Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
В ході роботи ми отримали такі результати на констатувальному етапі експерименту:
1. Бесіда «Твій ідеал» . В експериментальній групі 39,6% дітей улюбленими героями вважають героїв літературних творів, та 60,4 % супергероїв мультфільмів та кіно. Результати контрольної групи мають не значні відмінності – 42,8% обрали улюбленими літературних героїв, та 57,2% - героїв мультфільмів і кіно.
2. Модифікова методика М. Рокіча. У експериментальній групі дослідження ціннісних орієнтацій дітей свідчать, що на перше місце 33.3% дітей обирали доброту, турботу та любов, 26,6% дітей віддали перевагу дружбі, грі та спілкуванню, 26,6% такі цінності як сім’я, людина, та 13,5 % обрали життя, здоров’я та красу. Жодна дитина не обрала на перше місце працю і батьківщину. У контрольній групі схожі показники. Більшість дітей на перше місце обирали сім’ю, людину – 40%, дружбу, гру та спілкування обрали 33,3%, доброту, турботу та любов вибрали 20% дітей та одна дитина обрала життя, здоров’я та красу - 6,7%. Аналогічно експериментальній, жодна дитина контрольної групи не обрала на перше місце працю та батьківщину
На контрольному етапі ми отримали такі результати:
1. Ранжування важливих цінностей. У контрольній групі 66,7% дітей не важливими вважають Батьківщину, людину, спілкування та пізнання; 26,6% тільки людину і пізнання, і одна дитина (6,7%) обрала пізнання. У експериментальній групі ситуація значно краща. Троє дітей (20%) обрали всі цінності важливими, 53,2% вибрали не важливими пізнання і Батьківщину, 13,4% пізнання, і 13,4% людину.
2. Модифікована методика М. Рокіча. В експериментальній групі 26,6% дітей на перше місце обрали дружбу, гру, 26,6% сім’ю, 20% дітей обрало природу, 13,4% дітей обрало доброту, турботу і любов та стільки ж (13,4%) обрали життя, здоров’я та красу. У порівнянні з формувальним етапом суспільні цінності стали більш значимі, також більшого значення набули природа, життя, здоров’я та краса. Батьківщина і праця які на формувальному етапі займали в рейтингу сьоме та восьме місце з восьми можливих, піднялись до сьомого та дев’ятого з одинадцяти можливих. Пізнання опинилось останнім у рейтингу, адже до важливих його віднесли тільки двоє дітей. У контрольній групі 33,4 % дітей на перше місце обрали доброту, турботу і любов, 26,6% дружбу та гру, 26,6% обрали сім’ю і 13,4 обрали спілкування. Праця з сьомого місця з восьми опинилась на сьомому з одинадцяти. Батьківщина з восьмого місця з восьми опинилась на 10 з одинадцяти. Пізнання знаходиться останнє в рейтингу, адже його не віднесла до важливих жодна дитина контрольної групи.
3. Порівняння рівнів ціннісного розвитку на констатувальному та контрольному етапах. рівень ціннісного розвитку залишається в більшості середнім у обох групах( 59,4% експериментальна група та 59,4 контрольна, на констатувальному етапі було 59,4% та 60,4% відповідно), трішки збільшився високий рівень обох груп (33,9% експериментальна група та 26,4 % контрольна, а на констатувальному етапі було 26,4% та 19,8% відповідно), а в експериментальній зменшилась кількість дітей, які мають низький рівень – 6.7 %, тоді як на констатувальному етапі цей показник був 14,2%.
Тому, ми можемо зробити висновок, що розроблена програма, була ефективною і гіпотеза дослідження підтвердилась : художня література є дієвим засобом формування цінностей у дітей старшого дошкільного віку за умови правильного добору та використання художніх творів гуманістичного спрямування, проведення систематичної роботи з емоційно-ціннісного розвитку, забезпечення єдності впливу на інтелектуальний, емоційний і діяльнісний розвиток особистості.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Основні функції соціального педагога
Основними функціями соціального педагога у навчальних закладах є: - діагностична - вивчення та оцінювання особливостей діяльності особистості, мікроколективу (класу чи референтної групи), шкільного к ...
Порівняльна характеристика рівнів засвоєння формул культури
мовлення дітьми старшого дошкільного віку на етапі констатувального і
порівняльного експерименту
Прикінцевий етап дослідження передбачав вивчення ефективності розробленої методики формування культури мовлення старших дошкільників засобами українських народних казок. З цією метою було проведено п ...