Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Педагогіка » Методика використання гри на уроках іноземної мови » Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Останнім часом вчителі часто використовують рольові ігри, основу яких становлять знання ситуації або їх комплекс.

Джозеф Ф. Каллахан і Леонард X. Кларк пропонують наступну схему проведення такої гри:

постановка мети гри;

визначення ігрових ситуацій, що відповідають мету;

розробка сценарію;

інструктаж учасників;

проведення гри;

аналіз і вироблення рекомендацій на майбутнє.

Рольові ігри із включеними в них "ситуаціями виживання" просто необхідно включати в процес навчання молодших школярів. Для більшої наближеності до реальних умов, при програванні таких ситуацій, як замовлення й вибір блюд у ресторані, покупка новорічних подарунків, школяр почуває себе реальним учасником того або іншого процесу.

Дж. Оллер рекомендує використовувати предмети, наприклад, одяг для ляльок, іграшки, кухонні приналежності для організації рольової гри. Цей набір цілком реально може мати кожний учитель у кабінеті. Також можна використовувати іграшкові кімнати з меблями, пропонуючи учням "заселитися" у нову квартиру й розставити меблі за своїм смаком. Дуже цікавим і ефективним прийманням є використання пальчикових ляльок. Можна поставити невелику ширму, а можна обійтися й без неї. Учні молодших класів дуже люблять подібні ігри, і урок з використанням цих ляльок завжди проходить дуже жваво й цікаво. Але найбільш широко використовуваними варіантами рольових ігор є інтерв'ю й імпровізація. Як вважають С.Д. Фарбований і Т.Дд. Террел інтерв'ю - одна з найпростіших форм проведення рольової гри. Як основа для інтерв'ю може бути використаний будь-який матеріал з іноземнї мови.

Один учасник гри виконує уявлювану роль, попередньо придумавши "історію". Другий учасник готовить цікаві питання, які потім задає в інтерв'ю.

Дж. Річардс й Д. Нунан пропонують записувати інтерв'ю на відеомагнітофон, для подальшого аналізу рольової гри з погляду успішності спілкування.

Що стосується імпровізації, то Л.М. Денисова вважає дане приймання ефективним при навчанні іншомовному спілкуванню, тому що імпровізація передбачає активну роботу уяви школярів.

В інструкціях до даного виду рольової гри дається недостатньо інформації, фактів для проведення реалістичної рольової гри. Учасникам необхідно самостійно додумувати ситуацію й вибирати лінію поведінки.

М.Л. Вайсбурд і Л.Н. Пустосмехова рекомендують використовувати телепередачу як опору для організації рольової гри на уроці іноземної мови й дають технологію проведення даних рольових ігор.

Вибравши телепередачу з навчальними цілями, необхідно розв'язати, який її аспект можна використовувати як основу для рольової гри: зміст передачі, її форму або тільки персонажів. Після аналізу проблем, які будуть обговорюватися, і визначення теми рольової гри, учителеві слід настроїти школярів на уважний перегляд телевізійної програми, намагатись запам'ятати (законспектувати, записати схематично або у вигляді плану) про що піде мова.

Потім учитель разом з учнями намічає загальний хід гри:

1) розподіляються ролі;

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Стан навчання образотворчого мистецтва в дитячому садку і школі
Порівнюючи шкільну і дошкільну програму, можна зробити висновок, що дитячий садок і школа об'єднані єдиними методологічними позиціями сучасної шкільної та дошкільної педагогіки, їх об'єднує розуміння ...

Врахування індивідуально-типологічних особливостей молодших школярів у навчально-виховному процесі
Індивідуальна своєрідність особистості проявляється не тільки в її спрямованості, здібностях, а й в динаміці її психічної діяльності. Не можна знайти двох людей, однакових за своїми психічними власти ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net