Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Варіанти відповідей:

Завдання прийняв: а) цілком, б) частково, в) не зміг прийняти зовсім.

Прагнув реалізувати: а) у всіх вправах, б) у частині вправ, в) у жодному з вправ.

Домігся позитивних результатів: а) у кожній вправі, б) тільки в деяких, в) у жодному.

Вправа 4. Уведення проміжних цілей

Часто невдачі студентів при відпрацьовуванні визначених завдань виникають через те, завжди задається максимально високий рівень виконання. Наприклад, дається завдання: виконати вправи на брусах чи кільцях, підняти по канаті, перестрибнути через "коня", тоді як студент цього робити не вміє.

Допомогти студентам може розбивка загальної дії на ряд складових і фіксування успіхів не за сукупним результатом, а за проміжними досягненнями.

Завданням викладача є проведення відповідного інструктажу: "Ви зараз тільки вчитеся тому, що в силу ряду причин не удалося освоїти раніше. Тому очікувати, що все вийде відразу, не можна. Багато хто з вас буде поки що освоювати техніку здійснення відповідних дій. Наша з вами задача - фіксувати ті аспекти, що не дозволяють мобілізуватися для виконання відповідної вправи, і при повторному виконанні прагнути їх усунути чи перебороти".

При цьому сам викладач здійснює відповідну дію і пропонує студентам розібратись, які причини можуть перешкоджати його виконанню. Наприклад, при виконанні стрибка через коня: недостатньо інтенсивний розбіг, гальмування перед стрибком, слабкий упор руками, нескоординованість окремих груп м'язів і т.п. Далі окремі студенти виконують вправу, а група діагностує, які причини викликали невдачу. При повторі студенту дається завдання - прагнути не до остаточного успіху, а до оптимізації відповідного аспекту. При цьому увага і студента, що потерпів невдачу, і групи зміщається із самого факту відсутності необхідного досягнення на процес.

Вправа 5. Формування позитивного прогнозу

Значно знижує активність студентів при виконанні фізичних вправ очікування невдачі. Тому важливим моментом роботи викладача з групою є підвищення здатності студентів переборювати страх. Для цього можуть бути використані прийоми самонавіювання, що частково були освоєні на першому етапі.

Студенту може бути запропонована формула самонавіювання: "Я хочу і можу це зробити. Я маю всі можливості зробити необхідне. Мої м'язи в повній бойовій готовності, я рішучий і упевнений у собі. Зараз я це зроблю".

Перед стартом студенту дається хвилина для мобілізації і роботи з формулою.

Вправа 6. Формування почуття "м'язової радості"

Викладач роз'яснює студентам, що багато хто з них збідніє за своє життя, не відчуваючи потреби пізнати своє тіло, відчути радості від фізичного комфорту, однією з важливих складових якою с фізичний рух. Пропонується в процесі виконання фізичних вправ "прислухатися" до тих імпульсів, що йдуть від м'язів, дозволити собі відчувати насолоду від активних рухів, дій розкріпаченого м'язового апарата, сполучення навантажень і релаксації. Особливу увагу слід звернути саме на перехід від активності до пасивності і назад.

Тут також можуть бути використані формули самонавіювання:

1) 3 метою активізації: "Як приємно рухатися . Моє тіло насолоджується рухом . Мої м'язи відчувають насолоду від подолання звичної інертності . Мої руки наливаються силою й енергією . Мої ноги рвуться в рух . Я смакую фізичні навантаження як якусь делікатесну страву . Хочу рухатися і діяти".

2) 3 метою релаксації: "Як приємно після навантажень трохи відпочити . Моє тіло відпочиває після фізичної напруги . солодка знемога розливається по моїх руках і ногам . Я спокійний, розслаблений . Але усередині мене знаходиться джерело активності, що у будь-який момент готове знову включити мене в дію . Як прекрасно це відчуття відпочинку . як чудово після цього буде знову випробувати стан повної активності .

3) 3 метою переходу від відпочинку до активності: "Моє тіло відпочило — Мої сили цілком відновилися . Зараз я знову запускаю мій внутрішній мотор, мої м'язи напружуються . Це відчуття напруги після чудесного відпочинку прекрасно . Я випробую гостре бажання знову стати активним . Я цілком готовий діяти ."

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Цікаве про педагогіку і навчання:

Методика розвитку творчих здібностей учнів 6-річного віку в процесі використання театралізованих ігор на уроках музики
З метою вивчення процесу розвитку творчих здібностей у першокласників, нами була організована протягом навчального року експериментальна робота, яка являла собою проведення уроків музики, побудованих ...

Положення про спортивний зал загальноосвітнього навчального закладу
І. Загальні положення Положення про спортивний зал загальноосвітнього навчального закладу (далі Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»; Закону України «Про ф ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net