Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
—Візьміть пензлики і покажіть, як ви будете їх тримати.
Лунає тиха музика, а наші художники починають працювати.
(Діти малюють. Вихователь допомагає їм, використовуючи словесні та практичні прийоми навчання).
— Які гарні вироби! Впізнаю і Косівський розпис, і Київський, і Опішнянський. Все це наше, українське! (Дитина розповідає віршик).
Про нашу україну
Ми дуже любим весь наш край
І любим Україну,
її лани і зелен гай,
В саду рясну калину.
Там соловейко навесні
Співає між гілками.
Та й ми співаємо пісні,
Змагається він з нами.
М. Познанська
— Наші діти дуже люблять співати. А ще українські діти люблять грати у народну гру «Подоляночка». Давайте і ми пограємо.
(Виконується гра «Подоляночка» під музичний супровід).
— Діти, давайте подаруємо наші чудові витвори гостям.
(Діти дарують. Заходить шеф-кухар, у руках у неї макітра з варениками. Пригощає дітей).
Вас чекають у макітрі
Варенички дуже ситні,
Білолиці, круглолиці
Із білої пшениці.
Конспект заняття 2.
«Серветки для мами»
(вишивка гладдю з використанням елементів ТРВЗ)
Програмовий зміст. Продовжити знайомство дітей з вишивкою Полісся, зокрема з вишивкою гладдю. Вчити малювати загостреним сірничком, імітуючи вишивку гладдю в одному напрямку або по формі предмета, ягоди малювати пальчиком. Закріпити знання основних рослинних елементів Поліських вишивок (Дубовий лист, калина, хмелик, барвінок, мак, колосок, гречка ,квітка льону) Вправляти в композиційно вірному розміщенні візерунку на силуетній формі серветка круглої, квадратної, трикутної форми за вибором дитини. Розвивати чуття кольору, ритму. Виховувати художній смак.
Матеріал: Силуетні форми серветок круглої, квадратної, трикутної форми для вибору дитиною, шаблони для обмальовування, простий олівець, тоненький пензлик, сірники з загостреним кінчиком без сірки, червона, жовта, зелена, синя, коричнева гуаш ,розбавлена до густоти сметани в кришечках, серветки, вода, палітри-клаптики паперу; зразки малюнків-вишивок
Хід заняття.
Сьогодні ми з вами продовжимо знайомство з чарівним мистецтвом вишивки в нашому краї. Як він називається, чому?
- Які народні промисли на Поліссі вам відомі?
- Які вироби здавна прикрашали вишивкою у нас на Поліссі? (одяг, рушники ,скатертини,серветки).
Ми з вами говорили вже, що на Поліссі використовували для вишивки техніку "гладі" і "хрестиком" та інші, які можна було поєднувати.Але сьогодні ми познайомимось з "гладдю".Погляньте на серветки у вас на столі (вишиті), спробуйте рукою. Які вони на дотик? (гладенькі) А ще гладь так називається за те, що ниточки рівненько стеляться доріжки в одну сторону, або за контуром малюнка. А допоможе нам познайомитись з технікою гладі сірничок. Ви пізніше навчитесь з мамами вишивати голочкою. (Розгляд зразка 1-2)
- Які елементи зустрічаються у серветках? (листя, квіти, зайчики, пташечки)
- Як називаються такі елементи? (рослинні, тваринні)
- Які характерні для поліських вишивок? (жовтий, червоний, зелений, синій, чорний)
- Де розташовані візерунки в серветках? (по кутах, по сторонах, посередині)
- Показ способу виконання вишивки гладдю: за шаблоном обведемо з допомогою простого олівця, потім цей листочок чи квітку обведемо тоненьким пензликом вподобаним кольором, потім загостреним сірничком вмоченим у цю ж фарбу проведемо тонкі рисочки в одному напрямку, ось так, або по формі листочка, квітки.
А зараз, щоб зробити мамі приємне приготуємо подарунок – серветочку. Самі придумайте візерунок з допомогою шаблонів, можете намалювати свої квіточки, але пам’ятайте, що елементи в усіх кутиках мають бути однакові.
В кінці заняття зробили виставку-розгляд серветок з обговоренням.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Організація процесу навчання аудіювання у шостому класі
Організація процесу навчання аудіювання визначена у чинній програмі. Відповідно до Типового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів, на вивчення іноземної мови у 6 класі відводиться 2 ...
Загальні вимоги до
тестових завдань
1. Належність до предметної сфери (предметна чистота). Для забезпечення предметної чистоти тестових завдань, зміст, що буде перевірятися в процесі тестування, повинен бути добре впорядкований, забезп ...