Творчий проект «Узбекський плов» на уроках трудового навчання

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Творчий проект «Узбекський плов» на уроках трудового навчання

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Починаємо обирати інгредієнти котрі нам потрібні для приготування плова. (Учні починають обирати інгредієнти, а вчитель їм в цьому допомагає).

Отже, всі ви добре справились із завданням та добрали інгредієнти для вашого плову. Перейдемо до приготування!!! барбарис тунберга кобольд

II. Операційно-діяльністний етап.

Приготуємо всі компоненти заздалегідь. Розріжте м'ясо на кілька великих шматків, розміром з кулак, таких, щоб їх було можливо перевертати в котлі, потім почистіть цибулю, порізати її тонкими півкільцями. (Вчитель слідкує за дією учнів, допомагає їм). Наступним етапом почистіть моркву і поріжте її соломкою товщиною 0.4-0.6 см.

Смаження - перша важлива стадія приготування. Мета смаження в тому, щоб м'ясо швидко покрилося підсмаженою скоринкою. Тому попередньо гарненько переколіть масло і додавши вогню, покладіть перший шматок м'яса і перевертайте його так, щоб він рівномірно підсмажували. Коли ви переконаєтеся, що це м'ясо вже сухе, покладіть наступний шматок і т.д. Продовжуйте помішувати м'ясо кожні 3-4 хвилини. При цьому стежите, щоб воно не підгорало, інакше плов буде мати неприємний різкий смак. (Вчитель допомагає учням, нагадує про правила безпечної роботи).

Поки підсмажується м'ясо у вас є 10 хвилин на те, щоб порізати заздалегідь очищену цибулю. Наріжте його тонкими півкільцями, коли м'ясо покриється підсмаженою коричневою скоринкою з усіх сторін, покладіть цибулю в котел одним рухом руки. Полум'я все ще підтримуйте на максимумі. Продовжуйте помішувати котел також кожні 3-4 хвилини. (Вчитель слідкує за дією учнів, допомагає їм).

Коли цибуля пом'якшиться покладіть порізану моркву і перемішайте вміст казана. На цьому етапі розмішувати потрібно якомога рідше, щоб морква не пригоріла. Продовжуйте підтримати сильний вогонь поки морква теж не стане млявою.

Отже, з початку дій пройшло приблизно половина години. Морква в котлі стала млявою. Зменшить полум'я до мінімуму і, після того, як кипіння зменшиться, долийте окропу до такого рівня, щоб рідина покрила вміст на один палець. Врахуйте, що при гасінні обсяг продуктів зменшиться, вистачить 0,5 л окропу. Додайте спеції. Всі обережно перемішайте, щільно закрийте кришкою і залиште на 30-40 хвилин. Полум'я повинне бути самим мінімальним, щоб не було бурхливого кипіння. Отриманий в результаті густий бульйон з тушкованими м'ясом і овочами називається зирвак. (Вчитель допомагає учням, нагадує про правила безпечної роботи).

А поки зирвак гаситься, прополощіть рис у 5-7 змінах води до тих пір, поки вода після промивки стане чистою, без рисової пилу. Це обереже зерна рису від злипання. Залиште рис до його використання залитим холодною водою на товщину одного пальця. Наступна стадія - закладка та варіння рису.

Додайте половину ложки солі, чайну ложку шафрану, жменю барбарису або чайну ложку цукрового піску. Обережно перемішайте. Зніміть зайву лушпиння з головок часнику, акуратно підтримуйте корінці. Злийте зайву воду з рису, потім рівномірно, лопаткою викладіть попередньо промитий і замочений рис зверху отриманої маси. В ідеальному випадку бульйон повинен просто покривати рис на 1 см. Додайте вогню, щоб злегка булькало, і щільно закрийте котел кришкою. Перевіряти треба не частіше одне рази за 8-10 хвилин. При надмірно частому відкриванні кришки пара, що утворюється просто залишає вариво, порушуючи тим самим технологію приготування рису. Поступово рівень рису підвищується настільки, що весь рис виявляється відкритим. Тут настає плавний перехід до наступної стадії приготування - ширяння. (Вчитель допомагає учням, нагадує про правила безпечної роботи).

Круглої паличкою товщиною в 1.5-2 см виконайте в гірці 3-4 отвори для випуску пари і щільно закрийте котел кришкою і утепліть її зверху. Кожні 10 хвилин потрібно перевіряти рис і відновлювати в ньому отвори для виходу пари. Переконайтеся, що в цих отворах булькає бульйон, а не масло, і виходить парок. Через 25-30 хвилин обережно, не зачіпаючи нижчого шару, перекладіть рис, щоб найбільш сухий опинився в центрі. Знову покладіть його гіркою і виконайте отвори. Спробуйте рис, якщо він все ще сирий, і вам здається, що рідини замало, додайте трохи окропу в пророблені отвори. Знову щільно закрийте котел. Для швидкої перевірки кожні 10 хвилин готовність рису і підливайте води в отвори в рисі при необхідності. Якщо вам здається, що води навпаки багато, просто залиште котел на деякий час (10-15 хвилин) відкритим, щоб вона швидше випарується.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Експериментальна оцінка ефективності методики з використанням модульно-рейтингової технології
Порівняльний експеримент проводився з метою виявлення результатів навчання за допомогою розробленої методики у порівнянні з традиційною. Об’єктом дослідження є процес навчання. Експеримент проводився ...

Можливості використання комп’ютера для навчання молодшого школяра
Діапазон використання комп’ютера в навчально-виховному процесі дуже великий: від тестування учнів, обліку їхніх особистісних особливостей до гри. Комп’ютер може бути як об’єктом вивчення, так і засоб ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net