Основна документація соціального реабілітолога

Педагогіка » Організація реабілітаційної роботи в школах соціальної реабілітації » Основна документація соціального реабілітолога

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Соціальний педагог повинен знати про кримінальну відповідальність підлітків, неповнолітніх за злочини. Йому слід знати, як ведуться судові розгляди, як здійснюється захист і так далі.

Серед основних напрямків допомоги у реабілітологів є наступні: допомога сім'ї в проблемах, пов'язаних з навчанням і вихованням дитини; допомога дитині в усуненні причин, що негативно впливають на її виховання і навчання; залучення дітей, батьків, громадськості до організації і проведення соціально-значимих заходів, акцій; розпізнавання і вирішення конфліктів, що зачіпають інтереси дитини з метою запобігання серйозним наслідкам; консультування дітей і їх батьків, осіб, замінюючих батьків по питаннях дозволу проблемних життєвих ситуацій; виявлення запитів, потреб дітей і розробка заходів допомоги, для конкретних учнів із залученням фахівців відповідних установ і організацій; допомога педагогам у вирішенні конфліктів з дітьми.

Основними завданнями виступають: запобігання проблемі, своєчасне виявлення і усунення причини, що породжує її; забезпечення профілактики різного роду проявів відхилень в поведінці, в спілкуванні і стосунках людей, і, таким чином, завдання соціального педагога - оздоровлення довкілля дитини.

Основні функції: Освітньо-виховна, тобто забезпечення цілеспрямованого педагогічного впливу на поведінку і діяльність дітей і дорослих; Діагностична, тобто постановка “соціального діагнозу", для чого проводиться вивчення. Організаторська, тобто організація суспільно-цінної діяльності дітей і дорослих, педагогів і волонтерів у вирішенні завдань соціально-педагогічної допомоги, особових особливостей і соціально-побутових умов життя дітей, сім'ї, Прогностична і експертна, тобто участь в програмуванні, прогнозуванні, проектуванні процесу соціального розвитку; Організаційно-комунікативна, тобто включення добровільних помічників, населення мікрорайону в соціально-педагогічну роботу. Охоронно-захисна, тобто використання наявного арсеналу правових норм для захисту прав і інтересів особи. Посередницька, тобто здійснення зв'язку на користь дитини між сім'єю, освітньою установою і найближчим оточенням учнів.

Досвід роботи соціального педагога в школі широко поширюється. Соціальний реабілітолог вивчає інтереси дітей, проблеми родинних стосунків з різним устроєм, - вивчає сім'ю, допомагає їй в кризисних ситуаціях, допомагає в оздоровленні середовища, в поліпшенні психологічної і педагогічної культури середовища, захищає інтереси дитяти, налагоджує контакти.

Переходячи до головного, слід сказати, що поставлені на початку роботи мети і завдання виконані. Підвищення ефективності діяльності соціального педагога в школі відбувається за рахунок взаємозв'язку його роботи з шкільним психологом, класними керівниками, заступником директора по виховній роботі.

Також важлива допомога “вищих” соціальних служб. Ефективність діяльності ще підвищується на основі обміну досвідом роботи. Тому було б не зайвим проводити єдині збори хоч би разів в півріччя всіх соціальних педагогів шкіл міста.

Якщо важливий обмін досвідом між соціальними педагогами одного міста, то обмін досвідом в цьому напрямі між країнами безцінний. Але оскільки ця професія порівняно молода, є надія, що школам, що не мають доки соціальних педагогів, залишилося чекати недовго, хочеться вірити, що ця професія матиме величезний попит. А майбутнім шкільним соціальним реабілітолога потрібно знати, що їх чекають і їх потребують.

Узагальнюючи вищеописане, можна зробити вивід, що завдання соціального реабілітолога полягає в тому, аби створити таку ситуацію, яка могла б допомогти дитині вийти з кризи, в якій вона виявився. Треба пам'ятати, що такі діти часто прив'язуються до вихователя, і тут важливий його професіоналізм і довірче відношення до дитяти.

Нами було розв’язано наступні завдання:

Розкрито історію вітчизняного та зарубіжного досвіду реабілітаційної роботи в школах.

Розкрито розвиток та особливості соціально-реабілітаційної роботи;

Виявлено вміст і форми реабілітаційної роботи школах соціального спрямування;

Вивчено актуальність роботи соціального реабілітолога в спеціальних навчальних закладах;

Досліджено і розглянуто основні функції, методи, документацію, напрямки реабілітаційної роботи у школах соціальної реабілітації.

Страницы: 1 2 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Особливості ставлення студентів до фізичної культури і спорту за традиційною та експериментальною організацією навчання
У розділі наводяться і аналізуються експериментальні дані, що дозволяють з різних позицій охарактеризувати ставлення студентів до фізкультури і спорту, а також до відповідного навчального предмета у ...

Особливості роботи соціального педагога в загальноосвітній школі
Соціальний педагог — це фахівець із виховної роботи з дітьми, підлітками, молоддю, дорослими, який покликаний створювати сприятливі соціальні, навчально-виховні умови для розвитку й соціалізації особ ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net