Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Особливості змісту туристсько-спортивної підготовки майбутніх "ОРТ" характеризується за наступними критеріями:
за рівнем підготовки - це модель туристсько-спортивної підготовки зі спортивного туризму студентів-спеціалістів, який розрахований на однорічний термін навчання.
за змістом підготовки - це єдиний, обов’язковий об’єм знань, вмінь і навичок для якісної туристсько-спортивної підготовки студентів першого та п’ятого курсу спеціальності "ФВ" з чітко визначеними вимогами щодо їх туристсько-спортивного досвіду.
за контролем підготовки студентів - це двісеместрові індивідуальні атестації (іспити та заліки).
за організаційними формами навчання - це очні стаціонарні та очні виїзні навчальні та змагальні заходи.
Структура туристсько-спортивної підготовки у інституті побудована за терміном навчання студентів. Сутність та зміст цієї підготовки виражається в однорічному навчальному процесі, який в свою чергу складається з річного навчального плану.
Зміст навчально-тренувального процесу з туристсько-спортивної підготовки майбутніх "ОРТ" побудований на основі вивчення студентами на першому та п’ятому курсі навчальних теоретично-практичних дисциплін:
"Організація та проведення туристських походів";
"Спортивно-педагогічне вдосконалення;
"Спортивний туризм";
"Діяльність самодіяльної туристської організації";
"Природа та преродничо - туристські ресурси";
"Основи альпінізму, скелелазіння, спортивного орієнтування та мультиспорту";
"Організація і методика спортивно-масової роботи".
Рівень знань, умінь та навичок з туристсько-спортивної підготовки у студентів досліджувались під час змагань з пішохідного, водного, велосипедного, лижного туризму і спортивного орієнтування та пішохідних походах першої і другої та третьої категорії складності в Кримських та Карпатських горах.
Модель туристсько-спортивної підготовки студентів спеціальності "ФВ", як майбутніх "ОРТ" передбачає виконання студентами спортивних розрядів з різних видів туризму та присвоєння їм відповідних звань: "Організатор з туризму", "Інструктор дитячо-юнацького туризму", "Суддя змагань зі спортивного туризму".
Категорія "Організатор спортивного туризму" присвоюється студентам, які мають досвід участі у спортивних походах не нижче І категорії складності, досвід участі у спортивно-туристських масових заходах та суддівстві у змаганнях міського масштабу.
Звання "Інструктор дитячо-юнацького туризму" присвоюється студентам, які виконали нормативи на категорію "Організатор спортивного туризму", мають досвід керівництва походами першої категорії складності та участь у походах другої категорії складності, а також мають звання "Суддя III категорії" і участь у змаганнях з техніки різних видів спортивного туризму на рівні міста та області.
Зміст дворічного педагогічного експерименту, з туристсько-спортивної підготовки майбутніх фахівців з туризму був наступний:
а) участь в спортивних походах І і ІІI категорії складності;
б) участь у змаганнях з видів спортивного туризму (пішохідного, водного, велосипедного, скелелазіння і спортивного орієнтування);
в) суддівство з різних видів спортивного туризму.
На початок педагогічного експерименту студенти, які прийшли на п’ятому курсі навчання на спеціальність "ФВ" спеціалізації організатор туристичної роботи, мали наступні результати з туристсько-спортивної підготовки:
а) мали І розряд зі спортивного туризму - 1 чоловік;
б) мали ІІ розряд зі спортивного туризму - 0 чоловік;
в) мали ІІІ розряд зі спортивного туризму - 2 чоловіки
г) участь у спортивних походах першої та другої категорії складності - 0 чоловік.
За результатами впровадженого у навчальний процес модельтуристсько-спортивної підготовки отримані по її закінченні наступні експериментальні дані:
виконали норматив учасника першої категорії складності спортивного походу - 15 студентів;
виконали норматив учасника другої категорії складності спортивного походу - 12 студентів;
виконали норматив учасника третьої категорії складності спортивного походу - 7 студента;
виконали норматив керівника першої категорії складності спортивного походу - 5 студентів;
виконали норматив керівника другої категорії складності спортивного походу - 3 студентів;
виконали норматив керівника третьої категорії складності спортивного походу - 1 студент;
Цікаве про педагогіку і навчання:
Навчальний план школи козацько-лицарського виховання
Навчальний план школи козацько-лицарського виховання розроблено з урахуванням вимог Закону про освіту та основних положень Державної національної програми „Освіта”. Він є перехідним для поступового т ...
Ефективність тестування
Ефективність - порівняльний критерій, який дозволяє порівняти тести. Ефективним можна назвати тест, який краще, ніж інші тести, вимірює знання учнів потрібного рівня підготовки, з меншою кількістю за ...