Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Оцінка ставитиметься в вигляді відмітки (задовільно, добре, відмінно), дивлячись на скільки учень справився з поставленою задачею.
Нами була розроблена діагностика самоперевірки учнів для того, щоб перевірити з якою метою вони використовують Інтернет.
Мета діагностики: визначити, на скільки учні володіють Інтернетом не тільки для спілкування та ігор, а й для отримання інформації. Для цього ми розробили анкету і провели анкетування у школі.
Анкета
1. Ви використовуєте Інтернет для:
a) Ігри;
b) Спілкування;
c) Отримання інформації.
2. Скільки годин в день Ви використовуєте Інтернет:
a) 1 годину;
b) Від 1 до 3 годин;
c) Понад 3 годин;
3. Якби на уроках трудового вчення використовувався Інтернет, Ви б:
a) Прагнули зайнятися своїми справами;
b) Працювали б над поставленим завданням уроку;
c) Спілкування.
4. Чи часто у вас у школі використовують Інтернет на уроках трудового навчання (своя відповідь)?
_
5. Хотіли б щоб у вас в школі уроки трудового навчання проводилися за допомогою Інтернету:
a) Так;
b) Ні.
За результатами анкетування можна зробити певні висновки, на скільки добре школярі 8-9 класів володіють Інтернетом і на якому рівні. Результат оцінки подано в діаграмах у відсотковому співвідношенні.
Ви використовуєте Інтернет для?
Діаграма №1
A – ігри;
B – спілкування;
C – отримання інформації.
Дивлячись на (діаграму №1), треба відмітити, що майже всі учні використовують Інтернет як для спілкування, так і для отримання інформації, лише деякі з учнів для розваг, тобто ігор. Такий висновок ми зробили не тільки з діаграми, а й під час проведення експерименту.
В наступній діаграмі ми розглянули такий питання: “Скільки годин в день Ви використовуєте Інтернет?”.
Діаграма №2
A – 1 годину;
B – від 1 до 3 годин;
C – понад 3 години.
Роблячи висновок з (діаграми №2), треба сказати, що учні проводять більше свого вільного часу в Інтернеті.
У наступному розглянутому питані, а саме ”Як би на уроках трудового вчення використовувався Інтернет, Ви б?” учні поділилися майже на 2 групи ті які б хотіли зайнятися своїми справами, і ті котрі працювали над поставленим завданням на уроці.
Діаграма №3
A – Прагнули зайнятися своїми справами;
B – Працювали б над поставленим завданням уроку;
C – Спілкування.
Отже роблячи висновок з (діаграми №3) можна сказати, що більшість учнів прагнуть отримати знання, менша половина хочуть на уроках займатися своїми справами і деякі навіть спілкуватися прямо на уроці. Щоб цього уникнути в школах треба багато уваги приділяти вихованню та нормам поведінки.
Поставивши питання ”Чи часто у вас в школі використовують Інтернет на уроках трудового навчання” ми були приголомшені відповіддю майже всі учні відповіли (ні), і деякі відповіли (загалом ні). Це можна побачити у (діаграмі №4).
Діаграма №4
Наступна діаграма висвітлює таке питання “Хотіли б щоб у вашій школі уроки трудового навчання проводилися за допомогою Інтернету?”.
Діаграма №5
Зробивши аналіз всіх діаграми, треба підкреслити, що учням потрібно використовувати Інтернет на уроках трудового навчання, як засіб пошуку інформації для проведення досліджень.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Бінарний урок-подорож з української мови та природознавства на тему "Загальне поняття про дієслово як частину мови. Тварини лісу"
Повторити, закріпити і узагальнити знання учнів про дієслово як частину мови та його граматичні категорії; поглиблювати знання учнів про тварин лісу; звернути увагу дітей на їх зовнішній вигляд, спос ...
Болонський процес – структурна реформа вищої освіти на європейському
просторі
Зміст і головні складові Болонського процесу Інтеграційний процес у науці й освіті має дві складові: формування співдружності провідних європейських університетів під егідою документа, названого Вели ...