Організація роботи учнів на основі кейс-технології

Педагогіка » Сучасні прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів при вивченні математики у школі » Організація роботи учнів на основі кейс-технології

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Таким чином, правильний вибір місця і часу застосування того чи іншого методу активного навчання дозволяє досягти сукупного навчального ефекту, чого, зрозуміло, не можна отримати при використанні простих методів навчання.

Ділова гра «І це все про похідну»

Тема: «Найбільше і найменше значення функції».

Клас розбитий на 5 груп по 5-6 чоловік - відділи, очолювані "головними інженерами". Все "співробітники" відділу (члени команд) підпорядковуються безпосередньо "головному інженерові" свого відділу, а також "керівнику конструкторського бюро" - вчителю математики.

1. Ярмарок.

Групам пропонуються питання для обговорення:

1. На проміжку (0, 2) у '(х)> 0, на проміжку (2, 3) у' (х) <0. Чи є точка х = 2 точкою мінімуму?

2. Функція у (х) неперервна в точці х = 3, причому у '(х) <0 на (2, 3) і у' (х)> 0 на проміжку (3, 4). Чи є точка х = 3 точкою максимуму?

3. вляется чи точка х = 2 критичної для функції у (х), якщо Д (у) = [-3; 2]?

4. Для функції у = похідна дорівнює 1 / (2). У точці х = 0 похідна не існує, значить х = 0 - критична точка. Чи вірно?

5. На відрізку [а, Ь] функція має максимуми, рівні 2 і 5, причому у () = -3 і у (Ь) = 6. Чи правда, що найбільше значення функції дорівнює 5, а найменше значення дорівнює -3 °

2. Лото.

Ця гра проводиться в кожній групі.

1. у (х) = 4x2 - 1, у '(2) -?

2. у (х) = 9 - 4x2, у '(-2) -?

3. у (х) = 16х2 - 9x, у '(1 / 2) -?

4. у (х) = 4 - 25x2, у '(х) -?, х = 1 / 2.

5. у (х) = 10x - 18x2, у '(1 / 2) -?

6. у (х) = (2 + x2) / г, у '(-1) -?

7. у (х) = (1 - 2x2) / г, у '(-1) -?

8. у (х) = (4 - 3x) / г, у '(-1) -?

9. у (х) = (2 - 5x) / г, у '(-1) -?

10. у (х) = (3 - 4x) / г, у '() -?

3. Справа.

Основна частина ділової гри, де кожен відділ зайнятий вирішенням практичного завдання. Відбувається процес застосування знань на практиці. Ведеться розмова про оптимальні варіанти вирішення завдань. Знайомство з різними професіями. Наприклад, можна розповісти про використання відвідного жолоби в очисних спорудах. Він будується з залізобетону і всередині облицьований плиткою.

При проектуванні будівництва цієї споруди необхідно враховувати принцип економічності: вибрати мінімальні розміри при максимальної пропускної спроможності.

Завдання для відділів:

1. "Облицювання".

Заготовленої плиткою потрібно облицювати 6000 кв. м бічних стінок і дна жолоба прямокутного поперечного перерізу довжиною 1000 м. Якими мають бути розміри перерізу, щоб пропускна здатність жолоба була найбільшою?

2. "Максимальний злив".

Необхідно побудувати відкритий жолоб прямокутного перерізу для стоку води. Довжина периметра поперечного перерізу жолоба повинна дорівнювати 6 м. Якої висоти повинні бути стінки жолоба, щоб вийшов максимальний злив?

3. "Два поїзда".

Два залізничних шляхи перетинаються під прямим кутом. До місця перетину одночасно мчати по цих шляхах два потяги: один зі станції, що знаходиться в 40 км від перетину, інший зі станції, що знаходиться в 50 км від того ж місця перетину. Перший робить у хвилину 800 м, 600 м другий. Через скільки хвилин після дати відправлення, потяги були в найменшому взаємне відстані? Як велике це відстань?

4. "Автомобіль".

Для стоянки машин виділили майданчик прямокутної форми, що примикає однією стороною до стіни Здено. Майданчик обнесли з трьох сторін металевою сіткою довжиною 200 м, і площа її при цьому виявилася найбільшою. Які розміри майданчика?

5. Цікава задача, пов'язана з розповіддю Л.М. Толстого "Чи багато людині землі треба".

Завдання: З усіх чотирикутників з периметром 40 м вказати чотирикутник найбільшої площі.

Учням пропонується накреслити відомі чотирикутники: ромб, прямокутник, квадрат, трапецію з периметром 40 м найбільшої площі. Можна запропонувати скласти таблицю для обчислення площ прямокутників з різними довжинами сторін.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Жінки в історії України
Мета: ознайомити присутніх з роллю та менталітетом української жінки в історії, повідомити про видатні досягнення українських жінок в різних галузях людського життя і суспільної діяльності, виховуват ...

Акселерація у період середнього шкільного віку
У підлітковому віці особливо яскраво виявляється акселерація. Акселерація - це процес прискореного фізичного розвитку дітей. У науці дотепер немає єдиної думки про причини, що породили дане явище. За ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net