Основні завдання, принципи, методи спортивних тренувань організаторів туристської роботи

Педагогіка » Туристсько-спортивна підготовка майбутніх організаторів туризму у вищих навчальних закладах » Основні завдання, принципи, методи спортивних тренувань організаторів туристської роботи

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Рівномірне наростання навантаження в період тренування, збільшення об'єму і інтенсивності виконуваної роботи, поступове ускладнення завдань і дій - всі ці положення засновані на принципі поступовості.

Органи і системи організму на фізичних тренуваннях включаються в посилену роботу не відразу, тому на кожному занятті необхідно передбачати розминку. Весь тренувальний процес повинен будуватися з врахуванням поступового підвищення навантажень, досягається це за рахунок ступінчастого переходу від одного циклу занять до іншого.

У одному тренувальному циклі (тижневому, місячному або річному) зберігаються приблизно однакові рівні середньої інтенсивності і тривалості занять, а в наступному циклі вони збільшуються.

Принцип поступовості в спортивному туризмі враховується не лише в процесі підготовки до змагань з видів туризму, але і до походів. Суддівська колегія змагань на кращий туристсько-спортивний похід враховує поступовий набір труднощів під час подорожей. Команда спортсменів-туристів отримує штрафні бали за побудову маршруту, який почався з граничних технічних складнощів і фізичних навантажень.

Принцип доступності показує залежність системи тренувальних занять від підготовленості учасників. Доступність тісно пов'язана з принципами систематичності і поступовості. Судити про доступність занять слід по діях тих спортсменів, що тренуються. Технічний прийом, який виконується більшістю спортсменів - туристів несвідомо, з грубими помилками, а деякими взагалі не виконується із-за складностіі означає, що цей прийом для тих, що займаються зараз не доступний. Важко освоїти стрибок в кішках з льодорубом через тріщину, якщо спортсмен-турист ще не уміє ходити на кішках і здійснювати самостраховку льодорубом.

Принцип колективності у поєднанні з індивідуалізацією дає найкращі результати в тренувальному процесі при підготовці туристських команд до змагань з різноманітних видів спортивного туризму. Спортивний туризм - колективний вид спорту. Команда складається з різних людей. Кожен спортсмен-турист має свої особливості фізичного розвитку та рівень технічної підготовленості. Облік індивідуальних особливостей необхідний для колективних тренуваннях. Індивідуальні особливості виявляються на підставі співбесід, тестів та контрольних вправ на силу, прудкість, витривалість, техніку. При побудові тренувального процесу і плануванні тренувань індивідуальні особливості членів команди зі спортивного туризму враховуються шляхом певного дозування фізичного навантаження.

Принцип наочності полягає в тому, що тренер не лише пояснює як виконати той або інший технічний прийом, але і показує його виконання вцілому і по частинах. Показ технічного прийому виконує тренер або навчений цьому прийому спортсмен-турист. У спортивному туризмі з успіхом використовуються для наочності фотографічний матеріал, кінострічки, плакати, малюнки. Наочність підвищує якість і прудкість навчання. Наочність у спортсменів туристів використовується на всіх етапах навчально-тренувального процесу. На початку навчання - показ прийому, виконаного досконало; далі - показ прийому в тому вигляді, як його роблять спортсмени туристи на тренуваннях; після виявлення і виправлення помилок - порівняльний аналіз різних особливостей виконання прийому. Все це можна зробити за допомогою технічних засобів, проте сила прикладу робить набагато більший вплив. Непідготовлений спортсмен-турист довіряє, перш за все, своїм товаришам, в чому і полягає особливість колективних тренувань.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Врахування вікових особливостей дошкільнят та учнів у навчально-виховному процесі
Навчання відбувається все життя. Починається воно в сім'ї, продовжується в дитячому садочку, початковій, середній та старшій школі. Для багатьох наступним етапом є навчання в професійних технічних та ...

Виховання
Виховання є найефективнішим засобом запобігання проявам нетерпимості. Виховання в дусі толерантності починається з прищеплення людям знань про їхні права та свободи з метою забезпечити їхню реалізаці ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net