Творчий проект «Узбекський плов» на уроках трудового навчання

Педагогіка » Використання мережі Інтернет на уроках трудового навчання » Творчий проект «Узбекський плов» на уроках трудового навчання

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Оцінка ставитиметься в вигляді відмітки (задовільно, добре, відмінно), дивлячись на скільки учень справився з поставленою задачею.

Нами була розроблена діагностика самоперевірки учнів для того, щоб перевірити з якою метою вони використовують Інтернет.

Мета діагностики: визначити, на скільки учні володіють Інтернетом не тільки для спілкування та ігор, а й для отримання інформації. Для цього ми розробили анкету і провели анкетування у школі.

Анкета

1. Ви використовуєте Інтернет для:

a) Ігри;

b) Спілкування;

c) Отримання інформації.

2. Скільки годин в день Ви використовуєте Інтернет:

a) 1 годину;

b) Від 1 до 3 годин;

c) Понад 3 годин;

3. Якби на уроках трудового вчення використовувався Інтернет, Ви б:

a) Прагнули зайнятися своїми справами;

b) Працювали б над поставленим завданням уроку;

c) Спілкування.

4. Чи часто у вас у школі використовують Інтернет на уроках трудового навчання (своя відповідь)?

_

5. Хотіли б щоб у вас в школі уроки трудового навчання проводилися за допомогою Інтернету:

a) Так;

b) Ні.

За результатами анкетування можна зробити певні висновки, на скільки добре школярі 8-9 класів володіють Інтернетом і на якому рівні. Результат оцінки подано в діаграмах у відсотковому співвідношенні.

Ви використовуєте Інтернет для?

Діаграма №1

A – ігри;

B – спілкування;

C – отримання інформації.

Дивлячись на (діаграму №1), треба відмітити, що майже всі учні використовують Інтернет як для спілкування, так і для отримання інформації, лише деякі з учнів для розваг, тобто ігор. Такий висновок ми зробили не тільки з діаграми, а й під час проведення експерименту.

В наступній діаграмі ми розглянули такий питання: “Скільки годин в день Ви використовуєте Інтернет?”.

Діаграма №2

A – 1 годину;

B – від 1 до 3 годин;

C – понад 3 години.

Роблячи висновок з (діаграми №2), треба сказати, що учні проводять більше свого вільного часу в Інтернеті.

У наступному розглянутому питані, а саме ”Як би на уроках трудового вчення використовувався Інтернет, Ви б?” учні поділилися майже на 2 групи ті які б хотіли зайнятися своїми справами, і ті котрі працювали над поставленим завданням на уроці.

Діаграма №3

A – Прагнули зайнятися своїми справами;

B – Працювали б над поставленим завданням уроку;

C – Спілкування.

Отже роблячи висновок з (діаграми №3) можна сказати, що більшість учнів прагнуть отримати знання, менша половина хочуть на уроках займатися своїми справами і деякі навіть спілкуватися прямо на уроці. Щоб цього уникнути в школах треба багато уваги приділяти вихованню та нормам поведінки.

Поставивши питання ”Чи часто у вас в школі використовують Інтернет на уроках трудового навчання” ми були приголомшені відповіддю майже всі учні відповіли (ні), і деякі відповіли (загалом ні). Це можна побачити у (діаграмі №4).

Діаграма №4

Наступна діаграма висвітлює таке питання “Хотіли б щоб у вашій школі уроки трудового навчання проводилися за допомогою Інтернету?”.

Діаграма №5

Зробивши аналіз всіх діаграми, треба підкреслити, що учням потрібно використовувати Інтернет на уроках трудового навчання, як засіб пошуку інформації для проведення досліджень.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Формування народознавчих знань та вмінь учнів
Способи формування знань і вмінь учнів найрізноманітніші. Розглянемо лише деякі з них. Як мотивувати учням необхідність знань з українського народознавства? Почну з того, що людина не купує собі річ, ...

Правильна організація навантаження
Освоєння рухових дій вимагає численних повторень, що викликає значну витрату фізичної, психічної і розумової енергії. У міру наростання стомлення концентрація, стійкість і распределенность уваги, зда ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net