Методика пошуку інформації в мережі Інтернет

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Методика пошуку інформації в мережі Інтернет

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

У трудовому навчанні використовуються інноваційні комп'ютерні технології як джерелом пошуку інформації. Сюди ж можна віднести і Інтернет як велике джерело, де інформацію можна знайти з кожного потрібного питання який торкатиметься даній нам темі.

У наш час Інтернет нагадує більше купу сміття, а не джерело інформації. Щоб знайти необхідний матеріал, треба перерити дуже багато непотрібних сторінок. Проте це не так.

У всесвітній мережі є своя логіка. Знаючи і використовуючи декілька простих правил, ви можете зробити так, що будь-яка інформація як по трудовому навчанню, так і з іншого будь-якого питання, що цікавить вам, знаходитиметься швидко, і що найголовніше - ви знайдете саме те, що шукаєте. Одна з частин пошукової системи - це так званий павук який подорожує по мережі, переглядає усі сторінки і посилання. Сторінки які він проглянув, заносяться в базу пошукової машини у вигляді слів, що зустрічаються на сторінці. Таким чином, індекс пошукової машини - це величезна база даних, за допомогою якої можна швидко дізнатися, на якій саме сторінці в мережі можна зустріти певний вислів.

Інша частина пошукової системи - це власне пошукова машина. Займається вона тим, що шукає потрібне слово або словосполучення в індексі. Пошукова система не шукає по усьому Інтернету. У цьому полягає основна помилка користувача. Вона шукає тільки по своїй базі. Таким чином якщо пошукова машина не знайшла те, що їй було задано, це зовсім не означає, що цього немає в мережі. Тому якщо інформація відсутня в одній пошуковій системі, обов'язково потрібно пошукати її в інший.

Павук (пошуковий робот), що становить індекс, регулярно відвідує сайти і сканує їх. Особливо йому цікаві сайти на яких є постійне оновлення.

Остання частина пошукової системи - це сам її сервер. Це той інтерфейс, за допомогою якого користувач ставить питання і отримує на них відповіді. Розбираючись в мові спілкування з пошуковими системами. Буде напевно здивування - але і тут існують спеціальні правила і спеціальна мова. Це так звана мова запитів.

Спершу треба визначитися з ключовими словами: вирішити, які два-три слова або словосполучення якнайповніше характеризують об'єкт пошуків, і вводити саме їх.

Як правило, великий відсоток запитів відрізняється повною неясністю, і неконкретністю: "праці", "киянка", "рубанок", "малка". Пошуковій машині дуже складно здогадатися що малося на увазі наприклад під словом "праці". На запит "праці" Yandex і Google видає більше сотні тисяч посилань. Таким чином потрібно конкретніше уточнювати, що саме треба шукати, інакше знайти потрібне буде складне.

Рис.2 Найвідоміші пошукові системи.

Тепер підійшло впритул питання про правила. Розглядаючи їх на прикладі найбільш відомих пошукових систем, таких як Яндекс і Google.

У постійному використанні Yandex, необхідно знати, що якщо набирається слово з маленької букви, то будуть знайдені слова з маленької і великої букви. Якщо ж набрати слово з великою - те може виплисти непотрібна інформація. По-цьому не варто набирати слово з великої букви без особливої нужди.

По-іншому йде справа в Google. Тут запити нечутливі до регістра символів. Це означає, що для Google немає ніякої різниці, буде запит набраний одними прописними, одними рядковими буквами або взагалі упереміш. З цього правила існує одне виключення - слово "або". Якщо ви хочете використовувати його як логічний оператор, то повинні набирати "АБО". Оператор "АБО" корисний в першу чергу для тих випадків, коли у потрібного терміну є синоніми, або якщо його правильне написання ще не устоялося. Йому відповідає символ (|).

При пошуку Google пропускає деякі слова, що не несуть смислового навантаження, а також поодинокі цифри. Іноді Google автоматично шукає по скороченнях, прийнятих для слів, включених в запит, що може бути корисним, але може і перешкодити. Обійти ці обмеження можна або задавши в рядку пошуку всього одне будь-яке слово або ж уклавши запит з такими проблемними словами в лапки, тобто здійснивши пошук по фразі.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Загальна структура державно-громадського управління адамівською школою козацько-лицарського виховання
Положення про козацьке таборування. ( Розробила Н.П.Галицька) Козацьке таборування проводиться як підсумок чергового етапу фізкультурно-спортивної роботи в школі з метою плекання у кожних юних козака ...

Аналіз психолого-педагогічної літератури з даної проблеми
В історії світової педагогічної практики відомі найрізноманітніші форми організації навчання. їх виникнення, розвиток, удосконалення і поступове відмирання окремих з них пов'язане з вимогами, потреба ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net