Зміст моделі туристсько-спортивної підготовки студентів спеціальності "Фізичне виховання" спеціалізації "ОРТ"

Педагогіка » Туристсько-спортивна підготовка майбутніх організаторів туризму у вищих навчальних закладах » Зміст моделі туристсько-спортивної підготовки студентів спеціальності "Фізичне виховання" спеціалізації "ОРТ"

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Особливості змісту туристсько-спортивної підготовки майбутніх "ОРТ" характеризується за наступними критеріями:

за рівнем підготовки - це модель туристсько-спортивної підготовки зі спортивного туризму студентів-спеціалістів, який розрахований на однорічний термін навчання.

за змістом підготовки - це єдиний, обов’язковий об’єм знань, вмінь і навичок для якісної туристсько-спортивної підготовки студентів першого та п’ятого курсу спеціальності "ФВ" з чітко визначеними вимогами щодо їх туристсько-спортивного досвіду.

за контролем підготовки студентів - це двісеместрові індивідуальні атестації (іспити та заліки).

за організаційними формами навчання - це очні стаціонарні та очні виїзні навчальні та змагальні заходи.

Структура туристсько-спортивної підготовки у інституті побудована за терміном навчання студентів. Сутність та зміст цієї підготовки виражається в однорічному навчальному процесі, який в свою чергу складається з річного навчального плану.

Зміст навчально-тренувального процесу з туристсько-спортивної підготовки майбутніх "ОРТ" побудований на основі вивчення студентами на першому та п’ятому курсі навчальних теоретично-практичних дисциплін:

"Організація та проведення туристських походів";

"Спортивно-педагогічне вдосконалення;

"Спортивний туризм";

"Діяльність самодіяльної туристської організації";

"Природа та преродничо - туристські ресурси";

"Основи альпінізму, скелелазіння, спортивного орієнтування та мультиспорту";

"Організація і методика спортивно-масової роботи".

Рівень знань, умінь та навичок з туристсько-спортивної підготовки у студентів досліджувались під час змагань з пішохідного, водного, велосипедного, лижного туризму і спортивного орієнтування та пішохідних походах першої і другої та третьої категорії складності в Кримських та Карпатських горах.

Модель туристсько-спортивної підготовки студентів спеціальності "ФВ", як майбутніх "ОРТ" передбачає виконання студентами спортивних розрядів з різних видів туризму та присвоєння їм відповідних звань: "Організатор з туризму", "Інструктор дитячо-юнацького туризму", "Суддя змагань зі спортивного туризму".

Категорія "Організатор спортивного туризму" присвоюється студентам, які мають досвід участі у спортивних походах не нижче І категорії складності, досвід участі у спортивно-туристських масових заходах та суддівстві у змаганнях міського масштабу.

Звання "Інструктор дитячо-юнацького туризму" присвоюється студентам, які виконали нормативи на категорію "Організатор спортивного туризму", мають досвід керівництва походами першої категорії складності та участь у походах другої категорії складності, а також мають звання "Суддя III категорії" і участь у змаганнях з техніки різних видів спортивного туризму на рівні міста та області.

Зміст дворічного педагогічного експерименту, з туристсько-спортивної підготовки майбутніх фахівців з туризму був наступний:

а) участь в спортивних походах І і ІІI категорії складності;

б) участь у змаганнях з видів спортивного туризму (пішохідного, водного, велосипедного, скелелазіння і спортивного орієнтування);

в) суддівство з різних видів спортивного туризму.

На початок педагогічного експерименту студенти, які прийшли на п’ятому курсі навчання на спеціальність "ФВ" спеціалізації організатор туристичної роботи, мали наступні результати з туристсько-спортивної підготовки:

а) мали І розряд зі спортивного туризму - 1 чоловік;

б) мали ІІ розряд зі спортивного туризму - 0 чоловік;

в) мали ІІІ розряд зі спортивного туризму - 2 чоловіки

г) участь у спортивних походах першої та другої категорії складності - 0 чоловік.

За результатами впровадженого у навчальний процес модельтуристсько-спортивної підготовки отримані по її закінченні наступні експериментальні дані:

виконали норматив учасника першої категорії складності спортивного походу - 15 студентів;

виконали норматив учасника другої категорії складності спортивного походу - 12 студентів;

виконали норматив учасника третьої категорії складності спортивного походу - 7 студента;

виконали норматив керівника першої категорії складності спортивного походу - 5 студентів;

виконали норматив керівника другої категорії складності спортивного походу - 3 студентів;

виконали норматив керівника третьої категорії складності спортивного походу - 1 студент;

Страницы: 1 2 3 4 5

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розвиток умінь розв’язувати складені задачі
Формування й розвиток умінь в учнів початкових класів розв'язувати задачі забезпечуються дотриманням загальних методичних вимог у роботі над задачами, а також деякими спеціальними прийомами, які конк ...

Аналіз музично-педагогічної спадщини з релігійно-морального виховання
Характерною особливістю діяльності західноукраїнських композиторів у досліджуваний період стало те, що, вони, відстоюючи позиції відродження української нації, особливу увагу приділяли розвитку реліг ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net