Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 10

Вправа 6. Руйнування звичного динамічного стереотипу.

Пройдіться по кімнаті ходою:

скромної мишки;

клишавого ведмедя;

повільного жирафа;кенгуру;

спритної лисички;

самовдоволеного зарозумілого верблюда;

шустрого зайчика;

важливого лева;

гнучкої пантери;

людини, що довго сиділа І в неї затекло все тіло;

людини, яку все лякає;

кавалериста, що тільки що зійшов з коня після довгого переїзду;

вантажника з важким вантажем;

стрункої дівчини з глечиком на плечі;

легкої, витонченої балерини;

упевненого в собі, успішного бізнесмена.

Комплекс вправ на формування правильної постави (по Г.Л.Горяній) Для того щоб виправити поставу, необхідно вміти приймати позу правильної постави і зберігати ЇЇ тривалий час, що можливо лише при рівномірному розвитку м'язів усього тіла, особливо спини, черевного преса і плечового пояса, при достатній гнучкості хребта.

Пропонований комплекс сприяє тренуванню цих якостей і формуванню правильної постави.

Встати спиною до стінки так, щоб потилиця, лопатки, сідниці і п'яти торкалися її поверхні. Запам'ятати положення і відійти від стіни, зберігаючи прийняту позу.

Прийнявши позу правильної постави у стіни, зробити крок вперед і виконати повороти, обертання головою, нахили. Потім знову прийняти положення правильної постави, зробити крок назад І перевірити правильність постави. Голову варто тримати прямо і не опускати, тому що це приводить до згинання спини і сутулості.

Прийнявши позу правильної постави у стіни, прогнути спину, не відриваючи голову і таз від її поверхні, потім повернутися у вихідне положення. Присідати, вставати, піднімати і згинати ноги, не відриваючись голову, спину і таз від стінки.

Прийнявши позу правильної постави у стіни, запам'ятати положення,відійти від неї, походити 15-20 секунд, зберігаючи позу, зробити кілька вправ,прийняти правильну поставу і перевірити її у стіни.

Встати перед дзеркалом і прийняти позу правильної постави. Проробити кілька рухів головою, тулубом, ногами, потім прийняти правильну поставу і перевірити її, повернувшись до дзеркала.

Фізичні вправи як засіб профілактики професійних захворювань

Вправи для підготовки до роботи і зняття загального стомлення

Вправа 1. У середньому темпі пройти на місці 20-30 секунд.

Вправа 2. Підніміться на носки і, опускаючись, м'яко стукайте п'ятами об підлогу (1 раз у секунду). Повторити 30 разів.

Вправа сприяє ліквідації застійних явищ у ногах і профілактиці варикозного розширення вен.

Вправа 3. Не змінюючи положення пліч, повільно поверніть голову вправо, переміщаючи шийні хребці - вдих. Поверніться у вихідне положення -видихнув. Повторите по 3 рази в кожну сторону.

Вправа сприяє активізації мозкового кровообігу.

Вправа 4. Ноги поставте нарізно, руки помістите перед грудьми, долоні зімкніть. Роблячи вдих через ніс, повільно підніміть руки нагору, прогніть спину до появи легкого болю, потім, затримавши вдих і зафіксувавши це положення, думкою вимовте: "Цей легкий біль - моє здоров'я".

Повільно починаючи видих через нещільно зімкнуту ротову щілину, нахилитись вперед, зігнувшись в попереку. Ноги тримаєте прямими і напруженими, долоні рук спробуйте цілком покласти на підлогу. У цьому положенні дивіться на свій живіт, прагнучи наблизити чоло до колін. Утримуйте в спині легкий біль, супроводжуючи його думкою: "Цей легкий біль - моє здоров'я".

Повільно вдихаючи через ніс, встаньте, руки помістіть перед грудьми, долоні зімкніть. Повторити нахили 3-5 разів.

Вправа є ефективним засобом для профілактики шийного і попереково

-го остеохондроза. Вона активізує функції спинного мозку і стан всього організму.

Вправа 5. Встаньте прямо, ноги напружте і тримаєте разом. Не змінюючи положення пліч, поверніть таз вправо - вдих. Повернутися у вихідне положення - видихнути. Повторіть вправу 3-5 разів у кожну сторону.

Вправа 6. Не змінюючи положення грудей, пліч, голови, зробіть рух тазом уперед - вдих. Поверніться у вихідне положення - видихнути. Повторіть вправу 5 разів.

Вправи 4 і 5 сприяють ліквідації застійних явищ у порожнині таза, перешкоджають розвитку остеохондроза в крижово-поперековому відділі хребта.

Страницы: 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Цікаве про педагогіку і навчання:

Методика використання принципів екологічного виховання В.О.Сухомлинського під час уроків мислення серед природи
Відомо, що людське мислення рухається від поверхневого знання до глибоких і всебічних знань, які формують певне світобачення і є необхідною умовою перспективної діяльності людини. За В.О.Сухомлинськи ...

Дослідно-експериментальна перевірка ефективності дослідження
Експериментальне дослідження проводилось на базі НВК №143 м. Дніпропетровська, Ленінського району. Дослідно-експериментальна перевірка методики дослідження розвитку здібностей дітей шкільного віку до ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net