Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Визначаючи рівень розвитку, перш за все треба перевірити як сформувалися здорові реакції. Відомо, що раніш за все у дитини формуються вміння у положенні лежачи на спині зосереджувати погляд на обличчі дорослого або іграшці. А у 3-місячного малюка це вміння повинно проявлятися, коли його тримають на руках у вертикальному положенні.
Дітям цього віку необхідно показувати предмети, іграшки, на відстані приблизно п’ятдесят сантиметрів, постійно розмовляючи з ними. Іграшки спочатку повільно пересувають, а потім тримають нерухомого, щоб малюк зосередив на ній свій погляд. Вважається, що зорові реакції сформовані, якщо дитина зосереджує погляд впродовж 30-40 секунд і активно супроводжує зором рух предмета або іграшки (від середини, зліва на право і навпаки).
Розвиток емоцій і соціальної поведінки можна перевірити, спостерігаючи як дитина реагує на різні звукові подразники, лагідну розмову дорослого. Необхідно схилитися до дитини на відстань 25-30 см і розмовляти з нею ласкаво і лагідно, з посмішкою. Вважається, що вміння сформоване, якщо у відповідь на це дитина спочатку дивиться зосереджено, а потім у неї виникає комплекс пожвавлення, який триває 10-15 сек. І зберігається після припинення спілкування.
Перевіряючи вміння дитини утримувати голову в положенні лежачи на животі, вихователю або матері треба стати проти неї на відстані 50-70 см та погриміти брязкальцем, тримаючи його на відстані 20-30 см. Якщо дитина розглядає іграшку, високо тримає голову, спираючись на передпліччя та зберігає таке положення 2-2,5 хвилини, можна вважати, що вміння сформоване. В цей період дитина повинна утримувати голову в вертикально положенні (на руках у дорослого) протягом 1-1,5 хвилин, підтанцьовувати на колінах у дорослого, випрямляючи при цьому ноги в колінах. Показники розвитку: малюк спирається ступнею протягом 45-60 хвилин, пританцьовуючи (не можна ставити його на ноги).
Таким чином, від народження до 2,5-3-х місяців дуже важливо забезпечити своєчасне виникнення хорового і слухового зосередження розвитку позитивних емоцій (усмішка та комплекс пожвавлення), активних рухливих реакцій.
Від трьох до шести місяців
Малюк вже може не спати півтори – дві години, може деякий час спокійно погратись, його вже легше зайняти, ніж перші місяці життя. Поступово дитина пізнає все більшу кількість предметів та осіб, проявляючи до них різне відношення.
Якщо з малюком постійно розмовляти, то до п’яти – шести місяців він активно реагує на звукові подразники, шукає джерело звуку поглядом, пізнає голоси близьких людей. У цьому віці дитина зосереджено прислухається і до тих звуків, які промовляє сама, що в значній мірі сприяє розвитку голосових реакцій.
З двох з половиною – трьох місяців дитина може більш тривалий час спостерігати за іграшками. Рухи малюка стають більш вільними.
Найбільш важливими показниками нервово-психічного розвитку є:
розвиток зорових і слухових диференціацій;
уміння шукати і знаходити джерела звуків;
підготовка до повзання, укріплення скелету, м’язової системи, ніг дитини;
формування стійкого позитивного настрою.
Завдання виховання:
розвивати вміння, які дозволяють дитині брати активну участь у годуванні;
з 4,5 місяців привчати їсти з ложки;
привчити до охайності;
розвивати зір, слух, голосові реакції, рухи, почуття.
Показниками успішного розвитку є активність дитини протягом 1,5-2 годин, вміння розрізняти звуки, форму предметів, розрізняти своїх та чужих, поява улюблених іграшок, з 5 місяців розрізнення лагідної і суворої мови. Активність сприйняття стає основою розвитку основних рухів, що стимулює розвиток елементів соціальної поведінки дитини.
У цьому віці важливо розвивати голосові реакції. До 5 місяців у дитини повинні з’явитися гуління – співучі звуки (протяжні – а-а-а, у-у-у); до 6 місяців окремі склади, а до 7 – лепетання (повторні склади наприклад да-да-да, ба-ба-ба, ма-ма-ма).
Гуління сприяє формуванню мовного дихання, лепетання готує голосовий апарат до мовлення. Цілеспрямоване спілкування з дитиною відбувається при відносній тиші.
Сприятливе акустичне середовище необхідне і для ігор-занять, метою яких є вдосконалення слухового сприйняття. Вихователь неголосно заспівує мелодію, діти вчаться знаходити джерела звучання музики, здійснюють ритмічні дії. Після музичних занять малюки промовляють багато звуків. Дуже важливо формувати потребу дітей у спілкування, позитивні реакції на дорослих, розвивати самостійні дії з предметами.
У віці від 3 до 6 місяців у дітей треба розвивати рухи руки. У 3-3,5 місяців дитина зосереджено бере іграшку двома руками (іноді однією). У 5-6 місяців дитина бере іграшку з будь-якого положення.
До початку 2-го півріччя у дитини з’являється багаторазове вимовляння деяких звуків. В основі цього лежить розвиток інтересу до звуків власного голосу і позитивні емоційні почуття. До 5-6 місяців малюк, який знаходився у позитивному емоційному стані, навчається вимовляти повторні склади, (наприклад: да-да-да-да, ба-ба-ба-ба, ма-ма-ма-ма) в ця багаторазовість вимовляння звуків стає основою розвитку само наслідування, а у подальшому – наслідування звуками дорослих (лепет).
Цікаве про педагогіку і навчання:
Педагогічна освіта та її завдання у педагогічних
працях В. Сухомлинського
Важливою проблемою виховання В. Сухомлинський вважав необхідність перетворення освіти у важливу життєву цінність. "Здається парадоксальним, незрозумілим той факт, - писав педагог, - що для деяко ...
Географія раку та вплив чинників навколишнього середовища на онкологічні
захворювання
Зараз існує порівняно новий напрям у вивченні злоякісних новоутворень, який дістав назву географії раку. Складний комплекс різних природних факторів потребує глибокого вивчення для з'ясування причин ...