Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Вправа 7. Підвищення рівня домагань.

Дана вправа особлива важлива для студентів із заниженими функціональними можливостями організму. Вони ще в школі звикають бути пасивними на заняттях по фізичному вихованню, тому що оцінюють себе як нездатних досягти будь-яких прийнятних результатів.

Викладачу слід переключити їхню увагу на те, що для них основним результатом є вже саме бажання виконати відповідну вправу. При цьому слід навчитися фіксувати проміжні досягнення, ставлячи собі метою поліпшення саме їх.

Процедура роботи близька до вправ 1 -2, але при цьому студент до початку виконання того чи іншого завдання намічає, наскільки він зможе підвищити свою ефективність. Наприклад, він зробив 3 вихідні присідання на одній нозі. Після цього він ставить перед собою мету - домогтися не менш 7 присідань. Після цього він робить кілька спроб. Можна надати йому можливість відпочити між окремими спробами, переключивши на виконання менш важких вправ, а потім повторити присідання. Можна також надати йому можливість потренуватися вдома, продовживши вправу на наступному занятті. Важливо заохочувати будь-які успіхи і прагнення продовжити роботу далі. Якщо бажаного результату домогтися не вдалося, викладач пропонує спробувати свої можливості щодо планування успішності на інших менш важких вправах, щоб потім (може бути, навіть у наступному семестрі) знову штурмувати намічену мету.

Блок 3. Фізичні вправи як засіб діагностики і корекції готовності майбутніх учителів до спільної діяльності

Вправи на виникнення почуття соціальної спільностіВключення індивіда в групові процеси (у тому числі спільну діяльність) буде значно вище й ефективніше, якщо в нього й інших членів групи виникає почуття соціальної спільності ("загальної долі"). Цьому сприяє ряд вправ.

Вправа 1. "Струмочок"

Студенти розбиваються на пари, як в аналогічній дитячій грі. Тримаючи один за одного, утворять руками "арки". Пари стоять на відстані приблизно 2 м одна від іншої (не менше 3-4 пар). Іншим студентам пропонується проходити під цими арками - спочатку поодинці, а потім також парами, при цьому фіксувати ті відчуття, що у них виникають у момент наближення до чергової пари. Найчастіше більшість студентів відчувають ті зміни, що визначаються присутністю в "психологічному просторі особистості" інших людей. Аналізуються розходження у відчуттях, що переживають студенти при "одиночному" і "парному" проходженні під арками рук.

Вправа 2. "Дзеркало".

Студенти сідають у коло. Дається Інструкція:

"У цій вправі очі у вас відкриті. Викличте в собі відчуття хвилі розслаблення, що розходиться по тілу після кожного видиху. Розслаблююча хвиля проходить по тілу в міру того, як повітря виходить з вас. При цьому ви спостерігаєте, як піднімаються й опускаються в такт подиху груди вашого товариша праворуч. Погляд можна разфокусувати, так, щоб партнер бачився як би в розмитому зображенні. Потім спробуйте уловити його подих на слух, закрийте ока. Звичайно таке розслаблення разом з партнером робиться легше і досягає більшої глибини, чим при індивідуальній роботі, немов партнер якимось чином допомагає вам. Постарайтеся дихати синхронно з партнером, начебто заряджаючи один одного потоками спокою і розслабленості. Запам'ятовуйте ваші відчуття".

Виконання вправи здійснюється протягом однієї хвилини. Потім проводиться обговорення - наскільки виразно студенти відчували синхронність ритмів вдиху і видиху, наскільки глибоко змогли розслабитися, чи відрізнялися їхні відчуття від тих, котрі вони переживали при індивідуальній роботі над станом релаксації на попередніх заняттях.

Вправа 3. "Табло"

Група поділяється на дві команди. Усередині кожної команди розподіляється, які цифри повинен "зображувати" кожен студент на колективному "табло" (від 0 до 9). Ведучий називає багатозначні числа, а гравці швидко вибудовуються у відповідному порядку і на пальцях показують свої цифри. Аналізується готовність студентів-членів команд до спільної діяльності, скоординованості дій, ступінь включення в гру, прагнення до досягнення колективного результату.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Цікаве про педагогіку і навчання:

Традиційні технології навчання географії
Програмований вид навчання пішло від слова “програма”, що означає систему послідовних дій (операцій), виконання яких веде до раніше запланованого результату. У перекладі з грец. - публічна об’ява, ро ...

Педагогічна сутність проблеми формування і розвитку загальнотрудових умінь і навичок в учнів 8-11 класів при вивченні профілю “Деревообробка”
Усі робочі операції (стругання, різання тощо) здійснюються за допомогою трудових дій. Способи виконання трудових дій вироблені суспільно-виробничою практикою і закріплені в знаряддях праці. Тому овол ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net