Завдання виховання дітей перших трьох років життя і специфіка їхньої реалізації в різних розділах виховної роботи

Педагогіка » Проблеми виховання дітей раннього віку в умовах родини. Форми надання педагогічної допомоги родині » Завдання виховання дітей перших трьох років життя і специфіка їхньої реалізації в різних розділах виховної роботи

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Естетичне виховання. На ранніх етапах значну роль відіграють явища й об’єкти природи: з’явилося сонечко, красиві квіти, яскрава пташка, пухнасте кошеня. У роботі з дітьми, починаючи з першого року життя використовують яскраві та музичні іграшки, красивий одяг, предмети побуту, особливу роль відіграють колискові, вірші, забави, усмішки, народні ігри. Ритмічна музика, рухливі музичні ігри, пісеньки викликають бажання рухатись, підспівувати, підтанцьовувати. В іграх, віршах діти підмовляють, наслідують тварин, повторюють дії дорослих. Розглядаючи малюнки, картини, ілюстрації вчаться розуміти їх зміст, реагувати певними емоційними почуттями. Вже з першої групи раннього віку проводяться музичні заняття.

Важливе місце займає і естетика побуду: оформлення, обладнання приміщення груп, ділянок для прогулянок; одяг дорослих і дітей, культурні стосунки. Комплексне використання усіх засобів дає змогу естетично розвивати дитину з перших років життя.

Музичний розвиток – обов’язкова частина естетичного виховання. Його завдання – формування стійкого, позитивного, емоційного стану, любов до музики, розвиток здатності до її сприйняття (розвиток слуху, музичної пам’яті, почуття ритму), бажання відгукнутися на музику, виявити себе. З цією метою проводять спеціальні музичні заняття, використовують музику в різні моменти виховної роботи.

На третьому році життя програма передбачає введення елементів образотворчої діяльності, залучення дітей до конструювання з будівельного матеріалу, простими конструкторами, піском.

Таким чином естетичне виховання міцно пов’язане з гармонійним розвитком дитини і є його частиною. При відставанні у розвитку мови, незначних успіхах у пізнанні навколишнього, затримці розумового розвитку важко виховувати інтерес до прекрасного, його розуміння, естетичні почуття, розвивати творчі здібності.

Страницы: 1 2 3 4 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Сприймання мистецьких творів у початковій школі
У молодших школярів сприймання стає більш довільним і цілеспрямованим процесом. В учнів суттєво змінюється зоровий і дотиковий вибір заданої фігури серед інших фігур, про що свідчить зменшення часу, ...

Інтегровані уроки, їх особливості
Один з найкращих спроб вдосконалення уроку є нестандартні уроки з інтегрованою основою, які спрямовані на творчий пошук, всебічний розвиток особистості кожного школяра зокрема. Метою уроків, побудова ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net