Для розвитку умінь діалогічного мовлення займає група вправ для оволодіння різними типами діалогу, де учні створюють власні діалоги за відповідними завданнями, наприклад: “Запитайте партнера, де він/вона був/була і що робив/робила учора (минулого тижня)”; “Удвох обговоріть і складіть робочий план на завтра (на кожний день наступного тижня)”.
Вправи для розвитку умінь монологічного мовлення включають групу вправ для оволодіння мікромонологами та групу вправ для оволодіння різними типами монологу. У першій групі вправ можуть використовуватися логічні опори. Прикладом першої групи може бути вправа, подана далі.
Приклад. Розкажіть про себе, користуючись схемою, наведеною далі.
I was born in…in…/ I study at school №…in…/ After school I want to enter …university / After the university I I want to work for… / My hobby is …
У другій групі вправ логічні опори не використовуються, а завдання носить загальніший характер. Наприклад: Tell your partner about your family (house, flat, everyday activities, hobbies).
Таким чином, розробимо комплекс вправ для формування умінь говоріння в умовах інтенсивної методики.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Анатомо-фізіологічні і психологічні особливості підліткового періоду
Фізичний розвиток – це закономірний процес становлення і зміни форм і функцій організму людини, який здійснюється під впливом умов життя, зокрема фізичного виховання. Фізичний розвиток залежить не ли ...
Використання дитячих музичних інструментів на уроці музики
Прикладом використання на уроках музичних інструментів може служити «Семеро козенят» з опери М. Коваля «Вовк і семеро козенят». Дитяча творчість починається з «обстеження» звукових можливостей інстру ...