Корекційна робота з суб’єктом насильства

Педагогіка » Профілактика домашнього насилля в сім’ї: особливості роботи з насильником » Корекційна робота з суб’єктом насильства

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Оцінюючи міжнародний досвід щодо впровадження корекційних програм по роботі з особами, які вчинили насильство в сім’ї, слід зазначити, що загалом програми підтримки постраждалих є більш поширеними в усьому світі.

Незважаючи на розмаїття та географічну розкиданість програм по роботі з чоловіками-кривдниками (далі – програми), всі вони побудовані виходячи з приблизно одних і тих самих засад, перелік яких наведено нижче.

Принципи втручання спрямовані на викорінення насильства в сім’ї. Вони обґрунтовують стандарти корекційного втручання, яке допомогло б захистити постраждалих, їх сім’ї, друзів, громаду, де вони живуть, протягом періоду роботи з кривдником. З цієї точки зору, прийнятним є лише найвищий рівень відповідальності фахівця, який проводить програму, спираючись на ретельне дотримання вимог етики та професійного кодексу. Отже, корекційні програми є однією – але дуже важливою – з численних ініціатив громади, спрямованих на подолання насильства в сім’ї , і вони будуються відповідно до таких критеріїв (незалежно від країни впровадження):

1. Програми мають бути побудовані таким чином, щоб чоловіки не використовували свою участь у них як спосіб уникнути правових наслідків власної поведінки, органи кримінальної юстиції не повинні розглядати програми для кривдників як відхід від традиційних форм реагування, таких як арешт, висування обвинувачень, судове переслідування та винесення вироку. Програми мають активно включатися до роботи органів кримінальної юстиції з метою сприяння застосуванню ефективних санкцій відносно порушників.

2. Ведення консультаційної роботи з подружжям (сімейна терапія), запровадження технологій управління гнівом, медіація, відновне правосуддя не належними способами реагування на насильницькі дії з боку чоловіків по відношенню до жінок. Сімейна психотерапія та консультування може запроваджуватися:

· після того, як чоловік пройшов повний курс корекційної програми для кривдників;

· після того, як насильство не чиниться протягом певного часу;

· лише тоді, коли жінка продовжує жити з чоловіком та відчуває в собі силу розпочати відвідування сімейної консультації без страху за свою безпеку, безпеку дітей тощо.

3. Головним пріоритетом програм корекції поведінки осіб, що вчиняють насильство в сім’ї, є безпека постраждалих: жінки, дітей, її родичів, її друзів та оточення. Вся діяльність за програмою має бути підпорядкована досягненню цієї мети. Головними питаннями, якими мають постійно опікуватися провайдери програм, є такі: чи дійсно все, що робиться, сприяє забезпеченню безпеки жінки та дітей кривдника? Чи дійсно всі дії допомагають постраждалим від насильства в сім’ї? Більш конкретно цей принцип означає таке:

1) реабілітація та відновлення кривдника є вторинними відносно забезпечення безпеки постраждалих. Те ж саме стосується питань конфіденційності;

2) припинення насильства є більш важливим, ніж збереження стосунків або лікування хімічних залежностей чи психічних розладів;

3) корекційні програми проводяться для осіб однієї статі, у групах однорідних за ґендерною ознакою;

4) фахівці програми мають докласти всіх зусиль для забезпечення безпеки дітей, залучених до насильницьких стосунків у сім’ї, в тому числі через постійний контакт з відповідними органами та службами, виявити всіх дітей, які можуть потенційно постраждати, тощо;

5) насильство в сім’ї, як правило, не є прямим результатом хімічної залежності чи психічного розладу, тому корекція насильницької поведінки не може зводитися до терапії зловживання психоактивними речовинами та/або психічних розладів.

4. Відповідальність учасників та провайдерів програм щодо дотримання покладених на них обов’язків є важливим принципом корекційного втручання. Дотримання цього принципу означає таке:

1) представники програми не можуть виступати як свідки або захисники з боку учасників програми;

2) основою роботи програми є групові сесії;

3) спеціаліст програми підкреслює та акцентує те, що учасники зобов’язані дотримуватися вимог програми;

4) не може бути дискримінації за расовою, національною, соціальною, майновою, віковою, релігійною ознакою, за сексуальною орієнтацією, за станом здоров’я та рівнем розумового розвитку в питаннях надання послуг кривдникам;

5) фахівці, що впроваджують корекційні програми, мають підписати документ, згідно з яким вони зобов’язуються дотримуватися етичного та професійного кодексу;

6) співробітники програм по роботі з кривдниками мають надавати фахівцям споріднених служб, які працюють з жінками, інформацію щодо всіх партнерок таких чоловіків. Це важливо для того, щоб фахівець по роботі з постраждалими мав повний обсяг інформації та міг надавати допомогу більш ефективно.

5. Корекція поведінки осіб, що вчиняють насильство в сім’ї, означає об’єднання зусиль громади. Це, зокрема, означає таке:

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Проектна технологія навчання
Вітчизняні й зарубіжні педагоги вважають, що однією з найперспективніших сучасних педагогічних технологій є метод проектів, або проектна технологія навчання. Це підтверджується й висновками психологі ...

Формування комунікативної компетенції у дітей
Опанування мови, слова починається з раннього дитинства в сім’ї, серед близьких і рідних дитині людей, а вдосконалення її триває у дошкільних закладах, школі і. впродовж усього життя. Мова — це голов ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net