Дистанційне навчання. Підходи до рішення проблеми

Педагогіка » Сучасні комп`ютерні технології в навчанні » Дистанційне навчання. Підходи до рішення проблеми

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Будь-які, а тим більше корінні, прогресивні зміни в товаристві обов’язково викликають потребу вдосконалення існуючих форм навчання, а також появу абсолютно нових форм навчання. Сучасні економічні умови життя практично в будь-якій країні на наший планеті характеризуються необхідністю значної частини студентів всіх форм навчання (денною, вечірньою і заочної) поєднувати навчання з роботою. Крім того, деяка частина населення, що ж-гавкають здобути вищу освіту, позбавлена в тому або іншому ступені можливості навчатися безпосередньо у вузі, який вони вибрали для отримання необхідної ним спеціальності.

До категорії таких людей відносяться, в першу чергу, інваліди. Не менш актуальна ця проблема для Озброєних Сил, що служать, членів їх сімей і ін. людей, які по сімейних обставинах або інших причинах не можуть відволікатися від місць мешкання. Їх би в значній мірі влаштувало навчання вдома або за місцем роботи.

Дана проблема турбувала розуми учених і раніше. Більш 7лет назад за кордоном з'явилося "дистанційне навчання". Ця форма навчання протягом декількох останніх років поселилася на благодатному ґрунті російських вищих учбових закладів, незважаючи, а мабуть у зв'язку з найтруднішими економічними умовами, в яких опинилися сучасні вітчизняні вузи. Характерною особливістю даного виду навчання (навчання на відстані) є те, що студенту надається можливість практично повністю самостійно в індивідуальному темпі отримувати необхідні йому знання в незалежності від місця розташування вузу. Відвідини студентом учбового закладу, як правило, носять епізодичний характер і визначаються потребою виконання тих функцій, які по тих або інших причинах не можуть бути їм здійснені інакше. Необхідні навчально-методичні матеріали в друкарській, відео-, аудіо- і/або машиночитаємої формі, за бажанням студента, видаються йому на руки або пересилаються, наприклад, за допомогою електронної пошти. Абсолютно очевидно, що використання подібної форми навчання стало можливим, в першу чергу, завдяки тимчасовим досягненням науково-технічного прогресу (у нашому випадку - нові комп'ютерні технології в освіті).

У ряді провідних вузів Росії активно вивчається зарубіжний досвід в цій області і ведуться роботи по його адаптації для використання в наших умовах. Однак перші досліди застосування даного методу виявили значні труднощі його реалізації, які пов'язані більшою мірою з відсутністю необхідних фінансових коштів. Потреба в додатковому фінансуванні пов'язана не тільки з необхідністю набувати дорогих технічних засобів, але і з відсутністю відповідних навчально-методичних матеріалів і підручників, які слід використовувати в дистанційному навчанні. На сьогоднішній день вузи культури не заявили в друкарських органах про заходи, які вони використовують, або розробках, які вони ведуть по організації цієї форми навчання, що є не менш актуальні для профілю їх спеціальностей і спеціалізацій.

Більш того, деякі представники професорський-викладацького складу вузів культури і мистецтва Росії висловлюють думку, що така освіта не може бути використана, наприклад, при навчанні студентів хореографії і т.п. Інші - вважають, що організація тиражування необхідної для студентів кількості навчально-методичних матеріалів і є дистанційним навчанням. Ні те, ні інше рішення, на нашу думку, не може вважатися справедливим. По-перше, можливі різні варіанти і при навчанні відповідним видам мистецтв. Наприклад, отримання необхідних професійних навиків в спеціалізованих організаціях (студіях, колективах і т.п.) поблизу від будинку, виїзд викладачів до місця мешкання студентів, утворюючих деяку групу в якому-небудь регіоні країни, отримання консультацій за допомогою послуг телеконференцій, учбові відеофільми і т.п. По-друге, нові форми навчання, а тим більше дистанційне навчання, вимагають абсолютно нових методів навчання і навчальних посібників, наприклад, електронних підручників з можливістю не виходячи з конкретної комп'ютерної учбової програми отримувати необхідні довідкові дані; виконувати рубежі і ін. контрольні завдання (комп'ютерні тести); здійснювати самоконтроль (тренінг) користуючись системою гіпертекстових зв'язків і використовувати власну траєкторію освоєння знаннями залежно від ви-бранного типу навчання, спеціалізації і кваліфікації і ін.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Пропозиції щодо використання тестування у навчальному процесі
Принциповою відмінністю тестів від звичайних завдань, які використовуються для контролю знань студентів, є те, що тест є науково обґрунтований метод і одночасно інструмент дослідження ряду наукових н ...

Сучасний стан практичної комп'ютеризації процесу навчання
Визначити полягання справ в тій або іншій сфері діяльності завжди досить важко. Проте в такому питанні, як комп'ютеризація, є один чинник, що легко враховується, який достатньо ясно може охарактеризу ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net