Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Педагогіка » Формування мотивації до занять фізичною культурою у молодших школярів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 8

У контрольній групі найбільша кількість респондентів виділяють наступні мотиви: "Відсутність інтересу до занять фізичною культурою 22%", "Лінощі" - 18,8%, "Відсутність спортивного інвентарю і споруд" - 17,3%, а експериментальної групі 21,1% - "Відсутність інтересів до занять фізичною культурою", 18,4% - "Бажання є, але не до фізкультури", 14,0% - "Відсутність спортивного інвентарю і споруд" та "Не можу побороти себе, хоча розумію, що потрібно займатися".

Таблиця 3.5

Мотиви, що заважають занять фізичною культурою

Найменування мотивів

КГ

ЕГ

Немає інтересів до занять фізичною культурою

22,0

21,1

Відсутність спортивного інвентарю та споруд

17,3

14,0

Мало вільного часу

15,7

11,9

Не бачу в цьому користі

7,1

6,8

Немає фізичних даних, здібностей

5,8

4,2

Бажання є, але все як то не до фізкультури

18,8

18,4

У виду великою завантаженістю навчальної програми

11,3

9,6

Не можу побороти себе, хоча розумію, що потрібно займатися

12,0

14,0

За результатами мотивів, що заважають занять фізичною культурою 15,7% респондентів висловилися, що у них мало вільного часу. У зв'язку з чим ми досліджували зайнятість учнів у позаурочний час і виявили, що дитячу музичну школу відвідують 15,7%, ДЮСШ 9,2%, дитячий центр "Фієста" - 14,3%, шкільні гуртки - 11,0% учнів. 50,2% - ніде не займаються.

Рівень мотивації учнів до різних уроків визначався за методикою Ю.К. Чернишенко дітей фотографували на всіх навчальних заняттях. За тим дослідник пред'являв фотографії учневі і засвідчувався в тому, що він чітко розуміє, які уроки на них представлені. Після цього учневі пропонувалося назвати урок, який йому подобається найбільше, потім наступний і т.д. Результати досліджень показали, майже все стабільно віддають перевагу фізкультурним занять.

Далі йдуть такі уроки, як читання, ритміка, образотворча діяльність і математика.

Також нами проведено анкетування серед батьків учнів обох груп з метою виявлення інтересу і ставлення до занять фізичною культурою і спортом (додаток Б). В анкетуванні взяло участь 63 батьків. У результаті нами отримані наступні дані: 22% регулярно займаються ранковою зарядкою, 14% займаються спільно з дітьми шахами і шашками, у 68% сімей є будинки певний спортивний інвентар, 12% батьків вважають за краще займатися їздою на велосипедах, 57% - спортивними іграми, 47 % - шахами і шашками, 93% воліють ходити в турпоходи та екскурсії.

Аналіз результатів анкетного опитування учнів та батьків дозволив виявити найбільш значущі фактори, негативного впливу на здоров'я:

думку дітей: куріння, наркотики, спиртне та екологія

думка батьків: екологія, наркотики, низька якість медичної допомоги.

Вивчення ціннісних орієнтацій батьків показує, що найбільш значущими цінностями у батьків є здоров'я, благополуччя Вітчизни.

Локус контролю у респондентів в основному спрямований на зовнішні чинники, навколишнє середовище, тобто відповідальність за збереження здоров'я як учні, так і їхні батьки на себе, на свій спосіб життя не приймають.

З таблиці 3.6 видно, що успішність в учнів активно займаються фізичною культурою в основному краще, ніж у їхніх однолітків.

Страницы: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Цікаве про педагогіку і навчання:

Принципи активізації пізнавальної діяльності учнів
При виборі тих або інших методів навчання необхідно перш за все прагне до продуктивного результату. При цьому від учня потрібно не тільки зрозуміти, запам'ятати і відтворити отримані знання, але і ум ...

Методичний супровід роботи шкільного соціального педагога з гіперактивними дітьми молодшого шкільного віку
До цієї групи відносять дітей з порушенням нервової системи, яке полягає в неповноцінності процесів гальмування й різкому перевантаженні процесу збудження. Такий дисбаланс нервових процесів є причино ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net