Опис прикладного програмного забезпечення для розробки дидактичних засобів для уроків розвитку мовлення

Педагогіка » Використання комп'ютера для розвитку мовленнєвої діяльності молодших школярів » Опис прикладного програмного забезпечення для розробки дидактичних засобів для уроків розвитку мовлення

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Текстовий редактор – це програма або модуль, вбудований в іншу програму, яка служить для введення, змінювання та зберігання символьного тексту. Ним можуть користуватися і учні.

Графічний редактор Paint

Графічний редактор – це прикладна програма, призначена для створення і обробки графічних зображень на комп’ютері. армерия приморская

Paint – це растровий редактор, що створює зображення у вигляді набору пік селів. Малюнки, створені редактором Paint, називають растровими, або точковими. Редактор Paint дозволяє виконувати за допомогою миші чорно-білі і кольорові малюнки. Інструментами редактора можна створювати контури і виконувати заливання кольором, малювати прямі і криві лінії, імітувати малювання олівцем і пензлем, вирізати, копіювати і вставляти різні фрагменти зображення тощо.

Запуск програми Paint здійснюється натисканням на кнопку Пуск на панелі задач і вибором команди Программы – Стандартне – Paint. Після запуску відкривається вікно програми.

Вікно редактора Paint містить елементи, звичайні для вікон Windows-додатків: заголовок, кнопки керування вікном, рядок меню, робочу ділянку, смуги прокручування, рядок статусу і обрамлення. Крім того, у вікні Paint розміщені елементи, властиві саме графічним редакторам, – панель інструментів і палітра.

Панель інструментів у лівій частині вікна містить 16 кнопок-піктограм: Карандаш, Кисть, Ластик, Заливка, Выбор цветов тощо.

Інший характерний елемент вікна Paint – палітра – розміщений у нижній частині екрана. Зліва на панелі палітри є два квадратики, що перекриваються, з яких верхній пофарбований в основний колір, а нижній – у фоновий колір. Основний колір використовується для зафарбовування ліній, меж об’єктів і тексту, фоновий – при заливанні об’єктів із замкнутими межами і фону напису.

Графічний редактор Paint може бути використаний для роботи з точковими малюнками, що збережені як файли з розширеннями jpg, gif або bmp. За допомогою Paint можна, наприклад, переглянути зображення з компакт-диска, сканований малюнок, малюнок, отриманий з Інтернету.

Щоб завантажити графічний файл у редактор, потрібно виконати команду Файл – Открыть. У наступному діалоговому вікні треба перейти на потрібний диск і відкрити папку з файлом. Потім виділити файл і натиснути кнопку Открыть.

Графічний редактор Paint виконує наступні функції:

створення зображень:

малювання ліній;

використання пензля, розпилювача і гумки);

створення тексту;

робота з малюнками:

зміна масштабу малюнка і виведення сітки;

зміна розміру малюнка;

зберігання малюнка;

друкування зображення.

Paint – можна використовувати як самому вчителю для створення зображень, які він не може відшукати іншим шляхом, так і для малювання учнів.

Текстовий процесор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати і форматувати текст, вставляючи малюнки і таблиці, перевіряти правопис, складати зміст, виконувати перенос слів та багато інших складних операцій.

Популярними текстовими процесорами є Лексикон, WordPerfekt, а також додаток Word, який входить до комплекту програм Microsoft Office. Проміжною є програма WordPad.

Текстові процесори є, як правило, могутніми програмами для створення невеликих текстових документів. Однак вини не досить досконалі, щоб використовувати їх у підготовці до друку книг, газет або журналів. Для цього застосовуються інші програми, так звані видавничі системи.

Сучасна видавнича система – це програма, яка виконує функції всього електронного видавництва, але працювати можна лише на одному настільному комп’ютері. Тому така програма називається Desktoр publishing, або настільна видавнича система.

Якщо на комп’ютері встановлено пакет Microsoft Office, то Word можна запустити будь-яким із стандартних способів, передбачених у Windovs. Слід зазначити, що можливий запуск власне програми Word або запуск Word з подальшим автоматичним відкриттям документа. Завантажити власне програму Word можна, натиснувши кнопку Пуск і обравши опцію меню Программы – Microsoft Word. Буде відкрито вікно Word з порожнім аркушем документа, який за умовчанням називається Документ 1.

Страницы: 1 2 3

Цікаве про педагогіку і навчання:

Позакласне заняття з виховання почуття патріотизму в дітей на тему "Державні символи України"
Поглибити знання дітей про державну символіку України, виховати в учнів почуття патріотизму та любові до рідного краю. Сприяти розвитку інтересу до правознавства. Оформлення. (у далині сцени прикріпл ...

Основні засоби логіко-емоційної виразності, їх значення для читання в початковій школі
Розгляд логіко – емоційної виразності доцільно почати розмовою про саму суть мистецтва взагалі і мистецтва слова зокрема. Діяльність мистецтва заснована на тому, що людина, сприймаючи слухом чи зором ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net