Забезпеченість шкіл матеріально-спортивною базою

Педагогіка » Створення та шляхи поповнення матеріально-спортивної бази в школі » Забезпеченість шкіл матеріально-спортивною базою

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Волан (від фр. voler – літати) – спортивний снаряд, що використовується в бадмінтоні.

Волан має форму напівсфери з оперенням. Вага волана 4.75 – 5.50 грам. Волан має 14–16 пер, довжиною 70 мм. Діаметр корка – 25–28 мм, а діаметр кола, утвореного перами – приблизно 54 мм.

Ключка – палиця з гаком на одному кінці, яка використовується в низці спортивних ігор з м'ячем або шайбою.

Серед видів спорту, які використовують ключки: гольф і різні варіанти хокею.

Довжина ключки, а також характеристики гаку на її кінці регламентуються правилами змагань.

Лижі (англ. Ski) – це спортивний пристрій у вигляді дошки призначений для поступального пересування по снігу, до ноги кріпиться спеціальними приєднаннями до лижного взуття. Форма лиж може відрізняється залежно від виду спорту, де вони використовуються. Основний вид спорту в якому використовуються лижі називається лижним.

Найстаріша лижа була знайдена в болоті поблизу Хотингу (Hoting) у Швеції, мала вигляд дошки шириною 10 см і довжиною 110 см, її вік оцінюється в 4500 років. Також на норвезькому півострові Ридию була знайдена видовбана на камені ілюстрація гірськолижника, вік якої був оцінений в 4000 років. І все ж за останніми даними першовідкривачами катання на лижах є китайці. У Хинджанзі на китайському Алтаї (Altay Xinjiang) була знайдена печера на стіні якої зображене чотири мисливці, три з яких стоять на довгих прямокутних дошках.

Засновником альпійського лижного спорту вважається чех Матіас Цдарскі (Mathias Zdarsky), що в 1905 улаштував перший слалом у гористій місцевості й придумав лижні ціпки для швидшого переміщення.

Споконвічно лижі були дерев'яні, виготовлялися із цільних дощок і не мали привабливого зовнішнього вигляду. З початком розвитку лижного спорту й технічної революції на межі XIX–XX століть лижі видозмінилися. Крім зміни пропорцій, вони стали виготовлятися з декількох частин, для їхнього виготовлення стали застосовуватися верстати, з'явилися лижні фабрики. Таке становище зберігалося до появи пластичних матеріалів.

Деякі пластичні матеріали мають властивості, які корисні для лиж – не намокають, до них не прилипає сніг, краще ковзання. Так з'явилися спочатку лижі із пластиковим покриттям, потім цілком пластикові лижі.

У наш час внутрішня будова лиж може бути досить складною – індустрія спорту й виробництва спортінвентарю вкладає великі гроші у наукові дослідження. У сучасних лижах застосовуються різні види пластику, деревини, композитних матеріалів, сплавів.

Для догляду за ковзною поверхнею лиж (особливо дерев'яних) застосовуються лижні мазі.

М'яч – предмет сферичної або овальної форми, в основному використовується у спортивних іграх. М'яч – у футболі, предмет сферичної форми, параметри і вид якого регламентується Правилом 2. М'яч, футбольних правил. Є основним об'єктом гри.

Якість та параметри

– М'яч має сферичну форму

– м'яч виготовлений з шкіри або іншого придатного для цих цілей матеріалу

– має довжину кола не більше 70 см (28 дюймів) і не менше 68 см (27 дюймів). Стандартний розмір м'яча 5 (англ. Size 5).

– на момент початку матчу важить не більше 450 г. (16 унцій) і не менше 410 г. (14 унцій). Вага вказується для сухого м'яча.

– має тиск, рівний 0,6 −1,1 атмосфери (600–1100 г./кв. см) на рівні моря (від 8,5 фунта/кв. дюйм до 15,6 фунта/кв. дюйм)

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Соціальні функції системи освіти
Сутність системи освіти як соціального інституту полягає передусім у її соціальних функціях. Аналіз їх дає змогу визначити її властивості, специфіку, межі. Соціальна функція освіти – це роль, яку соц ...

Поняття «інтерактивні технології»
Сучасний період розвитку суспільства, оновлення всіх сфер соціального і духовного життя потребує якісно нового рівня освіти, який відповідав би міжнародним стандартам. Сьогодні в освіті відчутний прі ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net