Методика використання мережі Інтернет при виконані творчих проектів учнів

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Методика використання мережі Інтернет при виконані творчих проектів учнів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Під час виконання старшокласниками творчих проектів основна увага вчителя має бути зосереджена на формування в учнів умінь творчого та критичного мислення, уміння працювати з різними інформаційними джерелами, Інтернет-технологіями, здійснювати дослідницьку роботу під час виконання відповідного проекту.

В проекті використовуються такі етапи як:

1. Пошуково-дослідницький етап;

2. Операційно-діяльнісний етап;

3. Рефлексивно-оцінювальний етап.

При пошуково-дослідницькому етапі учні шукають інформацію не тільки в підручниках, посібниках, але й в Інтернеті також. Вчитель акцентує увагу учнів не лише на необхідності знайти, але й підібрати ту інформацію, яка є корисною для проекту, визначити, що саме може бути використано для розв’язання проблеми. Учням можуть бути подані таблиці з посиланнями для того, щоб вони охопили як можливо більшу кількість інформації за менший проміжок часу, наприклад (таблиця №2)

Таблиця №2

Назва

Посилання

1

Бісероплетіння

http://www.vsehobby.ru/razdel.php?id=4

2

В’язання

http://www.magiya.com.ua/

3

Кулінарія

http://culinary.org.ua/

4

Шиття

http://www.mira.lviv.ua/

5

Обробка деревини

http://doorway.com.ua/ua/kimnat2.php

Пошук інформації в Інтернеті не обмежується одним сайтом, або однією пошуковою системою (Google), а застосовуються всі можливі.

При поданні матеріалу, наприклад, види деревини, вчитель повинен не тільки розповісти про породи деревини, властивості та якості які має деревина, а ще й показати це наочно. Зазвичай в навчальних майстернях є зразки, але все ж не всіх порід. Все це вчитель може продемонструвати через мережу Інтернет використовуючи також таблиці.

Таблиця №3

Породи деревини

Посилання

1

Бук

http://ru.wikipedia.org/wiki/Бук

2

Граб

http://ru.wikipedia.org/wiki/Граб

3

Піхта

http://orakul.com/horoscope/druid/fir.html

4

Ясен

http://www.reznoe.ru/articles10_25.php

5

Клен

http://uk.wikipedia.org/wiki/Клен_звичайний

6

Махагоні

http://woodex.ua/articles/29/228/

7

Дуб

http://uk.wikipedia.org/wiki/Дуб

Таким чином методика використання мережі Інтернет при виконані творчих проектів учнів є невід’ємною частиною на сьогодення.

Страницы: 1 2

Цікаве про педагогіку і навчання:

Специфіка побудови уроків у класах-комплектах
В умовах роботи вчителя з двома-трьома класами особливо цінна кожна хвилина. Ретельно продуманий розподіл часу на уроці, раціональне його використання – важливі умови ефективного навчання. Основними ...

Значення покритонасінних у природі та житті людини
Мета та завдання: узагальнити знання учнів про різноманітність квіткових рослин як найбільш високоорганізовану та широко розповсюджену групу рослинного світу; з'ясувати місце квіткових рослин у флорі ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.educationua.net