Другий контрольний графік задля наочності будуємо під першим, у тих же координатах. За норму (0), згідно дослідним даним, приймаємо виконання 160 штрихів за 30 секунд. Другий графік відображає фізіологічний стан людини.
2. На протязі двох послідуючих місяців (листопад-грудень) продовжуємо тестування та вводимо перший комплекс заходів здоров’я – режим праці та відпочинку.
3. На протязі двох послідуючих місяців (січень-лютий) продовжуємо тестування та вводимо другий комплекс заходів здоров’я – заняття фізкультурою (ранкова зарядка).
4. На протязі двох послідуючих місяців (березень-квітень) проводимо тестування і вводимо третій комплекс заходів здоров’я – заняття спортом у спортивному гуртку (заняття з 18 год.).
5. На протязі травня проводимо тестування та вводимо четвертий комплекс заходів здоров’я – загартовування.
6. На протязі місяців червня-лютого проводимо тестування і вводимо п’ятий комплекс заходів здоров’я – психотренінг.
У серпні проводимо аналітичне тестування: фізіологічні, фізичні, психологічні показники. В ідеалі графіки психологічного та фізіологічного стану повинні співпадати.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Модель комплексної педагогічної підтримки творчої самореалізації школярів у
науково-дослідницькій діяльності
У випадку педагогічної організації і підтримки самореалізації творчого потенціалу учнів у їх дослідницькій роботі ми повинні були створити докладну модель діяльності, що включала б: а) загальну мету, ...
Детальная программа производственного обучения
Продолжительность, сроки проведения и содержание производственной практики учащихся по каждой профессии определяется учебными планами и программами. Детальная программа предвыпускной производственной ...