряді учбових закладів використовуються короткі (один-дводенні) виїзні школи, що дозволяють зібрати що вчаться на вихідних для групової роботи.

При дистанційному вченні можуть використовуватися всілякі методи донесення учбовій інформації. Вже змінилося декілька поколінь використовуваних технологій – від традиційних друкарських видань до найсучасніших комп'ютерних технологій (радіо, телебачення, аудіо/відеотрансляції, аудіо/відеоконференції, E-learning/online Learning, інтернет-конференції, інтернет-трансляції). Проте до цих пір у багатьох випадках, не дивлячись на появу технологічних новинок, перевага віддається простішим методам. Наприклад, в Індії дуже популярним є використання для дистанційного вчення радіо, завдяки його доступності більшості населення і відсутності необхідності в додатковій інфраструктурі, що дозволяє зробити вчення дійсно відкритим і доступним широким верствам населення.

Багато крупних компаній створюють у себе в структурі центри дистанційного вчення, щоб стандартизувати, здешевити і поліпшити якість підготовки свого персоналу. Практично, жодна сучасна компанія вже не може прожити без цього. Або, наприклад, компанія Microsoft створила великий повчальний портал для вчення своїх співробітників, користувачів або покупців своїх продуктів, розробників програмного забезпечення. При цьому деякі курси надаються безкоштовно або в комплекті з тим, що купується ПО. Одній зі своє образних, але форм дистанційного вчення, що активно розвиваються останнім часом, стають онлайн-симулятори і ігри-менеджери.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Методи, прийоми та засоби розвитку творчих здібностей учнів на уроках літератури в середніх класах
Процес навчання здійснюється за допомогою застосування методів. Метод – це спосіб дидактичної взаємодії вчителя і учня, з допомогою якого досягається оволодіння знаннями, уміннями і навиками, формуєт ...

Образотворчі засоби педагогічного малюнка
Систематичне використання матеріалів, що дають змогу широко і вільно, швидко, лаконічно й ефектно виконувати начерки великого розміру, не тільки сприяє освоєнню технічних можливостей цих матеріалів, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net