Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

У даному випадку важливий не тільки результат (утворення пар), але і сам процес вибору. Можуть бути обговорені такі аспекти: "випадання" з вибору одного чи декількох членів, тобто студенти, яких ніхто не вибрав, чи студенти, що самі нікого не вибрали; реакція групи і самих цих людей на виниклу ситуацію; реакція студентів, у яких не збігся їхній особистий вибір і вибір тих, кого вони зволіли; ситуації, коли студентам здавалося, що вони очима "домовилися" з іншим студентом про вибір, а це не підтвердилося.

Для деяких вправ необхідна робота в трійках, при цьому один учасник виступає в ролі спостерігача чи експерта. У такому випадку викладач заздалегідь відокремлює частину трупи (одну третину) тих, хто згодом буде експертом. Якщо такий вибір уже раніше проводився і виявлені студенти, яких ніхто не вибрав, бажано призначати експертів з їхнього числа, при цьому підкреслюючи важливість майбутньої місії.

Вправа 2. "Дзеркало"

Студенти працюють у групах по трьох . Один учасник групи виступає в ролі експерта, що спостерігає за діями двох інших студентів і оцінює успішність їхньої роботи за 5-бальною системою.

Студентам пропонується ряд завдань - дій, що вони повинні імітувати. Наприклад: 1) "збираюся на заняття"; 2) "готуюся до іспиту"; 3) "пояснюю викладачу причину запізнення"; 4) "відмовляюся відповідати" і т.д. (студенти можуть запропонувати й інші вправи). Варіанти завдань зачитуються, і кожна пара робить свій вибір (чи придумує ситуацію), не оголошуючи його.

Усередині кожної пари один студент - виконавець, а інший - "його дзеркальне відображення", що наслідує всім діям і рухам виконавця. Пари виступають перед експертами, що повинні розпізнати ситуацію, яка програється перед ними. Після того, як ситуація програна, студенти усередині пари міняються ролями: той, хто був "дзеркалом", стає виконавцем, а виконавець -"дзеркалом".

Після завершення роботи студенти обмінюються враженнями - яку роль було легше і цікавіше грати: ведучого чи відомого.

Вправа 2. "Водокачка"

Студенти, стоять обличчям один до одного, беруться за руки Пропонується зробити почергово присідання, не розмикаючи рук (кожний по 7-8 разів).

Вправа 3. "Веретено"

Студенти в парах коштують спиною один до одного на відстані півкроку, руки зігнуті в ліктях.

а) Роблячи повороти в сторони, долонями торкаючись долоні партнера(7-8 разів у кожний бік).

б) Нахиляючи вперед, торкаються долонями долоні партнера між ногами; випрямляючи - торкаються ними над головою (7-8 разів).

Вправа 4. "Сіамські близнюки"

Студенти стоять спиною один до одного, руки зчеплені в ліктьових згинах.

а) Роблять синхронні присідання (5-6 разів).

б) Одночасно присідають і виконують стрибками обертання по колу (2-4 рази в кожний бік).

Вправа 5. "Робот"

Студенти встають один за одним, руки зігнуті в ліктях. Які стоять позаду тримає першого під лікті.

а) Рухаються вперед синхронно кроком (15-20 метрів).

б) Рухаються так само, але передній іде - із закритими очима.

в) Те ж, але з закритими очима - іде позаду.

г) Рухаються зі зміною напрямку (приставним кроком вправо, уліво; ходьба спиною вперед і ін.), напрямок і швидкість руху задається першим.

д)Те ж, але напрямок і швидкість руху задається другим.

Вправа 6. "Дзеркало"

Ведучий встає обличчям до іншого на відстані 2-3 метрів і демонструє в повільному темпі будь-які рухи головою, руками, ногами, корпусом, а другий виконує їхній синхронно, з огляду на дзеркальність показу (30-60 секунд).

Вправа 7. "Дзеркало, що спізнюється,"

Вправа трохи нагадує попередню, однак виконується всією групою. Бажано, щоб студенти розмістилися півколом. Перший студент праворуч уявляє, що він сидить перед дзеркалом, і не поспішаючи приводить свою зовнішність у порядок за наступною схемою: зробив один рух - затримався на секунду, "подивився в дзеркало", потім - інший рух і знову пауза; третє - пауза. Сидячий ліворуч від нього сусід повторює його перший рух тоді, коли той починає другий рух. Третій ліворуч повторює рух ведучого, коли його правий сусід починає відтворювати другий рух, а сам ведучий приступає до третього. Таким чином, рухи кожного наступного учасника гри повторюють рухи попереднього з відставанням на один рух. Аналізуються виникаючі при цьому труднощі (прагнення прискорити події, труднощі утримання уваги на конкретному партнері, "відволіктись" від інших, і т.д.).

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Цікаве про педагогіку і навчання:

Завдання фізичного виховання школярів 1-3 класів
Фізичне виховання є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу роботи школи воно спрямоване підготовляти учнів до життя та суспільно-корисної праці. Робота з фізичного виховання є багатогранній ...

Методика розвитку понять
Причини неміцного засвоєння учнями навчального матеріалу полягають у тім, що їхні знання залишаються на стадії сприйняття і уявлення. Поняття, утворені на одному уроці або в одній темі, надалі не роз ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net