Положення про спортивний зал загальноосвітнього навчального закладу

Педагогіка » Створення та шляхи поповнення матеріально-спортивної бази в школі » Положення про спортивний зал загальноосвітнього навчального закладу

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

3. Куточок спортивно-масової роботи містить:

• план спортивно-масової та оздоровчої роботи на навчальний рік;

• положення про шкільну спартакіаду та інформацію про її проведення;

• стенд «Перевір себе» (нормативи Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України):

• стенд «Спортивні досягнення школи» (кращі спортсмени школи, рекорди школи, кубки. грамоти, фотоматеріали тощо):

• склад правління фізкультурно-спортивного клубу (осередку) та план його роботи:

• розклад роботи спортивних секцій тощо.

4. Інвентарна кімната обладнується секційними шафами для зберігання інвентаря та обладнання, спортивної форми та взуття; пірамідами для зберігання лиж тощо.

5. Усі матеріальні цінності спортивного залу обліковуються в інвентарній книзі встановленого зразка, яка має бути прошнурована, пронумерована та скріплена печаткою.

6. Облік та списання фізично застарілого обладнання та інвентарю проводиться відповідно до інструкції, затвердженої Міністерством фінансів України.

7. Спортивні зали мають бути забезпечені аптечкою з набором медикаментів для надання медичної допомоги та засобами пожежогасіння.

V. Навчально-методичне забезпечення спортивного залу

1. Навчально-методичне забезпечення спортивного залу складається з Закону України «Про фізичну культуру і спорт»; Національної доктрини розпитку фізичної культури і спорту; Цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров`я нації» та плану заходів щодо її реалізації: державного стандарту базової і повної середньої освіти в освітній галузі «Здоров'я і фізична культура»; Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України; навчальної програми; журналів обліку роботи спортивних секцій; положення про шкільну спартакіаду, протоколів змагань та звітів головного судді; документації з охорони праці; плану роботи та протоколів засідань предметної комісії вчителів фізичної культури; Положення про осередок (клуб) спортивної спілки учнівської молоді; план роботи клубу чи його осередку; робочого зошита вчителя фізичної культури; підручників та методичних посібників, матеріалів ППД, інших нормативних та правових документів.

VI. Оформлення спортивного залу

1. На вхідних дверях основних та допоміжних приміщень повинні бути відповідні написи. Наприклад: «Спортивний зал». «Гімнастичний зал», «Тренажерний зал». «Методичний кабінет з фізичної культури». «Інвентарна кімната», «Роздягальня» тощо.

2. Для оформлення спортивного залу передбачено створення навчально-методичних експозицій змінного та постійного характеру, які розташовуються в методичному кабінеті або на стендах спортивного куточку.

3. До постійних експозицій належать:

• державна символіка;

• інструкції з охорони праці та правила поведінки в спортивному залі;

• видатні спортсмени країни;

• положення про осередок (клуб) спортивної спілки учнівської молоді;

• Державний стандарт освітньої галузі «Здоров'я і фізична культура».

4. До змінних експозицій належать:

• план спортивно-масової роботи на рік;

• положення про спартакіаду;

• таблиця ходу шкільної спартакіади;

• розклад роботи спортивних секцій тощо.

VII. Керівництво фізкультурно-спортивним залом

Страницы: 1 2 3

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розвиток пам'яті у дошкільників
Питання про розвиток пам'яті вперше у вітчизняній психології був широко розглянутий П.П. Блонським, що вирішував проблему з позицій висунутою їм загальній концепції розвитку пам'яті. Основним в цій к ...

Краєзнавча робота та дисципліна як форма патріотичного виховання
Знайомство з рідним селом, містом, екскурсії по селу, місту, де живеш , вивчення історії виникнення села, міста, його перших років існування; пошукова робота шляхом зустрічей зі старими людьми своєї ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net