Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Педагогіка » Методика використання гри на уроках іноземної мови » Використання рольових ігор на уроках іноземної мови

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Учні проявляють більшу активність і зацікавленість у ході проведення гри, стають енергійні й задоволені, одержують позитивний настрой, так само як і вчитель. Показують свою креативність і кмітливість. Крім того, можна відзначити, що їх інтерес до іноземної мови стає значно вище.

Дидактичним завданням даного етапу уроку, було, перевірити засвоєння даного матеріалу, а також готовність учнів до подальшого вивчення англійської мови. Зміст даного фрагмента уроку відповідає дидактичному завданню. Методи й прийоми навчання (репродуктивний, усне й письмове опитування) разом з формою організації пізнавальної діяльності учнів (групова) допомагають учителеві прийти до реального результату - учитель виявляє знання й деякі проблеми учнів з даної теми - що дозволяє вчителеві надалі перейти до наступної теми, а також звернути увагу на складних моментах даної теми.

Таким чином, чіткість сформульованості, конкретність і достатня результативність мети й завдань даного уроку дозволяють добитися високого ступеня їх реалізації. Фрагмент уроку з використанням ігрової діяльності являє собою систему в основному високого рівня цілісності, тому що всі етапи логічні й зв'язані між собою.

Ігрову діяльність можна застосовувати не тільки на основному етапі уроку. Можна вводити ігрові елементи й при перевірці домашнього завдання, і на початкових етапах уроку - це допоможе втягнути всіх учнів в роботу, а також різноманітити хід уроку.

Вивчення англійської мови може здатися зовсім нудним і нецікавим заняттям, якщо цей процес протікає монотонно, включає один вид діяльності й ніяк не мотивує того, чого навчають, все-таки з інтересом займатися англійським. Завдання вчителя - у такий спосіб піднести навчальний процес, щоб учень захотів учити англійську, прагнув розуміти її й був готовий говорити нею.

Одним з основних стимулів до навчання є гра. Адже в комплексі з дискусіями й дебатами ігри, зокрема , рольові ігри на уроках англійської мови є найбільш інформативними й результативними методами навчання з погляду сприйняття. У процесі гри учень долає свою скутість і тривожність. Використання різних ігор на уроці англійської допомагає опанувати нею у цікавій формі, розвити пам'ять, увагу, кмітливість, підтримувати інтерес до англійської мови як такій.

Включаючись у рольові ігри на уроках англійської мови, учні представляють себе в ролі когось іншого в конкретній ситуації, поводяться належним чином згідно із правилами цієї гри. Соціальні (лікар, продавець), міжособистісні (друзі, однокласники), психологічні (нейтральні, позитивні, негативні персонажі) ролі, які виконують учні, сприяють тому, що вони вчаться спілкуватися й обговорювати питання, розуміти й оцінювати почуття інших людей, вирішувати проблеми. Кінцевою метою будь-якої рольової гри на уроках англійської мови є одержання нових знань і відпрацьовування їх до навичок.

Щоб грати в рольові ігри на уроках англійської мови належним чином, необхідно сформувати в учня потрібні соціальні вміння спілкування й ознайомити їх з діалогічною англійською мовою. У цьому допомагають вправи на тренування виражень етикетного плану, розвиток навичок розмови по телефону, мікродіалоги на задану тему з декількох реплік, створення діалогів англійською мовою за зразком, читання й відтворення цих діалогів напам'ять, програвання діалогу в парах.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Кошти і майно Українського козацтва
Українське козацтво здійснює фінансову діяльність у порядку, визначеному законодавством України. Кошти Українського козацтва складаються з: вступних та членських внесків; відрахувань від прибутків за ...

Рекомендації щодо формування лексичних навичок за допомогою казок
Результати експерименту дозволяють нам сформулювати деякі рекомендації щодо особливостей організації навчального процесу та ефективних способів формування лексичних навичок за допомогою казок (на мат ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net