Особливості запровадження Європейської кредитно-трансферної системи та її ключових документів у вищих навчальних закладах

Педагогіка » Особливості запровадження Європейської кредитно-трансферної системи та її ключових документів у вищих навчальних закладах

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

У разі отримання оцінки "незадовільно" студент має право на два перескладання: викладачу та комісії. Замість перескладання комісії студент може вибрати повторне вивчення дисципліни, проходження практики чи виконання курсової роботи в наступному навчальному періоді.

У разі отримання оцінки "неприйнятно" студент зобов’язаний повторно вивчити дисципліну, пройти практику чи виконати курсову роботу в наступному навчальному періоді.

Повторне вивчення дисциплін, проходження практики та виконання курсових робіт планується за рахунок власного часу студента і не фінансується з бюджетних коштів. При повторному вивченні відповідний навчальний компонент відноситься до індивідуального навчального плану наступного навчального періоду.

Повторне вивчення вибіркової дисципліни може бути замінено вивченням іншої вибіркової дисципліни відповідного циклу та обсягу.

Середній бал для розрахунку стипендій та зведених академічних: показників розраховується з використанням еквівалента оцінки за п’ятибальною шкалою:

Таблиця

Оцінка за розширеною шкалою

Еквівалент оцінки за п’ятибальною шкалою

відмінно

5

дуже добре

4,5

добре

4

задовільно

3,5

достатньо

3

незадовільно

2

неприйнятно

1

Систематичний моніторинг накопичувальної бальної шкали має бути спрямований на коригування правил накопичення балів в напрямку цільового співвідношення між різними позитивними оцінками (без урахування оцінок "достатньо*"):

Таблиця

Оцінка за розширеною шкалою

Процент студентів, які успішно склали сесію (без перескладання)

відмінно

10

дуже добре

25

добре

30

задовільно

25

достатньо

10

В ЛНУ можна самостійно обрати іноземну мову.Тут я трохи відійду від теми і розповім про перші враження від того, коли дізнаєшся, яка мову мені дісталася. Скажу прямо, я очікувала чого-то менше екзотичного - ну, приміром, німецька або французька, однак мені дістався португальська. Спочатку я була трохи шокована, але потім «влилася». Чудовий викладацький склад, цікава культура і мова та незабутні щорічні «Португальські вечора ЛНУ» (до речі, останній проходив зовсім недавно, 20 квітня) - все це стало причиною того, що тепер складний португальська не так вже й лякає, і вивчаю я її із задоволенням.

Крім того, програма ЛНУ побудована так, що закінчивши ВНЗ, я зможу вільно розмовляти на цій красивій мові. А у нас в університеті все не просто так. В Бразилії, між іншим, створюють справжні шедеври реклами, а бразильських володарів «Каннських левів» (це найпрестижніша нагорода для рекламіста, що щось на зразок «Оскара» для режисерів), мені здається, навіть перерахувати неможливо. Було б дуже здорово чому щось у них повчитися, а тут я ще й мову знати буду.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Козацькі навчальні заклади задністров’я
Білгород-Дністровське педагогічне училище. Із 1994 року (після появи в педагогічній пресі концепції козацького виховання) і по теперішній час ентузіасти–викладачі – Юрченко В.І., Віштак О.М., Голован ...

Освіта і праця
Значне місце в творчості Т. Г. Шевченка займає проблема трудового виховання підростаючого покоління, його значення у формуванні розуміння юнаком чи дівчиною того, що є добро і справедливість, щастя і ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net