Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Велике значення для підвищення ефективності кожного спеціального заняття з розвитку слухового сприймання має використання різноманітних видів роботи.
При цьому можуть бути використані наступні види роботи.
1). Робота з картками.
Перед учнем лежать картки з написаними дорученнями, які відрізняються між собою різними значеннями дієслів: напиши вправу, перепиши вправу, спиши вправу, запиши вправу…Учень сприймає доручення на слух, відшукує відповідну картку, виконує доручення та звітує про виконання: «Я написав вправу».
Робота з картинками може проводитися і в іншій формі. Картки з дорученнями лежать на столі так, щоб учень не бачив їх змісту. Він вибирає будь – яку. Вчитель читає доручення за екраном, учень виконує його і звітує про виконання.
2). Робота з малюнками.
Вчитель розкладає малюнки, на яких зображені дії: годує, годувала; потім говорить в мікрофон (за екраном) речення: Дівчинка годує кур; Дівчинка нагодувала кур. Учень сприймає речення, шукає відповідний малюнок, повторює це речення.
Вправу можна ускладнювати, якщо запропонувати учневі поставити запитання до речення, яке він сприймає.
3). Робота з конструктивною картиною чи макетом.
Вчитель пропонує розрізнення доручень, які виражені словосполученнями з прийменниками різного роду. Учень виконує доручення: відшукує відповідні малюнки з зображеними на них предметами, прикріплює їх до конструктивної картини і звітує про виконання.
4). Виконання доручень.
Вчитель дає доручення: встань із-за столу. Дай олівець. Відкрий зошит тощо. Учень виконує їх.
Важливим розділом програми є вміння вести діалог. В цій роботі треба йти від ведення діалогу між вчителем і учнем до поступової передачі учневі активної ролі у діалозі.
Для ведення діалогу використовують наступні види роботи:
а) Ігри.
Наприклад, можна провести гру на тему «Магазин» з використанням присвійних та особових займенників (2-й клас, ІІ півріччя). У тому випадку, якщо в учня виникають труднощі під час діалогу, вчитель може запропонувати таблички, на яких питання записані в різних варіантах. Наприклад, учень не зміг розрізнити питання: який хліб ви взяли? Після 2–3х повторів.
Ігри можна використовувати при веденні діалогу з таких тем: «В книжковому магазині», «На уроці» тощо.
в). Демонстрація по ходу діалогу.
Під час проведення необхідно використовувати звукопідсилюючу апаратуру індивідуального призначення.
г). Діалог з використанням малюнків, серії малюнків.
Малюнки можуть бути використані при проведенні діалогів на такі теми: «Весна на річці», «Про осінні зміни в полі та лісі», «Жіночі професії» підбирають серії малюнків по темі.
д). Ведення діалогу після екскурсії, минулого вихідного дня, кані кулів, перегляду кінофільмів.
Такого виду діалоги можна проводи за темами: «Праця дітей в школі», «канікули», «Про переглянутий фільм».
Цікаве про педагогіку і навчання:
Стан навчання образотворчого мистецтва в дитячому садку і школі
Порівнюючи шкільну і дошкільну програму, можна зробити висновок, що дитячий садок і школа об'єднані єдиними методологічними позиціями сучасної шкільної та дошкільної педагогіки, їх об'єднує розуміння ...
Робота вчителя на уроках малювання з натури
Процес навчання малюванню з натури дає можливість прищепити учням навички цілеспрямованого сприймання натури і грамотного її зображення, сприяє більш глибокому розумінню художньої своєрідності творів ...