Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Педагогіка » Формування ціннісного ставлення студентів до фізичної культури » Вправи, що використовувалися при проведенні формуючого експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 9

Вправа 3. "Біг в обручі"

Команда розбивається на пари. Перша пара знаходиться всередині гімнастичного обруча, тримаючи його на рівні пояса. Подолавши бігом дистанцію, передає обруч наступній парі.

Вправа 4. "Потрап у м'яч"

Команди шикуються в дві конфронтуючі розІмкнуті на два кроки шеренги на відстані ЗО метрів одна від іншої. Посередині площадки лежить волейбольний м'яч. Одній команді дають малі м'ячі (можна тенісні). По сигналу її члени одночасно кидають м'ячі, намагаючись потрапити у волейбольний м'яч. Гравці іншої команди збирають кинуті м'ячі і, у свою чергу, кидають їх у великий м'яч. Виграє команда, який удасться закотити волейбольний м'яч за лінію іншої.Блок 4. Фізичні вправи як засіб підвищення ефективності професійної діяльності.

Фізичні вправи як засіб формування елементів педагогічної майстерності

Пропонується ряд окремих вправ, що сприяють корекції постави, і комплекс, що поєднує відповідні вправи в цілісну взаємодоповнюючу систему.

Вправа 1. Визначення загального враження від постави і ходи

Студентам дається завдання: а) кожному по черзі ЗО секунд постояти в звичній позі; б) пройти 10-15 метрів звичною для нього ходою. Група оцінює цю ходу з погляду доречності і коректності (доцільності) рухів, оптимальності темпу, гармонійності, загального естетичного враження. Після оцінки студенту пропонується пройти ще раз, намагаючись проконтролювати ті компоненти руху, що раніше їм не усвідомлювалися.

Важливо при цьому підкреслити, що сформований м'язовий ансамбль (динамічний стереотип) зруйнувати дуже важко, тому очікувати негайних успіхів не треба, у звичайній ситуації недоцільні звичні рухи знову актуалізуються. Корекція звичних поз, постави, ходи - процес довгострокової, потребуючий завзятої праці. Прискорити його можна лише за допомогою спеціальних вправ.

Вправа 2. Контроль і корекція постави

Встаньте у стіни і щільно доторкніться до неї спиною. Ноги зімкніть, руки опустите, голова повинна торкатися стіни. Якщо ваша долоня не проходить між попереком і спиною - постава вважається гарною. Якщо великий зазор, то він викликаний тим, що слабкий черевний прес і живіт підтягає хребет вперед. Щоб зміцнити м'яза живота і прес, необхідно 2-3 рази в день уставати до стіни так, як описано. Щоб не було великого зазору (більше 4 см) між спиною і попереком, втягніть живіт, а якщо є схильність сутулитися, зігніть руки так, щоб пальці рук торкалися плечей, а лікті - тулуба (при цьому зазор між стіною і попереком не повинний збільшуватися). Вправа виконується 1-3 хвилини. Подих вільний. Закінчивши вправу, пройдіться по кімнаті, стряхнувши по черзі руками і ногами. Потім пройдіться з гарною поставою, уявляючи, що ви як і раніше стоїте у стіни.

Вправа 3. Контроль і корекція пози

Устаньте перед дзеркалом і прийміть пози, характерні для вас. Проробіть різні рухи (рук, ніг, голови, тіла), що властиві вам при спілкуванні. Проаналізуйте особливості своєї постави, жестів, положення корпуса - наскільки вони доречні, виразні, естетичні. Відзначте, над чим треба попрацювати, щоб домогтися естетики пози.

Вправа 4. Гармонізація рухів.

а) Спробуйте кілька разів сісти на стілець, потім устати, зробивши це безшумно, легко, без опори на руки. Зверніть увагу на правильний вибір точки опори для ніг.

б) Встаньте зі свого стільця і поміняйтеся місцями з іншим студентом,що сидить рядом на іншому стільці. Зробіть це безшумно, акуратно, використовуючи мінімум доцільних і природних рухів. Зверніть при цьому увагу на поставу; зніміть напругу, якщо вона з'явилася.

Вправа 5. Контроль і корекція ходи.

Пройдіться перед дзеркалом, намагаючись виконати наступні вимоги до ходи. Вона повинна бути легкою, із гнучкими, розміряними рухами. Потрібно уникати розбовтаної, хиткої, танцюючої ходи. Ширина кроку повинна відповідати росту людини: чим той вище, тим довше його крок. Жінкам не підходять розгонистий крок, широкі рухи, властиві чоловікам. При ходьбі не слід розмахувати руками, плічми, утягувати голову в плечі, горбитися. Проаналізуйте свій темп ходьби, довжину кроку, положення тіла, рук, рух стегон, поясні рухи при ходьбі. Відзначте, від чого потрібно позбутися, щоб хода була красивою і легкою.

Страницы: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Цікаве про педагогіку і навчання:

Дослідження проблем національного виховання
У дослідженні проблем національного виховання осмислення культури як символу буття людського духу має принципове значення. Саме воно дозволяє вести мову про культуру як чинник націотворення, адже суч ...

Контрольний експеримент. Порівняльний аналіз констатувального і контрольного експериментів
На останньому уроці присвяченому цій темі було проведено контрольний експеримент. Це був звичайний урок на якому учням давалося декілька зразків, з яких вони обирали який виконувати, дозволялося ство ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net