Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
відповідність змісту дидактичної гри меті та завданням уроку.
урізноманітнення видів дидактичної гри у навчальному процесі;
застосування ігор, які стимулюють розвиток мотиваційної сфери та пізнавальної діяльності учнів, сприяють удосконаленню їхніх фізіологічних якостей та адаптації до шкільного соціуму;
організація навчальної співпраці вчителя й учнів на підготовчому, діяльнісному та завершальному етапах дидактичної гри.
Спостереження за навчальним процесом у початковій школі, бесіди та анкетування вчителів дозволили нам з’ясувати, що найбільш оптимальний режим тривалості дидактичної гри на уроці складає 8-12 хвилин, а поліфункціональність цього засобу навчання молодших школярів забезпечує можливість застосування дидактичних ігор на всіх етапах уроку іноземної мови. На основі одержаних у процесі дослідного навчання результатів, виділено чинники, що визначають тривалість дидактичної гри у часі та її місце на уроці:
рівень складності іншомовного навчального матеріалу, що пропонується у змісті дидактичної гри;
досвід учителя в організації та проведенні навчально-ігрової діяльності;
досвід участі учнів у дидактичних іграх;
особливості учнівського контингенту
(інтелектуальна готовність, мотиваційна й комунікативна готовність, фізичні здібності школярів, кількісний склад групи).
Аналіз різних точок зору щодо визначення мотивів включення учнів початкової школи у дидактичну гру дозволив нам визначити такі з них:
прагнення до самовираження: можливість проявити себе у колективній діяльності; стати лідером (капітаном); бути негіршим за інших; докласти власні зусилля для перемоги команди; успішно виконати свою роль у грі;
можливість здобути та поглибити власні знання;
наявність неформального оточення у процесі дидактичної гри;
наявність особистої зацікавленості та інтересу до ігрової діяльності;
задоволення фізіологічних і духовних потреб:
подолати втому;
займатися руховою діяльність;
відчути себе членом колективу;
переключити увагу з одного виду діяльності на інший.
З’ясовано, що дидактична гра виступає як дієвий мотив навчання в початковій школі, а також є сильним емоційним подразником, який знімає психологічні бар’єри, що заважають іншомовному спілкуванню, підвищує ініціативність й активність учнів, стимулює позитивні емоції, сприятливо розвиває зацікавленість до іноземної мови, яка з’являється в результаті задоволення і радості від участі у грі.
Проаналізовані нами напрацювання з дидактики, методики, психології стали науковим підґрунтям для створення моделі процесу навчання іноземних мов молодших школярів із використанням педагогічної технології дидактичної гри, яка складається з таких компонентів: мета навчання іноземної мови; комунікативно-діяльнісний підхід; особистісно-орієнтований підхід; види діяльності (функції) вчителя й учнів на підготовчому, діяльнісному та завершальному етапах навчально-ігрової діяльності; цілі та зміст навчання іноземних мов у початковій школі; педагогічна технологія дидактичної гри у навчанні іноземних мов молодших школярів; результат навчально-ігрової діяльності.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Психолого-педагогічні засади використання інноваційних
технологій у вивченні зарубіжної літератури
Курс «Зарубіжна література» - важлива складова літературної та загальногуманітарної освіти сучасних українських школярів, оскільки синтезує в собі найвищі досягнення культури народів світу і створює ...
Самостійна робота студентів
Головна задача педагога – організація самостійної роботи студентів з обмірковування основ теорії формування вмінь практичного застосування теоретичних знань. У теоретичному плані проблема організації ...