Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Варіанти відповідей:

Завдання прийняв: а) цілком, б) частково, в) не зміг прийняти зовсім.

Прагнув реалізувати: а) у всіх вправах, б) у частині вправ, в) у жодному з вправ.

Домігся позитивних результатів: а) у кожній вправі, б) тільки в деяких, в) у жодному.

Вправа 4. Уведення проміжних цілей

Часто невдачі студентів при відпрацьовуванні визначених завдань виникають через те, завжди задається максимально високий рівень виконання. Наприклад, дається завдання: виконати вправи на брусах чи кільцях, підняти по канаті, перестрибнути через "коня", тоді як студент цього робити не вміє.

Допомогти студентам може розбивка загальної дії на ряд складових і фіксування успіхів не за сукупним результатом, а за проміжними досягненнями.

Завданням викладача є проведення відповідного інструктажу: "Ви зараз тільки вчитеся тому, що в силу ряду причин не удалося освоїти раніше. Тому очікувати, що все вийде відразу, не можна. Багато хто з вас буде поки що освоювати техніку здійснення відповідних дій. Наша з вами задача - фіксувати ті аспекти, що не дозволяють мобілізуватися для виконання відповідної вправи, і при повторному виконанні прагнути їх усунути чи перебороти".

При цьому сам викладач здійснює відповідну дію і пропонує студентам розібратись, які причини можуть перешкоджати його виконанню. Наприклад, при виконанні стрибка через коня: недостатньо інтенсивний розбіг, гальмування перед стрибком, слабкий упор руками, нескоординованість окремих груп м'язів і т.п. Далі окремі студенти виконують вправу, а група діагностує, які причини викликали невдачу. При повторі студенту дається завдання - прагнути не до остаточного успіху, а до оптимізації відповідного аспекту. При цьому увага і студента, що потерпів невдачу, і групи зміщається із самого факту відсутності необхідного досягнення на процес.

Вправа 5. Формування позитивного прогнозу

Значно знижує активність студентів при виконанні фізичних вправ очікування невдачі. Тому важливим моментом роботи викладача з групою є підвищення здатності студентів переборювати страх. Для цього можуть бути використані прийоми самонавіювання, що частково були освоєні на першому етапі.

Студенту може бути запропонована формула самонавіювання: "Я хочу і можу це зробити. Я маю всі можливості зробити необхідне. Мої м'язи в повній бойовій готовності, я рішучий і упевнений у собі. Зараз я це зроблю".

Перед стартом студенту дається хвилина для мобілізації і роботи з формулою.

Вправа 6. Формування почуття "м'язової радості"

Викладач роз'яснює студентам, що багато хто з них збідніє за своє життя, не відчуваючи потреби пізнати своє тіло, відчути радості від фізичного комфорту, однією з важливих складових якою с фізичний рух. Пропонується в процесі виконання фізичних вправ "прислухатися" до тих імпульсів, що йдуть від м'язів, дозволити собі відчувати насолоду від активних рухів, дій розкріпаченого м'язового апарата, сполучення навантажень і релаксації. Особливу увагу слід звернути саме на перехід від активності до пасивності і назад.

Тут також можуть бути використані формули самонавіювання:

1) 3 метою активізації: "Як приємно рухатися . Моє тіло насолоджується рухом . Мої м'язи відчувають насолоду від подолання звичної інертності . Мої руки наливаються силою й енергією . Мої ноги рвуться в рух . Я смакую фізичні навантаження як якусь делікатесну страву . Хочу рухатися і діяти".

2) 3 метою релаксації: "Як приємно після навантажень трохи відпочити . Моє тіло відпочиває після фізичної напруги . солодка знемога розливається по моїх руках і ногам . Я спокійний, розслаблений . Але усередині мене знаходиться джерело активності, що у будь-який момент готове знову включити мене в дію . Як прекрасно це відчуття відпочинку . як чудово після цього буде знову випробувати стан повної активності .

3) 3 метою переходу від відпочинку до активності: "Моє тіло відпочило — Мої сили цілком відновилися . Зараз я знову запускаю мій внутрішній мотор, мої м'язи напружуються . Це відчуття напруги після чудесного відпочинку прекрасно . Я випробую гостре бажання знову стати активним . Я цілком готовий діяти ."

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Цікаве про педагогіку і навчання:

Забезпеченість шкіл матеріально-спортивною базою
Перелік типового обладнання і спортивного інвентарю спортивних і тренажерних залів для загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, спортивних споруд масового користування Мінім ...

Творчі аспекти розвитку здібностей молодших школярів у процесі ігрової діяльності
Музично-естетичне виховання спрямоване на вдосконалення різноманітних якостей особистості учня, в процесі якого педагоги, спираючись на наукові дані фізіології та психології, повинні турбуватись про ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net