Методика пошуку інформації в мережі Інтернет

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Методика пошуку інформації в мережі Інтернет

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Розглядаючи детальнішу пошукову стійкість словосполучень. Тут необхідно ввести фразу для пошуку в лапках. Запит Google може складатися максимум з десяти слів, при цьому вважаються як власне ключові слова, так і оператори. Це обмеження можна обійти, наприклад, замінивши усі слова, які Google і так проігнорує (все ті ж приводи, артиклі і тому подібне), на зірочки. При розрахунку довжини запиту Google такі символи не враховує, при цьому з'явиться можливість додати пару-трійку додаткових корисних умов. Окрім цих загальновідомих операторів, Google дозволяє використовувати в запитах спецсимволи "*" і "~". Перший означає підстановку в запит одного будь-якого слова, при цьому, якщо поставити дві "зірочки", то будуть знайдені усі документи з двома будь-якими словами на місці зірочок. Тим самим можна задавати точні проміжки між частинами пошукової фрази.

Щоб переглядати інформацію в Інтернет потрібно мати як мінімум одну програму, що називається браузер. Серед найпоширеніших слід відмітити такі браузери як:

1. Internet Explorer – популярний бо є частиною операційної системи Windows та має російськомовний інтерфейс.

2. Opera – є комерційною програмою, більш зручна та захищена порівняно з Internet Explorer. Якщо завантаження файла було завчасно припинено, то Opera на відміну від Internet Explorer дозволяє продовжити завантаження.

3. Mozilla Firefox – безкоштовний браузер, що з’явився останнім часом і стрімко набирає шанувальників.

Завдяки добре підтриманим стандартам майже не має значення яким саме браузером буде переглянуті веб-сторінки. До типових елементів кожного вікна у операційній системі ( заголовок вікна з кнопками керування ним, панель меню, панель інструментів) у інтерфейсі браузерів додано рядок адреси або поле для вводу адреси сторінки. Дуже типовою є і панель інструментів в кнопками повернення до попередньої сторінки, зупинки завантаження тощо.

Заголовок вікна браузера складається з:

Панель меню – серед найбільш вживаних команд зберігання сторінки на локальному комп’ютері, зміна кодування (якщо текст не читається).

Панель інструментів – найбільш вживані команди повернення до попередньої сторінки, припинення завантаження сторінки.

Рядок адресу – саме сюди ви вводите адресу потрібної сторінки.

Кнопка для переходу по набраному адресу – можна і не використовувати, а натискати на клавіатурі Enter.

Робоче поле - відображається сторінка.

Рядок стану – при наведенні курсору на посилання тут з’являється адреса, що при деякому досвіді дозволяє зрозуміти куди веде посилання (інший сайт, той самий сайт, інше місце на той самій сторінці).

Заголовок вікна складається з:

Панель меню – найбільш популярні команди зберігання інформації налокальному комп’ютері та зміна кодування.

Панель інструментів – найбільш популярні команди повернення до попередньої сторінки та припинення завантаження.

Поле для введення адреси – перехід відбувається при натисканні на клавіатурі Enter.

Робоче поле – відображення сторінки. При наведенні на посилання з’являється підказка з адресою цього посилання.

Заголовок вікна складається з:

Панель меню – найпопулярніші команди збереження сторінки на локальному комп’ютері та зміна кодування.

Панель інструментів – найпопулярніші команди повернення на попередню сторінку та припинення завантаження сторінки.

Поле для вводу адреси – для переходу можна натиснути на клавіатурі Enter або скористатися кнопкою Go.

Додаткова панель інструментів складається з:

Закладки – кожна з них це заголовок відкритої сторінки, клацаючи по ним можна переглядати сторінки.

Робочого поля – відображення сторінки.

Рядок стану – відображення адреси посилання при наведенні на нього.

Для того, щоб отримати доступ до Інтернет-ресурсів, необхідно знати їх мережеву адресу. Оскільки Інтернет постійно поновлюється і розвивається, в ньому не може буди єдиного каталогу, так само я нема єдиної світової телефонної книги. Водночас в Інтернеті є різні інформаційно-пошукові телефонної книги. Водночас в Інтернеті є різні інформаційно-пошукові системи, що допомагають користувачам знайти потрібну інформацію.

Прикладами таких пошукових систем можуть бути:

· тематичні каталоги;

· пошукові сервери, що здійснюють контекстній пошук;

· метапошукові машини;

· спеціалізовані пошукові служби.

Всі механізми пошуку багато в чому повторюють методи і підходи, які застосовуються в бібліотечній справі.

Тематичні каталоги

Якщо потрібна загальна інформація із глобальної теми або деяких її областей, доцільно користуватися пошуковими тематичними каталогами. Тематичні каталоги – це інформаційно-довідкові системи, які створюються вручну редакторами на основі інформації, зібраної на серверах Інтернету. Вони мають деревовидну структуру. Всі галузі людської діяльності поділяються на групи: наука, техніка, мистецтва, економіка, політика, спорт тощо, а ті, в свою чергу, - на підрозділи. Наприклад, мистецтво – це література, театр, живопис, музика, архітектура. Далі йде детальніша класифікація. Так, до театрального мистецтва належать опера, балет, драма, мюзикл та ін В тематичних каталогах Інтернету, як і в бібліотечній справі, не існує єдиних стандартів класифікації.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Побудова методики професійної туристсько-спортивної підготовки майбутніх організаторів туристської роботи в інституті фізичної культури
На основі досліджень наукової та методичної літератури нами була розроблена моделі туристсько-спортивної підготовки майбутніх організаторів туристської роботи в ІФК. В основу цієї моделі покладено сп ...

Поняття про мовний етикет
Мовний етикет - прийнята в цій культурі сукупність вимог до форми, змісту, порядку, характеру і ситуативної доречності висловлювань. До мовного етикету, зокрема, відносяться слова і вирази, що вживаю ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net