Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 12

а) Виконати повільний круговий рух головою спочатку в одну, потім в іншу сторону. Повторити вправа 3-4 рази.

б) Відкинувши голову назад і зафіксувавши щільний дотик, плавно і максимально зберігаючи м'язовий контакт, нахиляти голову вправо і вліво,немов прагнучи вушною раковиною доторкнутися до плеча.

Вправа 2. Стрибкоподібні рухи головою.

б) Повернути голову вправо й у кілька прийомів стрибкоподібними рухами спробувати дістати підборіддям плеча. Те ж проробити вліво. Частота - один рух у 2 секунди.

в) Нахиливши голову вниз, щільно доторкнутися підборіддям до грудей. Стрибкоподібними рухами спробувати наклонитися якнайнижче.

г) Максимально відкинувши голову назад, постаратися різкими рухами просунути її ще далі. При цьому плечі варто утримувати нерухомими.

Вправа 3. Сполучення м'язової напруги і подиху.

Повернути голову вправо - вдих (напружити м'язи шиї і спини). Утримувати позу 3 секунди. Повернутися у вихідне положення - видих, розслабити м'язи шиї і спини (4 секунди). У вихідному положенні зробити повільний вдих. Повторити 4-6 разів.

Дана вправа рекомендується як обов'язкова при тривалій роботі в положенні сидячи. Вона знімає напругу крижово-поперекової області.

Вправа 4. Рухи і фіксації.

Плечі максимально відвести вниз, голову і шию витягнути вгору. Зафіксуватись в даному положенні 5 секунд. Не знижуючи м'язової напруги, спробувати максимально можливо звести лопатки і лікті рук. Побути у стані максимальної напруги не менш 5 секунд. Повільно повернутися у вихідне положення. Подих повільний, глибокий.

Вправа 5. Самомасаж.

Зробити самомасаж потиличної частини голови і шиї. Напрямок рухів - зверху вниз до пліч. Порядок виконання самомасажу: легке погладжування, кругове погладжування подушечками пальців, легке погладжування, розтирання і знову погладжування (10-15 секунд).

Вправа 6. "Торцем - між лопатками"

У положенні стоячи, голова і руки опущені, упираємося міжлопаточною зоною по всій довжині хребта в торець дверей. Повільно розгинаємо голову й одночасно відводимо плечі назад, до моменту, поки верхівка не торкнеться торця дверей, а плечі не будуть максимально відведені. Це на вдиху. На видиху - повертаємося у вихідне положення з опущеною головою. Вправа виконується 5-Ю разів з відпочинком 10-15 секунд. Вправа зміцнює м'яза спини, поліпшує кровообіг і рухливість суглобів грудного відділу хребта, плечових суглобів.

Вправа 7. "Ванька-встанька"

Вихідне положення - сидячи, руки опустити, схрестити у замок. Вдих -нахиляємо голову і тулуб вбік, видих - повертаємося у вихідне середнє положення. Вправа повторюється в іншу сторону.

Призначення - зміцнити бокові м'язи шиї, спини, поліпшити кровообіг і рухливість суглобів.

Вправа 8. Зняття стомлення в крижово-поперековому відділі.

Сидячи на стільці, покласти праву ногу на ліву, долонями обхопити праве коліно - повільний вдих. Напружити м'язи шиї, спини, голову і тулуб повернути вправо, праве коліно руками тягти вліво. Утримувати позу 6 секунд, роблячи повільний видих через нещільно зімкнуту ротову щілину.

Повернутися у вихідне положення. Повторити вправу в іншу сторону. Вправи для зміцнення шийного відділу

Вправа 1. З положення стоячи, ноги нарізно, руки на поясі підняти руки нагору, прогнутися, подивитися на них - вдих (через ніс). Повернутися у вихідне положення - видихнув (через нещільно зімкнутий рот). Праву руку відвести убік, повертаючи тулуб вправо, подивитися на праву руку - вдих. Повернутися у вихідне положення - видих. Повторити рух в ліву сторону. Виконати вправу 6-8 разів.

Вправа 2. З положення стоячи, ноги нарізно, руки на поясі повільно повертати голову вгору, вниз, праворуч, уліво. Повторити вправу 6-8 разів.

Вправа 3. З положення стоячи, ноги нарізно, руки на поясі лікті відвести назад, звести лопатки - вдих. Лікті направити вперед - видих. Повторити вправу 5-6 разів.

Вправа 4. З положення стоячи, ноги нарізно, руки розведені в сторони робити кругові рухи руками назад, поступово збільшуючи амплітуду. Повторити вправу 8-10 разів.

Вправа 5. З положення стоячи, ноги нарізно, руки на поясі зробити пружний нахил уліво, повернути голову вліво, праву руку підняти над головою - повільний видих. Повернутися у вихідне положення - вдих. Повторити вправу 6-8 разів у кожну сторону.

Страницы: 7 8 9 10 11 12 13

Цікаве про педагогіку і навчання:

Особливості ВНД дітей перших трьох років життя
Перші три роки життя – період швидкого розвитку всієї нервово-психічної діяльності, яке відбувається в процесі взаємодії дитини з навколишнім середовищем. Однак, ВНД дітей раннього віку має свої особ ...

Характеристика рукописного шрифту для навчання письма шестирічних першокласників
До недавнього часу в радянській початковій школі використовувався шрифт, який ніс у собі елементи дореволюційного каліграфічного письма, так званого краснопису. Однак сучасні засоби письма (кулькові ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net