Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Разом з цим заняття з фізичного виховання надають студентам унікальні можливості особистісного самопізнання не через різного роду опосередковані показники (як у психологічних бланкових тестах), а через реальні поведінкові прояви, через безпосередні переживання, особливості вирішення стресових ситуацій, подолання внутрішніх суперечностей. Це може бути досягнуто лише шляхом введення даної складової у програму роботи під час навчальних занять.
Серія вправ, наданих у відповідному блоці, покликана сприяти підвищенню рівня домагань, переживанню ситуацій успішності, корекції самооцінки, розвиткові волі, зміні цілепокладання студентів.
Основним завданням викладача є зміна навчальних цілей, що має супроводжуватися виконанням певних правил організації занять і міжособистісної взаємодії:
З критеріїв оцінювання дій студентів має бути цілком виключене міжособистісне порівняння. І викладач, і студентська група повинні чітко додержуватися вимоги: основним досягненням кожного студента є підвищення рівня власних досягнень, як в об'єктивному (реальні результати), такі в суб'єктивному плані (подолання себе, власних страхів і побоювань).
Основна увага кожного студента повинна бути звернута на сам процес виконання дій з наступною рефлексією власних переживань з цього приводу.
Викладач фіксує будь-які досягнення студента, створюючи йому ситуації успіху.
Контекстним змістом роботи повинно стати збагнення кожним студентом своїх індивідуальних особливостей і хоча б маленький, але крок вперед у порівнянні з наявними можливостями.
При доборі завдань використаний ряд вправ, запропонованих В.А. Семиченко в модульному курсі психології що доповнені новими інтерпретаційними прийомами. Крім того, розроблений ряд авторських методик.
Змістове наповнення блоку:
1) Теоретична частина.
Ця складова роботи містить перш за все розгляд тих проблем особистісного розвитку, які виникають у студентів на цьому етапі їх життя: потреба у самопізнанні, формування рівня домагань і самооцінки, становлення позитивного образу Я, в цілому несуперечливої і стійкої Я-концепції. Підкреслюється різноманітність засобів, за допомогою яких може бути проведено діагностування особистісних якостей. Особливо підкреслюється, що вивчення людини у лабораторних умовах не надає повної і адекватної інформації. Розкривається велика значущість процедур самоспостереження, постійного самовивчення для особистісного зростання людини.
Оскільки робота з цим блоком проводиться на 1 курсі, II семестр, до того часу студенти вже ознайомлені з курсом загальної психології, оволоділи навичками роботи з психологічними тестами і прийомами інтерпретації психологічної інформації. Але найчастіше цей досвід самодіагностування при вивченні відповідного курсу набувався за стандартними методиками, а результати тестування не супроводжувалися аффективними переживаннями. У студентів завжди була можливість пояснити ті Індивідуальні недоліки, що виявлялися, недосконалістю того чи іншого тесту. У реальній же дійсності такі процедури завжди афективно насичені. Особливо це помітно на заняттях з фізкультури у студентів з низькими показниками фізичного розвитку. Постійно відчуваючи невдачі, такі студенти врешті-решт виробляють захисні механізми від травмуючих ситуацій: ухиляються від виконання фізичних вправ, формалізують своє ставлення до зовнішніх оцінок і власних результатів, знижують рівень домагань і самооцінку у цій сфері навчальної діяльності, приймають власну фізичну недосконалість як щось фатальне, незмінне.
Тому основне завдання викладача - сформувати у студентів "пізнавальне" ставлення до власних дій, потребу навіть у ситуаціях неуспіху знаходити можливість реалізовувати процедури самопізнання та самоаналізу, проектувати подальші дії з самовиховання.
2. Практична частина.
Безумовно, реалізувати повну програму особистісного самопізнання на заняттях з фізичного виховання неможливо, Ми вважаємо, що відповідні процедури повинні органічно включатися у організацію навчальної діяльності, не заперечуючи суті і специфіки самого предмету. Тому відібрано такі вправи, які містять елементи фізичних дій, і в той же час дозволяють вивчити:
особливості волі (подолання себе, підвищення своїх можливостей шляхом реалізації вольових зусиль);
формування позитивного ставлення до невдач як засобу отримання зворотного зв'язку про власні якості з метою подальшого саморозвитку;
Цікаве про педагогіку і навчання:
Математична газета і математичний куточок в газеті
Математика як наука містить багато цікавого та захопливого, а за змістом – доступного розумінню молодших школярів. Для розширення математичного світогляду учнів, для ознайомлення їх з цікавими фактам ...
Народна педагогіка – першооснова національної системи навчання та виховання
Народна педагогіка – галузь педагогічних знань і досвіду народу, що виявляється в домінуючих поглядах на мету, завдання, засоби і методи виховання і навчання. Народна педагогіка стала першоосновою ст ...