Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
2. Потім пояснює значення не зрозумілих слів, які він заздалегіть виписав на дошці, потім знову сам же читає текст вголос і тільки після цього до роботи приступають діти: читають вголос, відповідають на запитання вчителя. Виходить, що текст, повинні читати діти вже прочитаний учителем. У результаті діяльність дітей невмотивованими і їм не цікаво. По суті справи діти не отримують відповіді на головне питання: Що ж означає вміти читати? Професор Н.Є. Світловська розробила методику формування у дітей типу правильної читацької діяльності. Тип правильної читацької діяльності представляє: »триступеневий процес цілеспрямованого індивідуального осмислення й засвоєння дітьми книг (до читання, в процесі читання і після читання). При навчанні читання вголос можна виділити три етапи:
1. Дотекстовий етапМета до текстового етапу полягає в наступному:
а. Співвіднесення графічного або зорового образу мовної одиниці, з її слухо – мовленнєвим чином.
б. Співвіднесення слухо - мовленнє образу мовних одиниць з їх значенням.
Графеми вводяться з перших уроків. Освоюють правила читання букв та буквосполучень, засвоюють найпростішу символіку (вертикальні рисочки для позначення пауз,двокрапка для позначення подовженого звуку.
Виділяють кілька правил безпеки в спілкуванні дорослих з літерами, які вперше показують дитині:
1. Ведучи дитячим пальчиком по контуру букви, треба виробляти її не «офіційне» алфавітне назва, а той звук, який ця буква означає. Звук цей намагайтеся тонути довше при проголошенні слів з цією літерою, наприклад: Martin твоє ім'я починається з букви «m»
2. Коли почати показувати букви і в якій послідовності їх вводити? У цей же період коли ви вчите дитину виділяти звуки в словах починайте показувати йому букви. Почніть з приголосних, які дитина вимовляє легко. Першими треба вводити літери найбільш часто зустрічаються, найпростіші по зображенню і різко відрізняються графічно R, N, M, R. Не слід поспіль вводити В і P; їх легко сплутати. Діти повинні засвоїти такі заборонені правила:
1. Не робити пауз між артиклями і наступним словом.
2. Не ставити наголоси на службові слова: артиклі, прийменники, дієслово зв'язку.
2.Текстовий етап
Мета текстового етапу полягає в тому, щоб привести учнів до одночасного сприйняття і розуміння тексту. Для цього важливо продовжувати роботу над наступними компонентами змісту навчання читання вголос паралельно зі стимулюванням і контролем розуміння графемно - фонемним асоціаціями; словесним і фразовою наголосом, мелодикою, побіжністю читання. Для оволодіння цими компонентами читання вголос слід користуватися єдиним видом читання - рівномірно уважним читанням, у якому сприйняття і розуміння здійснюється синхронно на всьому протязі невеликого за обсягом тексту або його фрагмента. Рівномірний увагу читання вголос, є елементарна фаза вивчаючого читання, при його здійсненні використовується наступні режими:
1. Читання вголос на основі еталона;
2. Читання вголос без еталона, але з підготовкою в часі;
3. Читання без еталонів, і попередньої підготовки;
Виділяють кілька під етапів:
1.Діти самостійно читають текст про себе з установкою перевірити свої пропозиції, які були зроблені до початку тексту.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Основи технології писанкарства
Освітня: створити умови для формування в учнів понять про техніки писанкарства, про писанку та її види, про композицію українських орнаментів і принципи її побудови; сприяти актуалізації життєвого до ...
Цінності як психолого – педагогічна категорія
Аналіз психолого - педагогічної літератури показав, що категорія «цінність» має різноманітні значення. Вперше це поняття було введене в філософську лексику в 60 рр. ХІХ ст. Німецький філософ і фізіол ...