Види і вимоги проведення інструктажів

Педагогіка » Формування цінностей засобами художньої літератури у дітей старшого дошкільного віку » Види і вимоги проведення інструктажів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

- стрибки у довжину;

- метання гранати;

- опорні стрибки;

- лазіння по канату.

В таких випадках, при вивченні кожної із цих тем необхідно проводити первинний, позаплановий інструктаж з безпеки життєдіяльності і запис про проведення інструктажу робити у груповому журналі в графі “Зміст заняття”. первичный инструктаж

Проведення інструктажу з пожежної безпеки з дітьми відмічається у “Журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці для дітей, при цьому вказується назва і номер інструкції. Якщо фіксується проведення інструктажу з пожежної безпеки у журналі, то окремий “Журнал реєстрації інструктажу з пожежної безпеки” для дітей не заводиться.

Якщо у день проведення інструктажу хтось із дітей був відсутнім, то з такими дітьми проводиться інструктаж, тоді, коли вони присутні на заняття, ставиться дата проведення інструктажу та підпис вихователя. Журнали реєстрації інструктажів повинні бути пронумерованими, прошнурованими і скріпленими печаткою керівника навчального закладу.

Отже, безпека людини, її життя і здоров’я є найвищими цінностями супільства. Тому 14 жовтня 1992 року Верховна Рада України прийняла Закон „Про охорону праці”, який має велике соціально-економічне значення, оскільки торкається життєвих інтересів багатьох мільйонів громадян України.

Значний відбиток дитячих травм припадає на травми, які вони отримують під час занять на уроках фізичної культури, саме тому для їх попередження необхідно правильно проводити інструктаж.

Фізичне виховання дітей дошкільних навчальних закладів є невід'ємною складовою освіти, яке забезпечує можливість набуття кожною дитиною необхідних науково обґрунтованих знань про здоров'я і засоби його зміцнення, методики організації змістовного дозвілля і спрямоване на формування в них фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки до ведення активного довготривалого життя та професійної діяльності.

Безпосереднє керівництво фізичним вихованням у дошкільному навчальному закладі здійснює його керівник. На нього покладається відповідальність за стан здоров'я та фізичного розвитку вихованців; забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог техніки безпеки у приміщеннях; дбає про дотримання дітьми режиму дня, правил особистої та суспільної гігієни, вимог безпечної поведінки.

Перед заняттями фізичного виховання, спортивними змаганнями, вправами на спортивних знаряддях проводиться первинний інструктаж . Він реєструється в « Журналі реєстрації інструктажів з питань хорони праці для дітей».

Метою нашої роботи було теоретично обґрунтувати та систематизувати педагогічні умови формування цінностей у старших дошкільників засобами художньої літератури. Для її здійснення ми поставили такі завдання: з’ясувати стан розробки проблеми в психолого-педагогічній літературі; виявити особливості формування цінностей у дітей старшого дошкільного віку; визначити роль художньої літератури в формуванні цінностей у дітей дошкільного віку; розробити й експериментально перевірити педагогічні умови формування цінностей у дітей старшого дошкільного віку засобами художньої літератури.

Провівши аналіз досліджень в психолого-педагогічній літератур, ми дізнались, що в педагогіці цінності виступають як моральний принцип виховання, як умова для формування моральних відносин між вихователем і вихованцями, як засіб розвитку інтелектуальної культури - думок, почуттів, переживань. Головна педагогічна функція цінності реалізується в її орієнтувальній, спрямовуючій ролі в життєдіяльності людини, яка виступає в якості «осі свідомості», саморегуляції його поведінки в сьогоденні і майбутньому. За основу психологічного механізму регуляції життєдіяльності, що базується на формуванні цінностей, вчені виділяють аксіологічні структури особистості, що зв'язують внутрішній світ особистості і навколишню дійсність. Ми приходимо до висновку, що до теперішнього часу склалися різні напрямки, що трактують природу цінності. У педагогіці цінності виступають складовою аксіологічного та цілеспрямованого процесу формування моральних взаємовідносин дітей при їх самореалізації в різних видах діяльності. Для філософської науки цінності - це об'єкти інтересів особистості, що дозволяють усвідомити людині значимість буття. В системі психологічних знань цінності виступають одним їх головних мотивів поведінки особистості, свідомого ставлення до оточуючих, моральними категоріями, що позначають психологічні характеристики людини.

Страницы: 1 2 3 4 5

Цікаве про педагогіку і навчання:

Однорічники – складова частина озеленення дендропарку
Дикорослі однорічні рослини входять до рослинних угруповань, що сформувались на газонах і не освоєних ділянках дендропарку. Їх значна кількість у процентному співвідношенні обумовлена тим, що фітоцен ...

Науково-пошукова діяльність студентів як фактор розвитку їх творчих здібностей
Ознакою сучасної вищої освіти стала масова поява на ринку нового виду товару – інтелектуальної власності. Згідно з прогнозованими оцінками фахівців цей вид власності вже в ХХІ столітті стане основним ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net