Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 8

Вправа 8. "Хто уважніше і швидше".

Учасники стоять обличчям один до одного на відстані кроку.

а) Одна рука стиснута в кулак, витягнута й упирається в руку партнера. У першого студента в руці маленький м'яч. По можливості раптово він відпускає м'яч. Другий студент намагається піймати його на лету. Потім студенти міняються ролями. Переможець визначається за результатами п'яти парних спроб. калькулятор взносов ип 2019 за себя

б)Одна рука стиснута в кулак, витягнута й упирається в руку партнера. З упора кулак, намагаючись випередити партнера, слід ляснути його по тильній частині кисті. Продовжується до трьох торкань.

в)Руки витягнуті вперед, перший - долонями нагору, другий - долонями вниз, торкається долонь першого. Перший різким рухом намагається торкнутися тильної частини кистей другого, той - перешкоджає цьому. Потім студенти міняються ролями. Продовжаться до трьох торкань.

Вправа 9. "З кола".

Студенти сидять у центрі обмеженої площадки ("колі"), упираючись один в одного спинами, ноги вперед, руки зчеплені. Задача - по сигналу почати виштовхувати суперника з "кола" до повного витиснення. Переможець визначається за результатами трьох спроб.

Вправа 10. "Перетягання"

Учасники стоять боком один до одного в центрі обмеженої площадки, зчепивши одну руку ("хват за руку"). По краях площадки встановлені м'ячі (конуси, ослони). По сигналу, не відпускаючи рук, суперники намагаються дотягтися до предмета на краю площадки зі своєї сторони, перетягнувши першого. Переможець визначається за результатами трьох спроб.

Вправа 1. "Тунель"

Група поділяється на дві команди, кожна з яких паралельно виконує те саме завдання.

Гравці команди знаходяться в шерензі в упор лежачи на животі, руки зігнуті. Перший з м'ячем, перестрибуючи через кожного, переміщається на протилежний кінець шеренги. Уся команда, випрямляючи руки, піднімає таз. Утвориться живий "тунель", через який перший гравець повертає м'яч другому гравцю. Вправа продовжується, поки м'яч знову не виявиться в першого гравця.

Вправа 2. "Упертий"

Група розбивається на трійки. Двоє студентів тягнуть третього за руки. Той, перебираючи ногами, рухається напівлежачи 10-15 метрів: а) вперед обличчям, б) уперед потилицею. Потім учасники міняються, поки в ролі "упертого" не побувають усі.

Вправа 3. "Назад"

Пари стоять обличчям один до одного, тримаючи один одного за руки (за пояс, за плечі і т.п.). Пари рухається кроком чи бігцем до протилежної стіни так, що один з учасників переміщається обличчям уперед, а інші - спиною. Досягши стіни, пари починають рухатися назад так само, але помінявшись ролями.

Вправа 4. "Страховка"

Студенти стоять у парах, взявшись за руки. Один учасник прагне максимально відхилитися назад, другий його утримує. Потім студенти міняються ролями.

Вправа 5. "Тачка"

Один студент із пари лежить на животі, спираючи на руки і піднявши верхню частину тулуба. Другий піднімає його за ноги. Перший на руках "йде" уперед, другий робить йому підтримку. Потім зміна партнера.

Вправа 6. "Повна довіра"

Група стає в коло, один студент виходить у середину, закриває очі і падає в будь-якому напрямку (уперед, назад, убік). Задача групи - не дати йому впасти, вчасно підхопити. Вправа продовжується доти, поки в ролі "падаючого" не виявляться всі учасники.

Вправа 1. "Біг ланцюжком"

На відстані 10-15 метрів від команд містяться поворотні знаки (прапорці, фішки, чи ослони і т.п.). Стартують перші номери кожної команди, добігають до поворотного знака, повертаються, беруть за руки других, біжать удвох, потім втрьох і т.д. Повинна фінішувати, не розчіплюючи рук, уся команда.

Вправу можна ускладнити, установивши по траєкторії руху додаткові знаки (перешкоди, які треба обігнути). Задача учасників - не розчепити рук.

Вправа 2. "Стрибки з м'ячем"

М'яч затиснутий між ніг на рівні колін. Студент з м'ячем стрибками на двох ногах просувається вперед до поворотного знака і повертає м'яч команді покотивши по підлозі. Команда підбирає м'яч за фінішною рисою і відправляє наступного гравця.

Страницы: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Цікаве про педагогіку і навчання:

Основні засоби логіко-емоційної виразності, їх значення для читання в початковій школі
Розгляд логіко – емоційної виразності доцільно почати розмовою про саму суть мистецтва взагалі і мистецтва слова зокрема. Діяльність мистецтва заснована на тому, що людина, сприймаючи слухом чи зором ...

Загальна структура державно-громадського управління адамівською школою козацько-лицарського виховання
Положення про козацьке таборування. ( Розробила Н.П.Галицька) Козацьке таборування проводиться як підсумок чергового етапу фізкультурно-спортивної роботи в школі з метою плекання у кожних юних козака ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net