Низький рівень мають діти необізнані або недостатньо обізнані в моральних поняттях, нормах та правилах поведінки. Ідеалів обирали спираючись на фактор популярності, авторитету та сили, наслідуючи інших дітей. Вважають неважливими декілька цінностей, головними обирали дружбу, спілкування та гру. До цього рівня ми відносимо дітей експериментальної групи за номером 12, 13 та дітей контрольної групи за номером 2, 10, 14.
З вище сказаного ми бачимо, що рівень ціннісного розвитку в загальному є середнім 59,4% експериментальна група та 60,4% контрольна, проте є декілька дітей з низьким рівнем 14,2% експериментальної групи та 19,8% контрольної і частина з високим – це 26,4% експерименталь група та 19,8 % контрольна. (Див. Рис. 5)
Рис. 5 Рівні сформованості цінностей
Тому, така ситуація стала приводом до створення нами програми і методики формування цінностей засобами використання художньої літератури.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Принципи екологічного виховання за В.О.Сухомлинським, їх суть та значення
Сучасний рівень вимог суспільства до загальноосвітньої школи обумовлює необхідність якісного покращення навчально-виховного процесу вже у початковій школі. Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського баг ...
Особливості проектування і методичного забезпечення виконавчої, орієнтуючої
і пізнавальної частини модуля
Особливістю проектування модульної технології навчального процесу є перенесення основної уваги на проектування виконавчої діяльності учнів. Перелік практичних задач і завдань, які повинні навчитися в ...