Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Педагогіка » Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Формування цих здібностей по суті є, зміст мотивації, отже, кроки її формування.

Так як молодший шкільний вік серед інших етапів життя виділяється найменшою захворюваністю і найбільшим накопиченням сил для переходу до наступного періоду. Виходячи з цього можна залучити школярів до занять у спортивних секціях, або самостійні заняття учнів фізичною культурою у вільний час.

Соціальні мотиви в цьому віці представлені бажанням дитини отримати головним чином схвалення вчителя

Мотиви занять фізичною культурою можуть бути пов'язані з процесом діяльності і з її результатом.

Велику роль у формуванні інтересу до навчання відіграє створення проблемної ситуації, зіткнення учнів з трудністю, яких вони не можуть дозволити при позиції, наявного у них запасу знань або застосування старих в новій ситуації. Найвищою формою самостійності учнів є виконання ними громадських доручень.

Враховуючи схильність учнів до зміни діяльності, доцільніше давати їм разові і тимчасові доручення, а не постійні.

У дослідженні застосовувався комплекс дослідницьких методів, адекватних меті, завданням, об'єкту і предмету даного дослідження: анкетування, тестування фізичної підготовленості, визначення успішності з предмету "Фізична культура", математичної статистики.

У роботі застосовано такі методи дослідження:

вивчення і аналіз науково-методичної літератури та документів

педагогічне спостереження

анкетування

контрольні випробування

педагогічні дослідження

статистичні методи.

Анкетування проводилося з метою виявлення мотивів, які спонукають молодших школярів до занять фізичною культурою. Також воно проводилося серед батьків.

Анкети для учнів містили питання за переліком типових мотивів, які спонукали б до занять фізичною культурою. Анкети для батьків включали питання, що виявляють їх ставлення до фізичної культури і спорту.

Педагогічне спостереження проводилося з метою вивчення змісту варіативного компонента в навчальному процесі, вибору оптимальних методів організації учнів, виявлення ефективності, застосовуваних засобів, для розвитку фізичних якостей.

Тестування фізичної підготовленості молодших школярів проводилося з метою оцінки рівня рухової підготовленості, збору статистичного матеріалу для вирішення питання про вплив запропонованої методики на динаміку рівня фізичного розвитку і фізичної підготовленості. Тестування проводилося на початку і в кінці дослідно-експериментальних досліджень. Для дослідження фізичного розвитку і фізичної підготовленості нами використовувалися тести широко використовуються в теорії і практиці фізичної культури і спорту. Для оцінки швидкості рухів використовувався тест в бігу з максимальною швидкістю на дистанції 30 метрів з високого старту. Рівень розвитку координаційних здібностей і швидкісної витривалості оцінювали за допомогою "Човникового" бігу 3х10 метрів. Стрибок у довжину з місця - для характеристики швидкісно-силових якостей; м'язова сила оцінювалася за кількістю підтягування на перекладині і з положення вису на прямих руках хватом зверху на ширині плечей, не торкаючись ногами підлоги. А у дівчаток - піднімання тулуба лежачи на спині за 10 секунд; стрибки через скакалку за 15 секунд - для характеристики координації рухів, умінь і навичок у стрибкових вправах; Загальна витривалість (аеробна) визначалася побіжу на 800 метрів; Показники гнучкості хребетного стовпа визначалися виконанням нахили в перед в положенні сидячи.

Всі тестові завдання виконувалися встановлені кількість разів, залежно від характеру тестового завдання виводилося середнє арифметична оцінка.

Показники фізичного розвитку оцінювалися за допомогою сантиметрової стрічкою.

Педагогічний експеримент був присвячений обґрунтуванню ефективності трьох разових уроків фізичної культури на тиждень. Сутність педагогічного експерименту полягало в тому, що до експериментальної групи входило 26 учнів. А контрольна 25 учнів. Енергодарської загально освітньої школи № 2. Де уроки фізичної культури проводилися на тиждень 3 рази.

Сутність даного дослідження полягала у акцентованої розвитку мотивацій до занять фізичною культурою.

Неодмінною умовою проведення експериментальних робіт було порівняння вихідних і кінцевих результатів досвідчених факторів експериментальних і контрольних груп, також проведення контрольних зрізів на початку і в кінці дослідження.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Цікаве про педагогіку і навчання:

Філософія утворення ісламу
На думку ісламських педагогів, три важливі елементи є складеними інгредієнтами формування філософії ісламської освіти - а саме, що вчиться, знання і способи викладання. Учень є за своєю природою люди ...

Характеристика уроку трудового навчання
В. Сухомлинський писав "Життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, казки, музики, фантазії, творчості. Без цього вона засушена квітка". А цього можна досягти лише за умо ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net