Поняття пізнавальної діяльності

Педагогіка » Сучасні прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів при вивченні математики у школі » Поняття пізнавальної діяльності

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Узагальнення - представлення знань у компактній, легкооглядній формі, тобто у формі резюме, таблиці або схеми. Звичайно, при цьому втрачаються деталі, але більш наочно виступає система.

Результатом міцного засвоєння є утворення стійких структур знань, що відображають об'єктивну реальність, коли учні вміють актуалізувати і використовувати отримані знання. Однак на практиці ця мета досягається не завжди. Всім відомий студентський девіз - «Здати (іспит) і забути, як страшний сон».

Під відпрацюванням розуміється вдосконалення знань, що виникли в процесі з'ясування, за рахунок вироблення умінь застосування знань. Слід підкреслити, що відпрацьовувати, тренувати можна тільки те, що усвідомлено. Не можна закріпити те, чого немає.

У процесі відпрацювання знань триває з'ясування (знання уточнюються, доповнюються), тобто оволодіння ними на необхідному рівні швидкості, міцності і т.д.

Відпрацювання перетворює знання на вміння і, при необхідності, в навички.

Дії відпрацювання - це вправи в застосуванні знань і розв’язанні завдань. Вправа має предметну сторону (операції, що становлять розв’язання задачі) та психічну сторону (зміна дії за формою, згорнути, часу). При вирішенні завдань на етапі відпрацювання умінь необхідно їх послідовне, поетапне виконання, дотримання того алгоритму, який пропонується для розв’язання, Адже однією з принципових відмінностей навчальної діяльності від інших, наприклад дослідницької або виробничої, є те, що тут важливий саме процес розвязання, а не його результат.

Контрольний етап це не вид навчальної діяльності (контрольна робота, колоквіум, залік тощо), за нього не виставляється оцінка. Це саме етап пізнавальної діяльності!

Контрольний етап не є обов'язковим етапом пізнавальної діяльності, тому що формування розумової діяльності вже обов'язково включає контрольно-корегуючу фазу. Зазвичай контрольний етап включається після освоєння і відпрацювання кількох навчальних елементів і дозволяє інтегрувати знання та вміння учня.

Основна мета цього етапу - самоствердження, досягнення впевненості учня в тому, що він засвоїв навчальний матеріал, хоча це може і не відповідати дійсності.

Страницы: 1 2 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Досвід класного керівника у реалізації педагогічних умов статевого виховання підлітків
Статеве виховання підлітків важливий аспект у всебічноому розвитку дитини. Завданням школи є - закласти основи, розставити деякі загальнозначущі орієнтири, уникаючи безтактності та нав'язливості, не ...

Діти, які мають враження слуху
Слухом називається здатність організму сприймати звукові коливання безпосередністю слухового аналізатора. Слуховий аналізатор складається із периферичного відділу, тобто звукосприймаючого рецептора ( ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net