Технолого-економічні аспекти проблеми дистанційного навчання

Педагогіка » Сучасні комп`ютерні технології в навчанні » Технолого-економічні аспекти проблеми дистанційного навчання

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Відставання Росії по кількості основного працездатного населення у віці (25 - 60 років), що має вищу освіту посилюється важким положенням утворення в Росії взагалі і вищої освіти, - зокрема. Велике бажання багатьох росіян натрапляє на обмежені можливості вузів, а також різні обставини, що не дозволяють їм отримати вищу освіту у вибраному ними вузі. Форми вечірнього, що існують в Росії, і заочного навчання часто не виправдовують себе, оскільки більшою мірою із-за прийнятого в наший країні характеру навчання, а також значні труднощі з забезпеченням студентів цих форм навчання необхідними навчально-методичними матеріалами і підручниками не можуть забезпечити високий рівень навчання. Студенти денної форми навчання часто вимушені працювати. В теперішній час багато вузів ведуть додатковий набір студентів на платній основі більшою мірою для того, щоб зберегти потенціал висококваліфікованих професорський-викладацьких кадрів і наявну матеріально-технічну базу. Спеціалісти підрахували, що дистанційне навчання по індивідуальному графіку, в слушний час і самостійно вибирані терміни і послідовність навчання за місцем проживання на платній основі виявляється для студентів вигідніше, ніж періодичні виїзди у вуз на сесії, пересилку поштою навчально-методичних і ін. учбових матеріалів і т.п. Та і гроші ці вкладаються в забезпечення власного майбутнього або власної справи, означає є підстава вважати, що вони будуть витрачені з розумом і не марно, а може бути і заощаджені за рахунок інтенсивнішого (у коротші терміни) навчання.

Крім того, добре організоване дистанційне навчання може бути не тільки ефективнішим, але і комфортнішим для студента, а засоби, отримані за навчання студентів можуть бути ефективно використані на організацію якісного індивідуального навчання.

Поза сумнівом, дана форма навчання викликає потребу використання інших сучасних педагогічних технологій. На нашу думку, головну увагу при створенні таких технологій слід обернути на вироблення навиків логічного мислення, що обумовлюється, умінням працювати з різними видами інформації, готувати і ухвалювати відповідні рішення. Це ґрунтується тим більше актуальним, що студент навчається фактично індивідуально і йому часто ні з ким порадитися. В зв'язку з цим технологія навчання повинна враховувати можливість роботи студентів в інформаційних телекомунікаційних мережах як самостійно, так і у складі так званих "віртуальних навчальних груп".

При цьому студенти не тільки набувають необхідної ним спеціальності, але і отримують широкий спектр практичних навиків роботи з сучасними комп'ютерними системами, засобами оргтехніки і зв'язку, різними посиланнями і формами інформації. Проблема розробки навчально-методичних матеріалів і підручників для дистанційного навчання. В даний час відомо, принаймні, три способи підготовки навчально-методичних матеріалів:

1. традиційний;

2. створення електронних комп'ютерних підручників і тестових комп’ютерних програм по окремих учбових дисциплінах;

3. створення повних електронних учбових матеріалів по всіх учбових дисциплінах, утворюючих комплекс так званий "електронний факультет".

Зміст учбових матеріалів повинен бути компактним, таким, що виражає основну суть проблеми, оскільки потоки інформації, що все збільшуються, вимагають їх оптимізації, а точніше мінімізації, для комфортного сприйняття її учнем, а також зменшення часу і витрат на її передачу по лініях зв’язку. В даний час набув широкого поширення об'єктно-орієнтований підхід, що використовуваний в інформаційних технологіях і, на наш погляд, має перспективи при створенні сучасних машиночитаємих навчальних матеріалів. Все, названі вище, пропозиції направлені на вироблення форми організації учбового матеріалу.

Очевидними стають проблемні лекції, а також ввідні, настановні і такі, що укладають курс. При цьому навчання студентів стає більш індивідуальним і більше значення набувають також консультації, заліки, іспити, курсові і дипломні роботи. Очевидною є потреба вузів у необхідній кількості комп'ютерних технічних і програмних засобів, в освоєнні професорсько-викладацьким складом сучасних комп'ютерних технологій взагалі і навчання зокрема, у відповідній підготовці студентів буквально з першого курсу навчання у вузі (знання основ комп'ютерної письменності). Наступним етапом створення необхідних навчально-методичних матеріалів є їх коректування на основі отриманих результатів при їх апробації.

Страницы: 1 2

Цікаве про педагогіку і навчання:

Аналіз програми і підручників щодо їх спрямованості та проведення екскурсій
Навчальний предмет Довкілля стоїть у типовому навчальному плані для початкової і основної школи. У початковій школі інтегрованим курсом "Довкілля" реалізується предмет "Я і Україна&quo ...

Вища освіта у Великій Британії
Університетська система Великобританії бере початок у XII ст., коли були членовані Оксфордський і Кембриджський університети. До початку XIX ст. інших університетів в Англії не було. Однак заснувалис ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net