Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Педагогіка » Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Однією з найбільш найстаріших проблем шкільного навчання є формування мотивації до навчання. Ця проблема розглядається багатьма відомими психологами та педагогами, як О.М. Леонтьєв, Л.І. Божович і т.п. Саме ними була піднята проблема: як підвищити у дитини інтерес до навчання, тобто формувати мотив.

Шкільний вік, як і всі віки, є переломним. Він визначається моментом вступу дитини до школи. У школяра починається нова, по-своєму змісту і по всій функції діяльність - діяльність навчання. Перехід до нового положення, відношенню з дорослими і однолітками, а також у сім'ї визначаються, тим як вони виконують свої перші і важливі обов'язки, і все це веде до тих проблем, які пов'язані не тільки з сім'єю, але і з навчанням.

Поряд з питаннями формування в учнів мотивації до навчання, також необхідно вирішувати питання формування потреби до самостійних і систематичних занять фізичною культурою на базі створення уявлень про здоровий спосіб життя. Придбання даних знань сприяє зміні ставлення учнів до фізичної культури, спонукаючи стати сильними, добре фізично розвиненими.

Теоретична і практична значущість і недостатня розробленість проблеми зумовили вибір теми курсової роботи: "Формування мотивів занять фізичною культурою у молодших школярів".

Актуальність дослідження - Соціально-економічні зміни, що відбуваються в нашій країні і за кордоном, висувають нові вимоги до педагогічної теорії та практиці в галузі підготовки підростаючого покоління до життя і праці в умовах становлення нових відносин. Особливої актуальності в сучасних умовах набуває проблема формування мотивів до навчання, зокрема до занять фізичною культурою.

Об'єкт дослідження - процес формування мотивацій до занять фізичною культурою у молодших школярів.

Предмет дослідження - шляхи і засоби формування мотивації до занять фізичної культури у молодших школярів.

Мета дослідження - науково обґрунтувати та визначити ефективні засоби формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів.

Завдання дослідження:

Дослідити науково-методичну літературу по формуванню мотивації.

Визначити мотиви, що викликають інтерес до занять фізичною культурою у молодших школярів.

Експериментально обґрунтувати ефективність форм і засобів, що сприяють формуванню мотивацій до занять фізичною культурою у молодших школярів.

Розробити практичні рекомендації щодо формування мотивацій до занять фізичною культурою.

Практична значущість дослідження - Результати дослідження можуть бути використані в роботі вчителів фізичної культури, вчителями початкових класів, а також студентами педагогічних училищ і вузів.

Теоретична значимість - У результаті аналізу отриманих даних ми виділили що для дітей найбільш сприятливо впливають інтегровані уроки та ігри змагального характеру у секційні заняття безпосередньо для поліпшення їх мотивації до заняття фізичною культурою.

Мотиви, що викликають потребу в систематичних заняттях фізичною культурою у молодших школярів

Молодший шкільний вік характеризується первинним входженням дитини в навчальну діяльність, оволодінням видами навчальних дій. Кожне з навчальних дій зазнає свої процеси становлення.

Молодший шкільний вік серед інших етапів життя виділяється найменшою захворюваністю і найбільшим накопиченням сил для переходу до наступного періоду. Триває активне зростання розвиток і зміцнення м'язової тканини, зв'язок, кісток скелета, серцево-судинної системи, органів дихання, а головне - нервової системи, керуючої надскладним з механізмів - людським організмом. ЧСС в цей період коливається між 84 і 90 ударами в хвилину, частота дихання від 20 до 22 разів. ЖЕЛ доходить до 2000 мл. Починається процес вдосконалення рухів, зокрема, робочих рухів кисті і пальців. Хребет, хоча вже придбав свою характерну форму, все ще м'який і рухливий, тому легко піддається всіляким викривленням під впливом однобічного навантаження або неправильного положення тіла протягом тривалого часу.

Цей вік сприятливий для розвитку координаційних і кондиційних здібностей, витривалості до помірних навантажень і швидкісно-силових якостей. У зв'язку недостатності розвитку ЦНС дитини його організм не здатний працювати в тривалому м'язовому напрузі, тому у дітей швидко наступає стомлення. У цей період не можна допускати перевтома у дітей.

З перших же днів вимоги в школі у дітей виникають позиція суспільно значущою і суспільно оцінюваної діяльності. Однак така широка мотивація, обумовлена новою соціальною позицією, не може підтримувати навчання протягом тривалого часу і поступово втрачає своє значення.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розробка методики виявлення дітей-жертв насильства
Протягом різних вікових періодів дитина по-різному переживає насильство, яке вчиняється по відношенню до неї. Умовно всі прояви можна розділити на три групи: діти дошкільного віку, тобто від немовлят ...

Головні методичні ідеї
Гарний урок неможливий без натхнення і педагогічної інтуїції. Саме тоді він результат творчості, а не ремесла. Разом з тим гарний урок це втілення точно спланованого задуму вчителя. 1. Добровільність ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net