Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Педагогіка » Методика використання гри на уроках іноземної мови » Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Також існують мовні ігри. Вони призначені для формування вимовних, лексичних, і граматичних навичок та тренування вживання мовних явищ на підготовчому, передкомуникативном етапі оволодіння іноземною мовою.

Основною навчальною метою фонетичних ігор є тренування учнів у проголошенні англійських звуків. Та, звичайно, орфографічні ігри – ігри на розвиток правописних навичок, знання та розпізнавання орфограм.

Англійські автори А. Мейли й А. Дафф пропонують різні рольові ігри, у яких учні можуть спробувати свої сили в акторській майстерності. В ігри вони вносять елементи природності й безпосередності, які супроводжують звичайно реальні ситуації спілкування.

Элис О. Хэдли пропонує рольові ігри, засновані на так званій "культурній капсулі", короткому описі, що полягає з 1-2 параграфів різниць між культурними традиціями рідної країни й країни досліджуваної мови, що доповнюється фотографіями, предметами. Дане приймання, з погляду автора, допомагає учням у цікавій формі виявити відмінності й подібності в поведінці в аналогічних ситуаціях у двох культурах. Також такі рольові ігри є ефективним засобом розвитку комунікативних умінь. Автор пропонує наступні варіанти проведення рольових ігор на основі "культурної капсули":

1. Учні представляють рольові ігри, засновані на "капсулі", із ситуаціями або сценарієм, підготовленим учителем.

2. Групи учнів підготовляють рольову гру, базуючись на інформації, даній в "капсулі".

3. Окремі учні або групи пишуть "культурні капсули", на основі яких учитель розробляє рольову гру.

4. Учні самостійно пишуть "культурні капсули" і готують рольові ігри.

Інші дослідники Ф. Дрюків і Є. Ольштайн пропонують засновувати рольові ігри не на порівнянні двох культур, а на використанні двох мов - рідної та іноземної. Ефективність такого підходу вони пояснюють тим, що дитині дуже важко уявити себе представником іншої культури, говорячи іноземною мовою. Набагато простіше учневі бути тим, ким він є, тобто дитина розуміє ситуацію й те, що від нього потрібно, й тільки потім бере участь у грі іноземною мовою.

Автори відзначають, що дане прийняття підвищує мотивацію до спілкування іноземною мовою, тому що можливість спочатку висловитись рідною мовою знімає страх і напругу.

Рольова гра може бути використана в якості контрольного завдання.

Учневі пропонується представити себе в певній ролі в певній ситуації й здійснювати спілкування відповідно до даних інструкцій, які в доступній формі пояснюють суть завдання.

Причому, як відзначає Хьюз А., ситуації можуть бути детально описані, або учні повинні самостійно їх придумувати залежно від віку, рівня володіння іноземною мовою, досвідом участі в рольових іграх.

Рольові ігри використовуються як тестові завдання для перевірки:

певних функцій спілкування;

певних структур (наприклад, повідомлення про крадіжку, коли перевіряється використання пасивних конструкцій);

певних лексичних одиниць з якої-небудь теми, наприклад, замовлення квитків).

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Використання рольових ігор на уроках іноземної мови
Використання різних ігор на уроці іноземної мови сприяє оволодінню мовою в цікавій формі, розвиває пам'ять, увагу, кмітливість, підтримує інтерес до іноземної мови. Ігри на уроках іноземної мови можн ...

Напрямки та форми діяльності Українського козацтва
Українське козацтво здійснює таку діяльність: 2.1. Організація, координація та підтримка діяльності українських козацьких громад в Україні та діаспорі, участь загальнодержавних і громадських заходах, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net